לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2019, 07:00
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
מכתב לנשיא רוסיה

הוד רוממותו, הנשיא פוטין,

כפי שבוודאי שמעת, ראש השב"כ הישראלי חשף לאחרונה כי קיים חשש שמדינה זרה תנסה להתערב בבחירות בישראל. מהדלפות לא מוסמכות נרמז, לבעלי חשבון בטוויטר, כי הכוונה היא למדינה שאתה עומד בראשה.
ובכן ולדימיר, אם יורשה לי לקרוא לך כך, איני יודע עד כמה אתה מכיר את ישראל, אבל אני חש צורך להזהירך. פה זה לא אמריקה. כאן יש כללים מסודרים, שיטה בדוקה ונורמות פוליטיות מקובלות. אנחנו לא ג'ונגל קפיטליסטי, ולא נרשה לכל טיפוס שיש לו במקרה חוות שרתים לשבש לנו את הדמוקרטיה עם "פייק ניוז" ובוטים אינטרנטיים מטופשים.
אתה רוצה להתערב לנו בפוליטיקה? מעוניין להשקיע כספים בהשפעה על מדיניות? תפדל! אבל יש דרך. תהיה רציני, בחייך: תקים עמותה, קרא לה "התנועה הציבורית לזכויות" של משהו, תעסיק שם דובר, קמפיינר וגייס כספים מקצועי, ותתחיל לעבוד מסודר. תוציא הודעות לעיתונות, תריץ עתירות לבג"ץ, תארגן כנסים ציבוריים ואם אפשר גם הפגנות. מבין? בוטים זה לילדות, כאן משבשים את הדמוקרטיה באופן ממוסד.

אני מבין שזה לא נראה טוב אם בדו"חות רשמיים מופיעה תרומה מ"ממשלת רוסיה". לא נעים. אבל גם כאן המוח היהודי המציא לנו פטנטים. קודם כל, אף אחד לא קבע שזו מוכרחה להיות "ממשלת רוסיה". מה רע ב"קרן הסלאבית לפיתוח אזורי"? או "קרן החסד על שם פיוטר הגדול"? גם "עמותת הסיוע של הכנסייה הפרבוסלבית" יכול לתפוס לא רע. חוץ מזה, תמיד אפשר לתרום דרך קרן "טיידס" או צינור כספים אחר, ולהגיד שזה מ"תורמים פרטיים שעתיד המדינה יקר לליבם".
אם אתה ממש רוצה להשקיע, יש כיוונים מעונבים יותר. מה דעתך על "הקליניקה לשוויון דבר־מה" שתוקם "על יד" הפקולטה למשפטים באיזו אוניברסיטה? או אולי "הקתדרה לקידום מעמד המשהו"? שניים־שלשה חדרים באיזה מסדרון אקדמי, חצי תריסר תקנים לדוקטורנטים ועוד מרצה בכיר עם קביעות. מדי פעם כנס, הופעות בטלוויזיה והמון נאומים נלהבים בוועדות הכנסת. תקבלו אפילו אישור כניסה קבוע למשכן. ואם כבר אנחנו בשדה האינטלקטואלי, מה רע באיזה "מכון מחקר ביטחון כלשהו"? תביא את כל הגנרלים שלנו להרצאות וימי עיון, זה עובד אחלה!
האמת, אני מרגיש קצת מגוחך לתת לך טיפים. מי המציא את ארגוני החזית? מי הפעיל לראשונה "קואליציות ארגונים חברתיים"? מי המומחים בחתרנות ובערעור הסדר הציבורי? אתם, ידידי, כתבתם את חוברת ההפעלה כבר לפני יותר ממאה שנה. אני לא יודע מה קורה היום ברוסיה, אבל אם אזלו לכם העותקים, אני מזמין אותך לגלוש באתר "שתיל". תחת הלשונית "מובילים שינוי חברתי", תמצא את כל מה שצריך לדעת.
שלך, בוט ימני.

https://www.israelhayom.co.il/opinion/623989
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר