לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2018, 09:13
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי dbe3 שמתחילה ב "מי אמר מעל הנקודה ? כמו..."

תודה לך על הסקירה לגבי כל המצלמות; לא ידעתי שהן שם... מפתיע שלא הזכרת את כביש 6.

מי אמר מעל הנקודה? לא יודע, כנראה מי שקרא את הכתבה; כנראה לא אתה...

"לפי הדיווח, קצין בכיר סיפר כי למשרדו הגיעו שני טכנאים ובקישו להתקין מצלמות נסתרות מעל נקודה להחזרת ציוד וכי הן יחוברו למערכת המודיעין של המשטרה. לקצין נאמר כי זו בקשה של המפכ"ל אלשיך והמצלמות אכן הותקנו."

יכול להיות שהכל שקר, אני לא אומר שלא; המפכ"ל ודאי יכול לתבוע את העיתון דיבה, וגם לזכות, אם אכן לא היו דברים מעולם (אם היו, והקצין שרואיין לכתבה יובא כעד ותוצג טענת "אמת דיברתי", תהיה לו קצת יותר בעייה)

אם אינך מבין מה הבעייה ב"לא לרשום" מי הגיע להחזיר ציוד, אבל בו-בעת כן לצלם אותו (שהינה ראייה חזקה יותר בבית משפט), כנראה שאני לא זה שאצליח להסביר לך. נסה לחשוב מדוע שודדים (אם הם לא מטומטמים) מגיעים לשוד עם מסיכות על הפרצוף שלהם... אני לא אומר שזו לא זכותה של המדינה לרשום את פרטי המחזירים ואף לצלמם בכל המקומות האלה, אני רק חושב שזו לא זכותה לטעון שזה אנונימי אם זה מה שהיא בוחרת לעשות; שתגיד שזה לא - ושכל אחד יעשה את השיקולים שלו. כחלק מהמשחק הדמוקרטי, כללי המשחק צריכים להיות ידועים לכל המשתתפים.

[*] וכן, אני יודע שקצין בכיר הוא, סביר להניח, בכיר יותר עבור העיתונאי מאשר מה שאנחנו היינו מדמיינים כקצין בכיר; אבל זה לא באמת משנה את הנקודה שבסיפור. גם אם לא היה קצין בכלל, לא אמורה להיות מצלמה מעל מקום שבו מתרחש משהו שמוצהר שהוא אנונימי, ולא משנה מה הוא.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-11-2018, 09:30
  dbe3 dbe3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.18
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "תודה לך על הסקירה לגבי כל..."

חבל שאתה מנסה להכניס לי מילים לפה , לא אמרתי לרגע שזה בסדר לצלם בכוונה אנשים שבאים להחזיר ציוד בצורה אננומית.
כל מה שאמרתי שסביר מאוד להניח שלא היתה הוראה כזאת (בטח שלא "בקשה אישית מהמפכ"ל ") בהקשר הזה.
משהוא או שלא הבין או שהיה נוח לו מאוד לא להבין ואו שייחס משהוא אחר לכל הנושא של ההחזרה או יותר גרוע. באותה מידה אני יכול לעלות תאוריה שבשכונה שלי מתבצעים ניסויים בנסיעה חזרה בזמן . איך אני יודע ? כבר שבועיים יש פתקים על הדלתות של הבתים שמודעים על הפסקת חשמל לחמש שעות בלילה , אני מסיק מכך שכנראה צריך הרבה חשמל לצורך הניסוי בנסיעה בזמן ולכן יוזמים "הפסקות חשמל" פעמיים בשבועיים האחרונים . אם אתה לא מבין את המשמעות של פגיעה בהספקת החשמל לאזרחים תמימים שרק רוציים מיים חמים בבוקר וזאת לצורך ניסויים סודיים, אני באמת יתקשה לשכנע אותך.
ישן 27-11-2018, 09:38
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי dbe3 שמתחילה ב "חבל שאתה מנסה להכניס לי מילים..."

לא חושב שהכנסתי לך מילים לפה, ולא חושב שטענתי שטענת את זה. נראה לי שאתה קורא דברים שאינם כתובים...

אני התייחסתי אך ורק לתגובתך ש"ממילא יש מצלמות בחוץ" (מה הקשר? מה, המחזיר הולך ומציג להן את מה שהוא הולך להחזיר? לא. סביר להניח שהוא יוציא את זה מהרכב רק בנקודת ההחזרה...).

אני טוען שבמקום אנונימי לא רק שצריכה לא להיות הנחיה כזו, אלא צריכה להיות הנחיה מפורשת הפוכה! כמו שאתה הולך להצביע בצורה אנונימית ודואגים שרק אתה תראה מה אתה מכניס למעטפה באמצעות פרגוד, כך גם כאן היה צריך לעשות. היית מקבל מצלמה לצורכי "אבטחה[*]" שמצלמת מאחורי הפרגוד? I think not.

אשר להפסקת החשמל שלך, אינני חושב שהמקרים דומים. רשת החשמל, כמו רוב הדברים הטכניים בעולם, זקוקה לאחזקה, פעם בכמה שנים. יש לנו הסבר סביר לכך הרבה יותר מניסויי חזרה בזמן (תערו של אוקאם). יתרה מכך אם פעולה זו צריכה הרבה יותר אנרגיה, זה קצת טפשי למשוך אותה מקצה הרשת ולאבד המון אנרגיה על תשתית ההולכה של חח"י. עדיף להתחבר למתח עליון, כמה שיותר קרוב לתחנות הייצור. ואז גם אף אחד לא ידע על הניסוי הסודי שלך.

[*] אני כל כך אוהב שמשתמשים במילה "אבטחה" כדי לתרץ דברים...

ישן 30-11-2018, 17:53
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "האם הורה המפכ"ל לצלם מחזירי ציוד צבאי למרות ההבטחה לאי-תביעה?"

אני רק מקווה שהניסוח "הגיעו שני טכנאים ואמרו שזו הוראה של המפכ"ל אלשייך" אינו מדוייק.
א. האם טכנאים או שוטרים מהמערך הטכני?
ב. האם נבדקה ואומתה זהותם?
ג. האם מישהו יצר בעצמו קשר עם העסק והמעסיק ואז הצליב מול המשטרה לוודא שיש בקשה כזו?

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר