לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2018, 22:37
צלמית המשתמש של ס פנתר
  ס פנתר ס פנתר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.15
מציאת סימולטור ירי ליחידה.

ראשית אני רוצה להודות לכל מי שעזר באשכול השני לגבי המדים, עזרתם מאוד, אפילו שאתם כנראה לא תראו את ההשפעה, אני מבטיח שכל ההצעות שהציעו נבחנו, ונבחנים כרגע.

ועכשיו לעניין הפוסט הזה.

אנחנו היחידה בתהליך התחדשות לשיפור יכולות מבצעיות, בין היתר נבחן החלפת הסימולטור ירי שקיים היחידה כיום, לצערי אסור לי לפרט מי נותן השירות כיום, אם זאת אני בטוח שכיום בשוק קיימים חברות שמציעות שירות יעיל, ובמחיר נח יותר.

ולכן אני רוצה שוב לנצל את היכרותכם עם התעשייה.

ולכן אתן מספר מאפיינים שנדרשים, ואשמח להמלצות מנסיון או היכרות שלכם עם השירות.

על הסימולטור להיות בעל יכולת חיבור למקרן ולחיישן זיהוי ירי מנשק ארוך/נשק קצר (תרגילי).

על השירות של הסימולטור (תיקונים והתקנות) להיות ביחידה (באזור מרכז הארץ).

הסימולטור יהיה מותקן על מחשב (נייד) יעודי, בחדר הסימולציה שהנו חדר גדול ומרווח, בעל יכולת התקנת חיישן זיהוי (קיים, ומותקן כרגע) מסך רחב ובכל מערכת רמקולים לחלל החדר.

לעוד המלצות וכמובן, לחוויות שלכם אשמח לשמוע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2018, 10:30
צלמית המשתמש של סיורניק
  משתמש זכר סיורניק סיורניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.13
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי flatfoot שמתחילה ב "קחו את הכסף ותקנו תחמושת חיה."

באימון נק"ל זה אולי פחות משמעותי, אבל הקצאות לירי טילים/מרגמות/תותחים הן יותר יקרות ובסימולטור כל מ"מ יכול לארגן כמה שעות אימון תפעול מערכות נשק במצבים שונים מבלי לשרוף שעות מנוע, לתכנן שטחי אש ומשפעי בטיחות, ירידה לשטח והלוגיסטיקה הנלווית.

כנ"ל לגבי תצפית והכוונת אש מול מטרות מסוגים שונים ובמתארים שונים.

סימולטור נותן גם יכולות תחקור שקשה להשיג בשטח.

ולנושא האשכול - אני לא מכיר לעומק אבל שמעתי על חברת AMAREL (חושב שזו חברת-בת של רפא"ל) שיש לה כל מיני סוגים של מאמנים.

http://www.amarel.net/

"צה"ל הוא הצבא הערבי הטוב במזרח התיכון" - עזר וייצמן (על זרוע היבשה)

נערך לאחרונה ע"י סיורניק בתאריך 24-09-2018 בשעה 11:00.
ישן 22-09-2018, 20:53
  jhonny jhonny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.16
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ס פנתר שמתחילה ב "מציאת סימולטור ירי ליחידה."

פנתרוביץ,
יש תערוכות נשק גדולות לפחות פעם בשנה בשנה וכל מי שרוצה להציע מערכת לצבא מגיע לשם.
אם רוצים ממש את המיטב בעולם יש תערוכות בחו"ל אבל לדעתי חלק מהיחידות מקיימות מגע רצוף עם הקולגות בארה"ב והם מקבלים את המיטב שכסף יכול לקנות עדיף להתגלח על זקן ההיפסטרים שלהם.
בנוסף לעניות דעתי יש היום מאמני ירי בלייזר למטרת שיפור מיומנותיות ירי ספציפיות זולים יותר שלא דורשים מערכת מיוחדת, אתם בטח עם גלוק אז SIRT נחשב מוצר מוביל ויש לו כמה מתחרים עם יתרונות וחסרונות.
לדעתי הטופ זה סימיונישן ועושים אימון מעולה ואמיתי. קיימת גם מערכת מתחרה אך להבנתי פחות אמינה.
בתחום של ירי חי יש בארה"ב ערכות המרה ל0.22 שיחסוך לכם כסף (לא יודע מה מחירי התחמושת שהצבא מקבל בחוץ זה 30% פחות מהמחיר הכי זול שמקבלים על 9 מ"מ) ולומדים לא רע את התפעול ומאפיינים אחרים ככה.
תשלח לי הודעה פרטית אוכל לתת לך פרטים של לשעברים ומדריכים בכירים שישמחו לעזור.
התייעצת עם יחידות מקבילות בשרותים אחרים?

נערך לאחרונה ע"י jhonny בתאריך 22-09-2018 בשעה 20:58.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר