לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2018, 04:49
  JustAName JustAName אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.11.18
סיווג ביטחוני איסוף

שלום לכולם,
לפני כשנה וחצי בערך היה לי מקרה לי ועוד 2 חברים עם המשטרה.
שלושתנו ישבנו בגינה ציבורית לעשן גראס והמשטרה תפסו אותנו, אך הם לקחו רק אחד מאיתנו, את אותו אחד שהביא את הגראס וקרא לנו לבוא לעשן. זו הייתה בין הפעמים הראשונות שהתנסנו הגראס.

לאחר מספר דקות ושאלות כמו היכן אתם גרים ומה התעודות זהות, ראינו שהם בודקים משהו בקשר.
לאחר מכן הוחלט לשחרר אותי ואת החבר השני הביתה ללא כל הודעה להורים או לבית הספר(היינו קטינים) ואת הבחור השלישי הם עיכבו למעצר. כמובן שהוריו ידעו מהמקרה והם נכחו בחקירה.

לאחר המקרה, מספר חודשים אחר כך חזרנו לעשן ברוב טיפשותנו, ואני לפחות הפסקתי לפני חודש.. ככה שיוצא שעישנתי נגיד פעם בשבועיים שלוש אצל חברים או במסיבה למשך של 7 חודשים עם מלא הפסקות באמצע.

רציתי לדעת קודם כל האם יש לי איזה שהוא רישום במשטרה על כך שהשתמשתי הגראס,
ודבר שני האם לדעת הסיפור הזה ימנע ממני לעבור את הסיווג הביטחוני.
התפקיד הזה חשוב לי נורא. אני בן יחיד ותמיד רציתי להיות לוחם קרבי משמעותי.

האם כדאי לי להכחיש ולקוות לטוב או להיות כנה ולקחת את הסיכון?

תודה לעונים, אנא מכם הראו רצינות אני באמת בצרה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-11-2018, 08:17
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי JustAName שמתחילה ב "סיווג ביטחוני איסוף"

מאחר ולא לקחו גם אותך לתחנה ולא מילאו טופס עיכוב/מעצר, לא נחקרת או לא הובאת בפני שופט אז ניראה שאין רישום לאותו אירוע לגביך (לא רושמים דברים כאלה ללא נוכחות החשוד).

לגבי הסיווג הביטחוני, שאלות על שימוש בסמים קלים/קשים עולות בשאלון ובהמשך גם בפגישה אישית, מומלץ לציין בדיוק את מה שהיה כעובדות יבשות (בלי לנסות לעשות מזה קל מידי או קשה מידי).

לרוב אם אין תופעות אחרות בהתנהגות של המלש"בים הצבא לא עושה מזה עניין (אחרת לא היו מגייסים שני שליש מהמדינה ).
יש כאלה שעישנו בנערות שלהם והתקבלו גם לסייבר ולעוד מקומות מסווגים, הכל תלוי במקרה עצמו, בצרכי הצבא ובמועמד.

מה שחשוב זה עכשיו כשבגרת אז הפסקת ואת זה יש לציין להבטיח קודם כל לעצמך.

בהצלחה!

ישן 23-11-2018, 12:03
  JustAName JustAName אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.11.18
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "מאחר ולא לקחו גם אותך לתחנה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fang
מאחר ולא לקחו גם אותך לתחנה ולא מילאו טופס עיכוב/מעצר, לא נחקרת או לא הובאת בפני שופט אז ניראה שאין רישום לאותו אירוע לגביך (לא רושמים דברים כאלה ללא נוכחות החשוד).

לגבי הסיווג הביטחוני, שאלות על שימוש בסמים קלים/קשים עולות בשאלון ובהמשך גם בפגישה אישית, מומלץ לציין בדיוק את מה שהיה כעובדות יבשות (בלי לנסות לעשות מזה קל מידי או קשה מידי).

,תודה רבה. בסיווג הביטחוני ישנו סעיף של האם אי פעם נחקרת או נעצרת על ידי המשטרה.. האם לדעתך אני צריך להצהיר על המקרה?

לרוב אם אין תופעות אחרות בהתנהגות של המלש"בים הצבא לא עושה מזה עניין (אחרת לא היו מגייסים שני שליש מהמדינה ).
יש כאלה שעישנו בנערות שלהם והתקבלו גם לסייבר ולעוד מקומות מסווגים, הכל תלוי במקרה עצמו, בצרכי הצבא ובמועמד.

מה שחשוב זה עכשיו כשבגרת אז הפסקת ואת זה יש לציין להבטיח קודם כל לעצמך.

בהצלחה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר