לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2018, 12:09
צלמית המשתמש של Leffe Blonde
  משתמש זכר Leffe Blonde Leffe Blonde אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.10
שלח הודעה דרך MSN אל Leffe Blonde Facebook profile
לאחר מעבר לסלקום (נתב Arris), בעיה בשימוש בWireless adapter

היי חברים אני ממש צריך עזרה עם בעיה מעצבנת במיוחד.
לפני מספר ימים החלפנו את האינטרנט בבית מHOT לסלקום (כולל טלויזיה וטלפון).
הותקן נתב ARRIS (לפני כן חיברתי נתב TP LINK למודם של HOT ודרכו גלשנו).

יש לי מחשב נייח (מרחק של 3 מטרים כשבאמצע קיר רגיל וקיר גבס) שאני מחבר אותו לWIFI בעזרת מתאם ווייפי TP-LINK tl-wn821n 300Mbps בחיבור USB.
עד המעבר לסלקום הגלישה היתה מצוינת, ללא ניתוקים כמעט, וכך גם ביומיים הראשונים לאחר המעבר.
בימים האחרונים צצה בעיה מוזרה - במחשב הנייח שמחובר עם המתאם, החיבור לאינטרנט מתנתק אחרי כדקה ורק כשאני מנתק ומחזיר את המתאם החיבור חוזר. כך מספר פעמים עד שהחיבור "תופס" ונשאר יציב (יכול להישאר יציב גם יום שלם ויותר).
בגלישה דרך הסלולרי או דרך המחשב הנייד (עם המתאם הפנימי הרגיל) - אין בעיה ואין ניתוקים.

עוד דרך לפתור את הבעיה היא להיכנס לtroubleshoot של וינדוס ואחרי שהוא סורק בעיה כתוב
The default getaway is not available - fixed (עד כמה שהבנתי המתאם ווייפי הוא הdefault getaway?)

אותה בעיה קיימת גם בחיבור המתאם למחשב הנייד (כיבתי את המתאם הפנימי של המחשב הנייד והתחברתי עם המתאם הנ"ל בUSB), כך שאפשר כנראה לשלול בעיה במחשב הנייח.
לכן אני חושד שיש בעיה בקישוריות בין הראוטר ARRIS לבין המתאם - אולי משהו בהגדרות שצריך לשנות?
קשה לי להאמין שהמתאם התקלקל כי מה הסיכוי שהמתאם התקלקל "במקרה" באותו יום של המעבר לסלקום והחלפת הראוטר?

אשמח לרעיונות לפני שאני קונה מתאם חדש שאולי לא יפתור את הבעיה ולפני שאני פונה לתמיכה של סלקום שיטרטרו אותי.

תודה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-12-2018, 23:59
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Leffe Blonde שמתחילה ב "תשובה"

חוץ מלהוציא את הראוטר מהחשמל ולהחזיר (שיטה 1), שזה "פתרון" ידוע לראוטרים גרועים (אני כותב פתרון במרכאות משום שאין סיבה שראוטר שמתנהג כך פעם אחת, לא יחזור על התנהגותו בשנית אלא אם במקרה עלית על באג נדיר... שהרי בסך הכל הראוטר הוא מחשב עם תוכנה, דברים שהם דטרמיניסטיים במהותם...),

שיטה 2 לא ממש עושה משהו חוץ מלהחזיר את הגדרות ברירת המחדל של מערכת ההפעלה, שכבר היו אמורות להיות אצלך כך אם לא שינית שום דבר (האם היית צריך לשנות משהו כדי לעמוד בסעיף 2?)

ו"שיטה 3" מטפלת בשגעונות של חלונות - היא לא באמת משנה שום דבר; זה לא סביר שזה יקרה בשני מחשבים ודווקא עם המתאם הזה, ויהיה קשור לזה...

באף אחד מהפתרונות האלה לא אמור להיות מצב שה default gateway לא זמין באופן פתאומי. גם אם הייתה כתובת IP סטטית - ברגע שעבדה - אמורה להמשיך לעבוד. היא הרי סטטית וכך גם הכתובת של הנתב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר