לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2010, 02:56
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
מסעדות בתחנות דלק-נשבור את המיתוס?

אני בטוח שהרבה בדעה שמסעדה הממוקמת בתחנת דלק זאת מסעדה נחותה והאיכות בהתאם.
האמת שיש ויש
בואו נרשום באשכול הזה מסעדות בתחנות דלק שהיינו בהם וביקורת.
אני אתחיל:
אסא בתחנת דלק בית דגן: מסעדה די קטנה ממה שאני זוכר,הבשרים סבירים אבל המחירים יקרים.
מסעדה ששכחתי את שמה בתחנת הדלק תימורים: השניצל היה סביר והמחיר הוגן, מעבר לזה לא התלהבתי.
המסעדה של חנה-דלק מצפה רמון
נראה לי שכל חייל ששירת באזור מצפה דרומה יודע על מה אני מדבר
לא אהבתי את האוכל ובכל עצירה של האוטובוס הייתי בורח לצד השני למרכז המסחרי.
המון זמן כבר לא הייתי שם ואין לי מושג אם המסעדה עדיין קיימת (חנה עצמה הייתה יחסית מבוגרת כשהייתי מגיע לשם)
יטבתה בתחנת סונול יטבתה-נראה לי שלא צריך להרחיב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-05-2010, 04:42
צלמית המשתמש של DZZ
  DZZ DZZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.07
גריל 443
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מסעדות בתחנות דלק-נשבור את המיתוס?"

ולא, לא כל "גריל 443", אלא רק הסניף הראשון שלהם, הממוקם בתחנת הדלק שילת, בסמוך למודיעין העיר, על כביש 443, ומכאן שמה.
זה מקום חביב עלינו לארוחה מהירה וטובה. המסעדה לא יומרנית, אך מציעה תפריט מגוון למדי, עם סלטים רבים וטובים מאד (ברמה כזו שלא פעם אנחנו לוקחים כמויות הביתה), ובשרים איכותיים. הכמויות נדיבות, הסלטים מתמלאי שוב ושוב עד שתגיד "די", והלפות הטריות מן התנור מצוינות. השרות זריז וטוב. החנייה מאחורי תחנת הדלק אמנם על מגרש עפר, אך יש מקום בשפע. המחירים - סבירים ביותר!

תסלחו לי אם זה נשמע כמו פרסומת, אך ככה נשמע לקוח מרוצה!

השווינו מסעדות דומות בסביבות מודיעין, ואף אחת אינה מגיעה לקרסוליה של 443.
לרגע חשבתי לספר גם על נפילה קולוסאלית עם מסעדה דומה שהתיימרה לפתוח תחרות איכותית מול 443, אך גנזתי את הרעיון. לא רוצה לקלקל לכם את התיאבון.
ישן 08-01-2012, 09:33
צלמית המשתמש של DZZ
  DZZ DZZ אינו מחובר  

REQUIESCAT IN PACEM
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי DZZ שמתחילה ב "גריל 443"

443 שלא תהיה יותר

היה הייתה מסעדת דרכים חביבה בשם "גריל 443" בתחנת הדלק בצומת שילת.

היה זה מקום חביב על רבים מן הסביבה שעצרו שם לסעוד את ליבם וגם לקחת הביתה משהו טוב בלאפה, או קופסאות סלטים תוצרת המקום.

למה אני מספיד את המקום? הלא אם תעבור שם עכשיו – הוא נותר כשהיה, ולא תראה הבדל ניכר לעין?

אהה – תלוי מתי אתה מסתכל: בעבר – המקום המה אנשים בערבי שבת ושבת, בזמן שלא מצאת בכל מרחבי מודיעין ובנותיה מקום לא פלצני ולא יקר ועם זאת עם אוכל טוב, שפתוח בזמנים אלה. כעת – עקב לחץ בלתי מתון של אוכלוסיה מאד מסוימת מצד צפון מזרח, הפכה מסעדה זו לכשרה למהדרין, ותיסגר בשבתות ובחגים.

לא אוכל עוד להתענג על מגוון סלטים משגע, שהמלצרית החביבה מביאה מהם עוד ועוד לשולחן, בלי חשבון.

לא עוד צלחות גדולות – לא בשביל הפוזה – אלא כדי להכיל את מנות הבשר הגדולות עם שתי התוספות.

לא עוד הישיבה הנינוחה, גם בשעות העומס.

לא עוד טבחים מבני דודינו האמונים על האוכל שלא פעם לקחנו הביתה.

לא עוד לאפות ולחמים לוהטים ישר מן התנור.

לא עוד חבורה עליזה של סועדים וסועדות החוגגים יום הולדת או סתם ישיבה בצוותה – אלא שולחנות נפרדים, ומשגיחי כשרות.

לא עוד קינוחים טובים בלי חשבון כמה זמן עבר בין צלעות הטלה לבין חלב דודתו.

לא עוד מחירים נוחים – לכשרות יש מחיר משלה. אני אמנם אוכל גם כשר, אך אינני מוכן לשלם את המחיר – לא בכסף ולא באילוצים.

היי שלום 443, נעמת לי מאד. נוחי על תעודת ההכשר שלך בשלום.

נערך לאחרונה ע"י DZZ בתאריך 08-01-2012 בשעה 09:43.
ישן 16-07-2012, 13:53
  חובש ותיק חובש ותיק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.11
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי DZZ שמתחילה ב "REQUIESCAT IN PACEM"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DZZ
443 שלא תהיה יותר

היה הייתה מסעדת דרכים חביבה בשם "גריל 443" בתחנת הדלק בצומת שילת.

היה זה מקום חביב על רבים מן הסביבה שעצרו שם לסעוד את ליבם וגם לקחת הביתה משהו טוב בלאפה, או קופסאות סלטים תוצרת המקום.

למה אני מספיד את המקום? הלא אם תעבור שם עכשיו – הוא נותר כשהיה, ולא תראה הבדל ניכר לעין?

אהה – תלוי מתי אתה מסתכל: בעבר – המקום המה אנשים בערבי שבת ושבת, בזמן שלא מצאת בכל מרחבי מודיעין ובנותיה מקום לא פלצני ולא יקר ועם זאת עם אוכל טוב, שפתוח בזמנים אלה. כעת – עקב לחץ בלתי מתון של אוכלוסיה מאד מסוימת מצד צפון מזרח, הפכה מסעדה זו לכשרה למהדרין, ותיסגר בשבתות ובחגים.

לא אוכל עוד להתענג על מגוון סלטים משגע, שהמלצרית החביבה מביאה מהם עוד ועוד לשולחן, בלי חשבון.

לא עוד צלחות גדולות – לא בשביל הפוזה – אלא כדי להכיל את מנות הבשר הגדולות עם שתי התוספות.

לא עוד הישיבה הנינוחה, גם בשעות העומס.

לא עוד טבחים מבני דודינו האמונים על האוכל שלא פעם לקחנו הביתה.

לא עוד לאפות ולחמים לוהטים ישר מן התנור.

לא עוד חבורה עליזה של סועדים וסועדות החוגגים יום הולדת או סתם ישיבה בצוותה – אלא שולחנות נפרדים, ומשגיחי כשרות.

לא עוד קינוחים טובים בלי חשבון כמה זמן עבר בין צלעות הטלה לבין חלב דודתו.

לא עוד מחירים נוחים – לכשרות יש מחיר משלה. אני אמנם אוכל גם כשר, אך אינני מוכן לשלם את המחיר – לא בכסף ולא באילוצים.

היי שלום 443, נעמת לי מאד. נוחי על תעודת ההכשר שלך בשלום.

אךךך איזה מקום , במיוחד למי שישב במוצב מכבים (או אפילו רנטיס) תמיד יוצאים עם המפ או הסמפ לקנות איזה לאפה טובה לארוחת ערב(ממה שאני זוכר לא כזה יקר) וכמובן אם הסיור רוצה לנפח אויר בגלגלים זה גם סיבה למסיבה.
ישן 13-04-2013, 03:06
צלמית המשתמש של DZZ
  DZZ DZZ אינו מחובר  

443 חוזרת
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי DZZ שמתחילה ב "REQUIESCAT IN PACEM"

לפני כשנה ורבע הספדתי את המוסד הנ"ל לרגל הכשרתו לבלי שוב. באחד האמשים האחרונים מצאתי את עצמי במצב של דחק: צריך לאכול (נו טוב, את הרכב תדלקנו, אז גם הבן אדם צריך משהו - לא?), הזמן דוחק, המבחר באיזור קטן מאד, ואנחנו כבר שם (דלק - זוכרים?). שמנו נפשנו בכפנו, ונכנסנו. מה יכול להיות - מקסימום נצא בחזרה...
נכונה לנו הפתעה נעימה - המקום חזר למה שהיה - כמעט: אותו מבחר סלטים, אותו חומוס משובח עם פטריות, אותם בשרים, אותם מחירים. אז מה השתנה? הקינוחים, מלצרית אחת בודדת בין כל המלצרים, הרבה חובשי כיפות בקהל הסועדים, ואם כבר - המקום מלא מתמיד.
אז מכיוון שאני ממילא לא אוכל מנות אחרונות, ומכיוון שאני אוכל גם כשר, ומכיוון שאני נהנה מן התפריט של המסעדה הזו - החזרתיה לרשימה המקומות בהם אבקר שוב.
זה מה שקורין "חוויה מתקנת". ובא לציון גואל ושיפודי כבש מ-443!
ישן 28-08-2017, 16:53
צלמית המשתמש של DZZ
  DZZ DZZ אינו מחובר  

...וחוזר חלילה - הספד שני...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי DZZ שמתחילה ב "443 חוזרת"

...והינה הלכה לה שוב לבלי שוב!
המקום הידרדר ללא תקנה.
התפריט והאיכות - לא מה שהיה.
הניקיון....
היחס לסועדים, ובמיוחד אם יש להם איזושהי בקשה...
היחס למי שמתלונן באחת הרשתות החברתיות: לא התנצלות, אפילו לא תשובה מתחמקת, אלא התקפה אישית בוטה ומלוכלכת כולל לחץ על אנ"ש להתקיף מכל האגפים.
יחס גרוע לצוות העובדים.
ושלא תחשבו שאני מדבר על איזה יום לא טוב, במקרה. אני מדבר על מספר חוויות חוזרות בעקביות. נתתי להם צ'אנסים אחדים - אבל הייתה נפילה חוזרת ונשנית.

שלום ולא להתראות!!

צר לי שאני מלאה אתכם בזוטות האלה, אך רשמתי לפני את המקום הזה - זו דוגמה מצוינת לכל קורס ניהול - איך לא עושים דברים. מבטיח לא להקפיץ אשכול זה יותר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:40

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר