לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2018, 10:39
  משתמשת נקבה שוב סיון -2018 שוב סיון -2018 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.18
הארון שלא הגיע (אשכול הנאחס השבועי)

אז הייתי אמורה לקבל היום ארון יד שנייה לדירונת השכורה שלי, ובבוקר התכוננתי, הנחתי את הדברים שהיו בארון על מיטתי, אכלתי ים של אבק מהארון בד המעאפן שנקרע לגמרי מרוב שהוא מעאפן וזרקתי אותו לקיבינימאט, טאטאתי את המקום הריק... ואז אבא שלי, שהיה אמור להגיע ביחד עם חבר ולהרכיב עבורי את הארון התקשר ואמר שהאישה שמוכרת את הארון התקשרה אליו והודיעה לא שהיא לא תהיה בבית היום כדי לקבל אותם כי הבת שלה השריצה/המליטה, מה שאומר שאני תקועה עכשיו בלי ארון עד להודעה חדשה, ואת הדברים אצטרך לאחסן בינתיים בשקיות גדולות.
כאילו לא מספיק בעיות הבריאות שיש לי, אז עכשיו גם זה. למה היקום שונא אותי? מה עשיתי? אולי גלגול נשמות זה דבר אמיתי ובגלגול הקודם אני הייתי נאצי או כומר שמתעלל מינית הילדים וזו הסיבה שהחיים נותנים לי סטירה אחרי סטירה? אוף!!! חרא בלבן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2018, 17:15

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שוב סיון -2018 שמתחילה ב "אל תנופף ביום כיפור מול..."

תשובה מאוחדת לשלושת המגיבים:
שי ו-ai22: זכותי המלאה להביע ביקורת על מה שקורה כאן ועל מה שלא מוצא חן בעיניי כאן מבלי שתשלחו אותי לרוסיה או אוקראינה (עם כל הכבוד לבחורים הרוסים, אני לא אחזיק מעמד אפילו 20 דקות בקור הרוסי). בהחלט רוצה לבקר שם פעם כדי לשטוף את עיניי ואולי אפילו להוציא איזה חיבוק או שניים מאיזה עלם חמודות שם, וכמובן לבקר שם בכל מיני מקומות..
אני וכל שאר המתריעים על עתיד הדמוגרפיה בישראל מרגישים כמו מוטי אשכנזי לפני מלחמת יום כיפור: הוא התריע בפני החלונות הגבוהים על ההתכוננות המצרית ועל חוסר המוכנות הישראלית, אבל אף אחד לא ממש התייחס אליו ברצינות, זילזלו בו, אמרו לו "יהיה בסדר"... וב-6 באוקטובר זה התפוצץ לכולם בפרצוף, עם 2600 נופלים בצד הישראלי. אז סבבה, תגידו שאנחנו מיעוט הזוי, רק אל תבכו אחר כך כשיהיה מאוחר מדי והמצב פה יהיה בלתי נסבל.

בנג'מין וילארד: מה אתה אומר.. צדיק הדור ממש... הצחקת את סבתא שלי. אתה תמיד היית חריין אלי ואתה עוד מעז להטיף לי מוסר כליות? תגיד, רוצה מכות? כי חבל.
ישן 16-09-2018, 11:15

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "מה עם לקרוא ספר רלוונטי..."

תשובה משותפת לך ול-ai22:
אני לא צריכה לקרוא את הספר כדי להכיר את התופעה שעליה אתה מדבר. כן, ישנן מדינות שבהן אחוז הילודה צנח בצורה דרסטית וכיום הוא נמוך בצורה קיצונית, תופעה אשר מביאה להזדקנות החברה, להתרוקנותם של כפרים וצורך בידיים עובדות (חלל המתמלא בסופו של דבר על ידי מהגרים, דבר המביא גם לשינוי תרבותי באותן מדינות) כדי שיהיה מאיפה לשלם את הפנסיות של כל הזקנים, ועוד.
כל מה שתיארתי למעלה מייצג את הקיצון השני. אני לא אמרתי שלא צריך ללדת בכלל. ממש לא, צריך דור בא, האנושות צריכה להמשך, אבל יותר מדי ילודה במדינה קטנה כמו ישראל זה ממש לא דבר חיובי, ההפך. תראו את מצב בתי החולים, הדיור, הכבישים, בתי הספר וגני הילדים היום, ותקבלו תופעה עגומה עוד יותר בעתיד.
לפני חודש כשהייתה לי הדלקת ההיא והמתנתי בחדר האחיות, היום שם *המון* נשים דתיות עם תינוקות על ברכיהן, ובמקום לחשוב "איזה חמודים" חשבתי רק "כמה השרצה, לעזאזל, איפה יהיה מקום לכל התינוקות האלה ולילדים שלהם כשהם יגדלו?". נגעלתי. נחרדתי. נשבעת לכם. קורה לפעמים שאני נוסעת באוטובוס ויש לא אחת, ולא שתיים כי אם שלוש עגלות תינוקות, ואין אפילו פעם אחת שאני נוסעת באוטובוס או ברכבת ואין שם תינוק שצורח במלוא ריאותיו. איכס.
מישהו פה בכלל שמע בחדשות את התחזית המאוד מדאיגה לפיה ביטוח לאומי יפשוט את הרגל עד 2037 בגלל:
1. אינסוף קצבאות ילדים, כאשר במקום להרגיע קצת, המדינה רק מעודדת: כן, תשריצו, תעשו טיפולי פוריות, אנחנו נממן
2. עוד ועוד קצבאות זקנה כי תוחלת החיים עלתה ויש עוד זקנים
3. אנשים שמקבלים קצבאות מביטוח לאומי בגלל נכויות שונות, בין אם גופניות ובין אם נפשיות
4. אנשים שמרמים את ביטוח לאומי, כמו אותה אמא (דתייה שהזריקה לילדיה הבריאים לחלוטין אינסולין כדי שהם יוכרו כחולי סוכרת והיא תקבל ג'ובות. היא גנבה ים של כסף מביטוח לאומי, נראה לכם שהיא תחזיר שקל? זיבי.
5. משכורות מוגזמות של בכירים
?
אני היחידה שמטרידה אותה מאוד המחשבה שכל השנים שילמנו המון כסף לביטוח לאומי ובסוף נקבל כלום בפיתה?!
ישן 16-09-2018, 11:52
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי שוב סיון -2018 שמתחילה ב "תשובה משותפת לך ול-ai22: אני..."

העובדה שביטוח לאומי העביר את יתרותיו לממשלה אינה קשורה לגודל האוכלוסיה. הטענה על פשיטת רגל בשנה שזה נטען לגביה, היא בהנחה שהמצב יישאר כך. לפחות כרגע שומעים קולות על כך שרוצים לשנות את זה. זה לא שביטוח לאומי לא מקבל מספיק כסף. הוא מקבל. למעשה, ככל שהאוכלוסיה ממשיכה לגדול, זה דווקא מוריד את הסיכוי שלביטוח לאומי לא יהיה מספיק כסף, משום שזה מעין משחק פירמידה. הספר, בין השאר, מדבר על העקרון הזה, ולמה מדינות שמצבן הוא כמו שאת רוצה שיהיה - הולכות לפשוט את הרגל תוך 50 שנה (!!!), שזה לחלוטין בזמן החיים שלך.

אנשים שמקבלים כספים בניגוד לחוק - מקומם בכלא - בין אם הם דתיים, חילונים, חרדים, או כל קבוצה אחרת שאני בכלל לא מבין מה הרלוונטיות שלה לעניין. מי שעובר על החוק, שישפטו אותו. אני בספק שהאשה המדוברת זה מה שיגרום לריקון תקציב הביטוח הלאומי. אמנם זה קצת מפתיע לשמוע שהיא הצליחה בכך מלכתחילה, בהתחשב בכמות הכסף האדירה וכמות הביורוקרטיה שהביטוח הלאומי מפעיל כדי לוודא שהוא לא נותן כספים סתם (כולל טרטור של חולי סרטן!!!), ולדעתי צריך גם לחקור איך היא הצליחה בכך. אולי (חח "אולי") יש שכבות שומן מיותרות בביטוח הלאומי, שקרוב לוודאי תורמות לא מעט בעצמן לבזבוז של הכספים שאנחנו מפרישים הרבה יותר ממה שתורמות קצבאות כאלה ואחרות. הרי זה ידוע שבארגונים רבים אחוז ניכר מההוצאות זה כח אדם. נכון, ביטוח לאומי גם מחלק כסף אז ברור ששם זה פחות - אבל עדיין. כשיש ביורוקרטיה - יש כסף מבוזבז. כשיש אנשים שעושים עבודה שמכונות אוטומטיות יכלו לעשות בלי שהאזרחים צריכים לחכות - יש כסף מבוזבז. וכן הלאה. ביורוקרטיה ממשלתית זו כנראה הבעייה הגדולה ביותר של המשק הזה, ואחד הגורמים העיקריים ליוקר המחיה כאן. לצערי, את מה שנטעה מפא"י בתחילת שנות המדינה - קשה לעקור...

אני לא מוטרד יותר מדי מעניין ביטוח לאומי, למרות ששילמתי להם ביד רחבה ביותר לאורך השנים...

אל תשכחי שאת כנראה גרה בעיר שבה הילודה היא מעבר לממוצע; אבל תזכרי, יש ממוצע! ולא כל הערכים יכולים להיות מעל הממוצע. מה שאומר שיש מקומות שבהם המספרים נמוכים מהממוצע - כדי ליצור את הממוצע. והממוצע שלנו - סביר (אני לא הולך לנמק כאן למה הוא סביר - בשביל זה הפניתי אותך לספר... אין טעם לכתוב מה שכבר נכתב...). בערים אחרות שהן האנטי תזה לעיר שאת גרה בה, יש הרבה מאוד זוגות שכמות הילדים שלהם היא 0. במקום זה, יש להם כלב. אז אם התורים בקופת חולים מפריעים לך, את תמיד יכולה להחליף את התורים של הילדים - בתורים של המבוגרים בתל אביב. קחי בחשבון כמובן שטיפול במבוגרים דווקא בעייתי יותר...

את תמיד יכולה ללכת לאיזה פתרון אמצע כמו מושב או עיר קטנה יחסית, ולהנות מממוצע של כל הדברים שאמרתי. אבל אם את מחליטה להישאר בעיר שהיא עיר מרכזית... ובכן - זהו טבען של ערים - ולא רק בישראל. גם במדינות שבהן אין ביטוח לאומי או מערכת בריאות שהיא כמעט בחינם לא משנה מה השכר שלך - כמו פה...

אשר לאיפה יגורו כל הילדים האלה - יש בארץ המון מקום. אמנם צריך להתעלם מהשמאל ההולך ונעלם - אבל יש שטחים אדירים שאינם מיושבים מעבר לדבר הזה שנקרא הקו הירוק. אגב, אם שואלים את הפלסטינים עצמם (לא את המנהיגים שלהם) האמת היא שגם הם בעד שאנחנו נהיה שם.

ע"ע:

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

ישן 16-09-2018, 13:30
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
אם את מכירה את התופעה
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי שוב סיון -2018 שמתחילה ב "תשובה משותפת לך ול-ai22: אני..."

את צריכה להכיר גם מה שקדם לה.
מדינות רבות עברו מקיצוניות אחת לשניה: ממצב בו הייתה ילודה רבה מאוד שהביאה לעוני - למצב של ילודה שלילית מאוד, שהביאה לתופעות שליליות לא פחות.

במדינת ישראל לעומת זאת - 2 התופעות לא רלוונטיות:
במשך 40 שנה הילודה סבבה את רמתה הנוכחית: בין 2.5 ל3.5 ילדים,
קצב ריבוי שמאפשר בניית תשתיות בקצב מתאים,
ולכן רואים למשל שגני הילדים והכיתות בבתי הספר - קטנים היום לעומת העבר.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי שוב סיון -2018
לפני חודש כשהייתה לי הדלקת ההיא והמתנתי בחדר האחיות, היום שם *המון* נשים דתיות עם תינוקות על ברכיהן, ובמקום לחשוב "איזה חמודים" חשבתי רק "כמה השרצה, לעזאזל, איפה יהיה מקום לכל התינוקות האלה ולילדים שלהם כשהם יגדלו?". נגעלתי. נחרדתי
זאת שוב האופי המיזנתרופי שלך.
כשרוב האנשים מסתכלים על ילדים - הם לא נגעלים ונחרדים. הם לא מדמיינים בעיות כדי שיהיו להם תירוצים לסיבה שהם נגעלים מילדים - אלא פשוט - נהנים מהם.
את כבר מבינה שזה אופייך - ואמורה להבין שמדובר בבעיה שלך - לא בעיה של סובבים אותך.

ציטוט:
מישהו פה בכלל שמע בחדשות את התחזית המאוד מדאיגה לפיה ביטוח לאומי יפשוט את הרגל עד 2037
...
אני היחידה שמטרידה אותה מאוד המחשבה שכל השנים שילמנו המון כסף לביטוח לאומי ובסוף נקבל כלום בפיתה?!
הביטוח הלאומי לא יפשוט רגל עד שנת 2037.
זה סתם שקר ששמאלנים משקרים לעצמם - כדי להאכיל את הפסיכוזות שלכם.
הרי אני - שילמתי הרבה כסף לבט"ל - ואני לא דואג.
ואת - שילמת מאוד מעט לבט"ל - ואת מוטרפת מדאגה.
חשבת אולי - למה?

בשנות ה80 מדינת ישראל פשטה רגל, וכחלק מההסדר להצלת המשק הוחלט להעביר חלק מדמי הביטוח הלאומי למדינה כ"הלוואה".
פטנט מאוד עקום - אבל הציל את המדינה, שנזקקה לכספים כדי להחלץ מהמשבר.
כי בעצם - אין שום הגיון בכך ש"ביטוח לאומי" שנועד להציל את העניים מעוני - ישמש לאגירת נכסים.

היום המצב הפוך - החוב של המדינה נמוך ויורד, ולמדינה נמאס לקחת הלוואות מסובסדות מביטוח לאומי כדי שיהפוך ל"פנסיה סוג ב'",
כי הרי - כמעט לכולם יש כבר פנסיה, בגלל חוק שמחייב בעלי עסקים לפנסיה (לא של 5% אלא יותר מפי 3). והעניים מקבלים פחות מדי.
בעוד עשור - יגיעו למצב בו היקף הנכסים של הביטוח לאומי יפסיק לעלות - ואם עד אז המצב לא יתוקן,
הנכסים של הביטוח הלאומי - ירדו.
כך שיש עשור לתקן את הבעיה - לפני שהיא תיווצר, ע"י העלאת דמי הבט"ל מ5% ל5.5%
ומלכתחילה - לא ברור אם יש בעיה.

הרי - הביטוח הלאומי נועד להציל את העניים מעוני, לא לצבור נכסים פיננסים ולא להציל את המשק מפשיטת רגל.
אבל רוב מי שמקבל את הכסף - הוא לא עני.
בעוד 20 שנה - כמעט לכל הזקנים תהיה פנסיה, והבעיה שהביטוח הלאומי נועד לפתור - בעצם תיעלם.
אבל עד אז - ימשיכו להיות הרבה זקנים עניים.
כך שמה שבאמת צריך - זה לא רק להפסיק לאגור נכסים בביטוח הלאומי,
אלא לשנות את אופי חלוקת הקיצבאות - כך שהכסף יחולק לזקנים עניים ולא באופן שטוח - לכולם.
וכך גם במשך 20 השנה הקרובות - יהיו פחות זקנים עניים.
ישן 16-09-2018, 10:36
צלמית המשתמש של ai22

לצד חוסר הסכמה עם הביקורת - התגובה שלי בעיקר קונסטרוקטיבית
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי שוב סיון -2018 שמתחילה ב "תשובה מאוחדת לשלושת..."

הבעיה המרכזית של העולם המערבי הוא לא התפוצצות-אוכלוסין,
אלא הידלדלות-אוכלוסין.
אם תבקרי ברוסיה ואוקראינה - תראי ערים מקסימות שממש לא מתאימות לחיי משפחה, לצד כפרים שהולכים וננטשים - כשהצעירים נוהרים לאותן ערים.
והתוצאה היא מעצמה טריטוריאלית שרוב שטחה הולך וננטש.
ציטוט:
אני וכל שאר המתריעים על עתיד הדמוגרפיה בישראל מרגישים כמו מוטי אשכנזי לפני מלחמת יום כיפור
את אולי מרגישה כמו מוטי אשכזי - אבל את "מתריעה" על כך שאנחנו לא מוכנים למלחמה של שנות ה90 - ומתעלמת לחלוטין מכך שהמציאות מאוד השתנתה מאז.

בגדול - בעוד את רואה במגדלים ושכונות צפופות במרכזי הביקוש אסון - אני רואה בהם ברכה.
ערים צפופות ומתוכננות מהוות יתרון כלכלי מרשים, כשהן נתמכות בתשתית מתאימה - וזה צריך להיות הכיוון.
עכשיו כשתשתית כזו הולכת ונבנית ברחבי הארץ - התפיסה צריכה לעבור רוויזיה, והשכונות שסובבות תשתית כזו - צריכות להיות צפופות.

כל עוד קצב שינוי אוכלוסיה הוא עקבי, מתואם עם הצמיחה הכלכלית, ונמוך ממנה באופן ניכר - מדובר על ברכה.
ישן 20-09-2018, 18:03
  משתמשת נקבה סיון שוב- 2018 סיון שוב- 2018 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.18
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "לפחות היא לא צריכה לרוץ לאבא שלה ולבקש שיעזור"

היי, הנה רעיון: מדוע שלא תיקח איזו חופשה ארוכה מהאתר במקום far far away מכאן? וכשאני אומרת "רחוק מכאן" אני מדברת על כוכב בקונסטלציית "רועה דובים" הנמצאת 13.2 מיליארד שנות אור מכדור הארץ. הרי בלאו הכי נראה שהאובססיה החולנית שלך שלך אלי (שמגיעה ביחד עם הפכפכות נוראית ובלתי מוסברת: פעם אתה מה זה דואג ואכפתי ורגע אחרי זה אתה פיס אוף שיט, מה נסגר? מסתובב לך משהו בראש?) מעסיקה אותך יותר מהאישה והילדים שאתה טוען שיש לך. איך אתה מצפה שנאמין אם אתה כל הזמן פה? מסכנים הילדים, האבא לא מרים את הראש מהמסכים.

והנה עוד רעיון: אולי תפסיקו בכוח לגרור אותי בחזרה לפורום בשעה שאני כל כך מנסה להתנתק? מה דעתכם?
ישן 16-09-2018, 10:34

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שוב סיון -2018 שמתחילה ב "הארון שלא הגיע (אשכול הנאחס השבועי)"

סאגת הארון הזו כבר הפכה להשתלשלות אירועים טרגית:
הבוקר אבא שלי והחבר שלו נסעו עד לשכונה מרוחקת בדרום העיר כדי להביא את הארון שלי, שהיה מפורק. הם הגיעו לכאן, שניהם מזיעים ועייפים (ושניהם כבר עברו מזמן את יום הולדתם ה-70), חנו על יד הכניסה שלי והתחילו להוציא את החלקים של הארון הלבן ולדסקס ביניהם תוך כדי שהם עומדים בשמש על העבודה שהם הולכים לעשות. לאחר זמן מה הם אמרו שזה לא ארון טוב ושחסרים חלקים, וככה כמו שהם באו הם התקפלו, ואני לא יכולתי לעשות כלום חוץ מלתת להם מים לשתות ולנסות לעזור להם להעמיס בחזרה את חלקי הארון שהם גם ככה הלכו לזרוק... עזבו את הארון, כפרה על התחת שלי הארון הזה, כואב לי רק על אבא שלי והחבר שלו שטרחו לשווא בגילם..
אמא שלי כעסה לשמוע על כל הסיפור הזה היום, היא שאלה "למה הם לא ניסו קודם להרכיב אותו *שם* לפני שהעמיסו ובאו עד לפה?"
בקיצור, היכן שהוא יושב לו במאי מרושע שהחליט שלסיון (אנוכי) לא יהיה ארון עד אחרי יום כיפור, מה אני אגיד לכם? כנראה שאחרי יום כיפור אקנה ארון פלסטיק פשוט ואסגור עניין, כבר לא אכפת לי משום דבר.
ישן 16-09-2018, 10:49
צלמית המשתמש של ai22

חבל. החוויה שלי מארון יד-2 הייתה מעולה
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי שוב סיון -2018 שמתחילה ב "סאגת הארון הזו כבר הפכה..."

ארון מעולה מעץ סנדביץ' שכאב לי הלב להשאיר כשעברתי דירה - אבל באמת לא היה טעם להעביר.
החברה שלנו מאופיינת כ"חברת שפע" בה הנטייה היא יותר לזרוק חפצים טובים בגלל חוסר התאמה,
והרבה פחות בחוסר.
הצצה ב"יד2" בירושלים, מראה שהמצב לא השתנה, ובעיקר צריך זמינות לרכב מתאים להובלה.

אחותי למשל - אוספת ציוד משכנים שלה ומעבירה לארגוני צדקה. סוג של תחביב.
היא ממש בשוק מהדברים שמעבירים לה, חפצים תקינים במצב מעולה (כי דברים מקולקלים - ישר זורקים היום),
וגם ארגוני הצדקה סלקטיבים: מוכנים לקבל רק מה שהם מתמחים בו כי הם לא "מחסן".
ציטוט:
בקיצור, היכן שהוא יושב לו במאי מרושע שהחליט שלסיון (אנוכי) לא יהיה ארון עד אחרי יום כיפור, מה אני אגיד לכם? כנראה שאחרי יום כיפור אקנה ארון פלסטיק פשוט ואסגור עניין, כבר לא אכפת לי משום דבר.
גם ארון כזה יצטרך הובלה והרכבה.
עדיף לך לנסות למצוא ארון פלסטיק יד2 (ולהקפיד על צילום לפני)
ישן 21-09-2018, 13:50
  משתמשת נקבה סיון שוב- 2018 סיון שוב- 2018 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.18
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "זה נראה ארון חדש..."

*או שפשוט אפשר לכתוב "תתחדשי" / "מברוק"/ "תיהני ממנו" ולסגור עניין.

יצא לי לחשוב במהלך השעות האחרונות על כמה נחמד זה יכול להיות לחלוק את חיי עם גבר. לא רק בגלל הסקס, החיבוקים והנשיקות (ואני בהחלט מאמינה שאלו דברים שיעשו לי רק טוב), אלא גם כדי שיהיה לי מישהו לחלוק איתו את מטלות הבית. כי שמתי לב שכשאת לבד והכל נופל עלייך - הכביסות, הכנת האוכל, הניקיונות, הקניות בסופר - זה יכול להיות מעייף, קל וחומר כשאת תלויה באוטובוסים כדי להגיע ממקום למקום, דבר שגוזל זמן...
אני מאחלת לעצמי שהשנה החדשה תביא למפנה בחיי גם בתחום הזוגיות, כי ללא ספק: לא טוב היות האדם לבדו, ואני בפירוש צריכה ללמוד לחלוק את חיי עם אדם נוסף, לדעת איך זה מרגיש ללכת לישון עם גבר בלילה -
ולקום איתו בבוקר לצדי.
ישנה בעיה שחשבתי עליה וגם העליתי אותה בארוחת החג של ראש השנה עם משפחתי: נגיד וירצה הגורל ואכיר גבר שיאהב אותי, יאהב את האופי שלי, יאהב את הצחוק שלי, את צורת ההתבטאות שלי וכו'... ואז הוא יגלה שאינני רוצה ילדים. רוב הסיכויים הם שהוא יגיד לי "ביי".. התגובה של אמא שלי לדברים האלו הייתה: "נו, אז אם הוא ירצה ותרגישי שהוא דוחף לזה, אז תזרמי". אז זהו, שילד זה לא נסיעה לסיני או יציאה לאיזה בר חדש, והוא לא דבר ש"זורמים" איתו, ילד זו אחריות ענקית לעשרות שנים, ילד זה חתיכת תיק... אני רואה את אחי הגדול מותש משתי בנותיו, כי לבת השלוש יש נזלת והיא קמה מוקדם מאוד ובת השנה מצמיחה שיניים אז גם היא עצבנית ונודניקית (מילים שלו).. אני בספק גדול מאוד אם הייתי עומדת בזה, חברים. החיים הם אתגר מספיק גדול בשבילי גם בלי עוללים קטנים ותובעניים משלי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:32

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר