לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-09-2018, 10:53
  lazn lazn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי MONOCHROME שמתחילה ב "נראה כמו פתרון שנלקח מעולם..."

דרך אגב ... לי זה נראה כמו רנדרינג פוטושופ על הפנים !!!!!! במלוא מובן המילה ! אתה יודע מה אני רואה בתמונה ? איזה גופניק רוסי סוחב על הכתפיים 2 זרעות רובוטיות לתעשיה של חברת ABB !! ( ציוד שיצא לי לעבוד איתו לא מזמן ) ועוד איזה סוג של הולך על 2 מאחורה שסוחב משהו - לא נראה לי שהטכנולוגיה הרוסית של היום מאפשרת לדברים האלה לקרות .

ובטח שבטח לא עם ריתמה כזאתי לגב. אני לא מאמין שהמשקל של הזרועות האלה יכול להרתם בצורה כזאת לגב (האם זאת חזיית ספורט בכלל? ) . מה גם שאם נינכס לזה פיזיקאלית ... כל העניין של מרכזי מאסה \ כבידה יגרמו לבן אדם ליפול עוד הרבה ליפני שהוא ירים עם הזרועות האלה משהו ...
אם אתה יכול למסור למר זובקוב שלפחות ילמדו לעשות רנדרינג יותר טוב לפעם הבאה זה יהיה מעולה !

אני רק שאלה.... מאיפה הזרועות המדהימות הללו מקבלות מקור מתח ? סוללה גרעינית בטח ... או שאל תגיד לי שהם עלו על פטנט של מחט כזאת שמוחדר בתהליף אפידורלי לעמוד השדרה והכל בעצם עובד על חשמל "מהמוח" כמו בסרטים .. כי אז זה כבר יהיה על גבול הילדותי . והמדע בידיוני .
או שבצעם זה כמו יורי פריים מרד אלרט ....... יכול לשלוט בעזרת גלי מוח ומחשבה .... עשה לי טובה הרוסים האלה לא נחים לשניה . - ואני לא אומר את זה בקטע טוב .....

בכל לשון של בקשה כל טכנולוגיה רוסית "חדישה ופורצת דרך " היא העתק מחורבן של משהו אחר או שלרוב זה תעם פרופגנדה סטייל ספוטניק או פראבדה . הרוסי הפשוט לא באמת יודע יותר מידי .

ראה ערך : https://www.google.co.il/search?q=A...iw=1920&bih=969

נערך לאחרונה ע"י lazn בתאריך 22-09-2018 בשעה 11:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-09-2018, 10:37
  lazn lazn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Puki שמתחילה ב "יד שלישית - פיתוח של מעבדת המחקר לכוחות יבשה של צבא ארה"ב (ARL)"

אם כבר הכנסת פה את ציוד הצילום . אז דע לך שאם כבר בצילום וירי עסקינן . זה 2 ענפי תעשיה שהתפתחו אחד בעזרת השני . המון ציוד צילום נבנה בזמנו בטכניקות ותכנון של מערכות נשק .
וכיום מערכות נשק כאלה ואחרות - מזרועות ועד חצובות משתמשות בפטנטים מעולם הצילום המקצועי .
מעין פינג פונג טכנולוגי .

- הרבה רעיונות שהתחילו כאמצעי מעקב או חצובות לטילי נ"ט - וכוונות לטילים הללו נכנסו בדלת האחורית של עולם הקולנוע .
-- ישנם הרב מאוד רעיונות שלא היו ישימים בשדה הקרב שבסוף מצאו עצמםמ גיעים לכל מיני ענפים בתעשיה האזרחית - אפילו ישנם סיפורים על מערכות כאלה שהגיעו גם לשולחנות הניתוח או הציוד הרפואי .

נערך לאחרונה ע"י lazn בתאריך 22-09-2018 בשעה 10:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר