לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2021, 14:05
  משתמשת נקבה סיון-2020 סיון-2020 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.21
"איך פגשתי את אמא שלכם" - הביקורת שלי (מכיל ספוילרים)

לאחר כמעט 7 שנים מאז ירדה מהמסך, סיימתי אתמול בלילה את העונה התשיעית והאחרונה של הסדרה הבסך הכל חמודה ומבדרת הזו. אני עדיין תחת השפעתה, אז הנה מה שחשבתי:
לא אהבתי את ה-on and off של טד ורובין לאורך כל הסדרה. זה הגיע לשלב שזה כבר ממש מביך. כבר כשהייתי בטוחה שזהו, הנה טד סוף מצא את האחת בשבילו לאחר אינספור חיפושים, ואיתה הוא יהיה לעד, היה עצוב לגלות לבסוף שהוא איבד אותה, את טרייסי המתוקה והמקסימה, לאיזו מחלה, לפני שהספקנו ליהנות ממנה לפחות עוד קצת. ואז, 6 שנים לאחר מותה של טרייסי - שוב הופיע טד על סף ביתה של רובין עם אותה קרן היער הכחולה והמאוסה. לא היינו בסרט הזה כבר עשרים פעם אולי? הרי גם במציאות - כשלא הולך, כשזה לא זה - מוותרים, ממשיכים הלאה בחיפושים, יש מספיק נשים בניו יורק (כלומר, אלה שבארני לא טימא אותן). טוב, אני רק מקווה שפעם העשירית הזו כשהם חזרו היה להם באמת טוב ביחד וזה החזיק מעמד...

עד כאן לגבי סאגת טד ורובין, שאותה כאמור לא אהבתי. כעת לשאר הדמויות:

לילי ומארשל הם זוג כזה חמוד, מארשל הוא כמו דובון אכפת לי חביב ונחמד למרות גודלו הפיזי, ולילי (לילי-פאד) היא ממש חמודונת קטנה, למרות שלא כדאי להרגיז אותה

ונסיים בבארני. הו, בארניקל. זה לא קצת עצוב שגבר שכבר מזמן עבר את יום הולדתו ה-30 עסוק רק בחיפוש זיונים (סליחה על הביטוי) לא מחייבים? אני היחידה שחושבת שהעובדה שהוא השכיב כ-230 נשים היא מגעילה ועצובה, ומעוררת אסוציאציות של בית שימוש ציבורי? והרי כולם כאן יסכימו איתי שבית שימוש ציבורי זה דבר מגעיל, נכון? הוא לא פחד לחטוף מחלת מין? ובואו נודה בעוד אמת: כל אותן נשים שנפלו בטריקים והשטיקים שלו הן, איך לומר, לא העפרונות הכי חדים בקלמר. הוא היה בטוח שהוא כזה מגניב ו-Awesome עם החליפות היקרות שלו, עד שבאחד הפרקים הוא נפגש עם איזה ביריון מימי בית הספר הרחוקים ורצה להתפאר באוזניו על 230 כיבושיו המיניים, ואותו מאת'יו הציב מראה נוקבת מול פניו של בארני: לא, אתה ממש לא מגניב. העובדה ששכבת עם כל כך הרבה בחורות היא מגעילה ועצובה, ועכשיו, אם תסלח לי, אני צריך ללכת לאסוף את הילדים שלי מבית הספר - כן, אתה יודע, רובנו התבגרנו והתקדמנו הלאה בחיים, בניגוד אליך.

אבל מה אתם יודעים, גם זה לא לא ממש עזר לאורך זמן, ולאחר גירושיו מרובין (שקרו לא בגלל שהוא עוד לא היה בשל למחויבות, אלא בגלל הקריירה של רובין ש"הטיסה" אותה ממדינה אחת לאחרת), חזר בארניקל לדרכיו הנלוזות והפתטיות... עד שהכניס מישהי להריון (כן, זה קרה בסוף), ורק ברגע שהחזיק את התינוקת הטרייה בידיו - רק אז, התרחש אצלו הסוויץ' האמיתי במוח. יש כאן איזה פתח בעלילה: מה עם האמא של התינוקת? ככה סתם היא נתנה אותה לבארני במתנה, או שהם גידלו אותה יחדיו?

זהו. וואו, כתבתי הרבה. טוב שראיתי את הסדרה הזו, גם אם זה באיחור של 15 שנה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2021, 17:17
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סיון-2020 שמתחילה ב ""איך פגשתי את אמא שלכם" - הביקורת שלי (מכיל ספוילרים)"

ראיתי HIMYM לראשונה שנה שעברה, זה היה הבינג' הראשון שלי בקורונה, ומה שהתחיל בתור בינג' קליל מהר עבר לרייג' בינג' טהור.

לילי שרמוטה על מה שהיא עשתה למרשל, ומרשל קוקסינל שהוא הסכים לקבל אותה בחזרה אחרי מה שהיא עשתה לו, ועוד בכזאת קלות.

רובין בת זונה על זה שהיא הסכימה לוותר על הכלבים שלה בשביל טד בכזאת קלות ובלי סיכוי אמיתי והיא אפילו לא טרחה להחזיר אותם אחרי שהסיפור עם טד התמוטט. טד הוא כמובן בן זונה על זה שהוא גרם לרובין לוותר על הכלבים בהינף יד.

ברני הוא הדמות הכי פחות אמינה בהיסטוריה של הטלויזיה מאז דוגי האוזר, וכל הקטע עם החליפות זה קרינג' פאסט טהור.

10/10 במדד הרייג' וואטץ'.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:02

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר