לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2018, 15:01
  fwm21 fwm21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.18
ניתוח כתף וקרבי

שלום, לפני כמה ימים הייתי בוועדה רפואית אצל אורתופד בלשכת גיוס אחרי 4 חודשים שהפרופיל הוא 24 כלומר דחייה זמנית, התאריך המקורי של הגיוס הוא היה אמור להיות ביולי. והאורתופד דחה לי לעוד 4 חודשים (מה שרציתי, כדי להיכנס יותר לכושר ולחזק את הכתף בשביל להגיע לקרבי) כששאלתי את הרופא האורתופד הוא אמר לי שאני לא אוכל להגיע לקרבי והפרופיל הכי גבוה יהיה 64 וזה דבר שונה לגמרי ממה שאמר לי הרופא הקודם (בועדה הרפואית הראשונה) הוא אמר לי שאפשר להגיע לקרבי והפרופיל יכול להגיע ל 82 ואפילו 97.
וראיתי גם בכל מיני פורומים שהיו מקרים כמו שלי שעברו ניתוח כתף והגיעו לקרבי אחרי ''מלחמה'' עם המערכת הצבאית.
השאלה שלי אם למישהו פה היה מקרה כזה שעשה ניתוח כתף והגיע לקרבי. איך אני עושה את זה? אני עשיתי את הניתוח רק כדי שאני אוכל להגיע לקרבי, אני לא הייתי חייב לעשות את הניתוח הייתי יכול לחיות גם איך שהייתי לפני אבל כדי שאני אוכל לעבור טירונות קרבית ולא לפרוק באמצע אז עשיתי את הניתוח, ועכשיו אומרים לי שאני לא יכול.
אז איך אני מעלה את הפרופיל ל82-97? למי צריך לשלוח מכתבים ומתי? אחרי הוועדה הרפואית הבאה? לפי מה שהבנתי ממישהו שכתב פעם בפורום כלשהו זה שהוא הגיע לרופאים צבאיים בכירים יותר ובסוף אישרו לו והוא הגיע לאן שרצה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:04

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר