לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --אודיו וקולנוע ביתי - רסיברים - HTPC - סטרימרים - DVD - טלוויזיות - סוני - פלזמה - LCD - דנון - OLED - Blu-ray - אינטרקונקט - הרמן/קרדון - כבלים אופטיים - מחברים איכותיים - טושיבה - מונסטר כבל - רמקולים - סאב-וופר - מגברים - מגברי מנורות - CLASS D - מקרנים - DLP - מסכים דקים - מרחק מומלץ ממסך - פיוניר - מרנץ - InFocus - Denon - Pioneer - Cabasse - Monitor Audio - IGH בית חכם - Kipsch - Boston Acoustics - Sennheiser - shure - speakercraft - - - - -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אודיו וקולנוע ביתי
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-02-2017, 19:28
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי infifi שמתחילה ב "[QUOTE=שימי]כלומר עבור חיבור..."

טוב אז, זה סקרן אותי קצת יותר, כי מה שאמרתי התבסס בעיקר על נסיוני מעולם התקשורת (שם ללא סיבים אופטיים לא היה לנו את האינטרנט שיש לנו היום...)

ומסתבר שזה לא פשוט כמו שחשבתי. יש מי שטוען, שבהתאם לאיכות הרכיבים בשני הצדדים, ולאיכות הסיב, ייתכן שדווקא בחיבור האופטי ייווצר Jitter - שזו בעייה. אם לסכם את כל מה שקראתי - הכבלים האופטיים הזולים עשויים בעצם פלסטיק, ולא זכוכית כמו בעולם תקשורת הנתונים - ולכן רגישים הרבה יותר. הסיכום של הדיון בין כל האנשים האלה היה שאם סיב אופטי - אז מומלץ רק מסוג single mode שעשוי זכוכית (שהוא יקר בהרבה, כפי שאמרתי קודם) - ועדיין יהיה הבדל ביניהם, שמי שבדק אותו לא יכל להגדיר את אחד מהם כ"טוב יותר" מהשני, אלא הוא אמר שהם פשוט "שונים" ועניין של טעם - ושכל אחד יבדוק בעצמו (מה שנקרא A/B Testing)

אנקדוטה הפוכה אישית שלי, שייתכן שכלל לא קשורה ל Coax (אבל אולי כן?) - פעם הייתי מנוי של הוט ובממיר שלהם הייתה יציאת S/PDIF אופטית, שאותה חיברתי לרסיבר, בדיוק באותו אופן שחיברתי את המחשב שלי לרסיבר. זה היה עם סיב באורך 5 מטר. לצערי אני לא זוכר את המחיר שלו אבל אני חושב שהוא היה מעל 50 שקל ב KSP. אני אעריך שהוא עשוי פלסטיק. הרסיבר שלי מתוצרת Denon, והסאונד מצויין.

מאז, עזבתי (אחרי תלאות רבות) את הוט לטובת יס. עכשיו ביס, הממיר הפשוט (בניגוד ליס מקס שבסלון), היציאה הדיגיטלית שלו היא רק Coax. נאלצתי לקנות כבל שאני רוצה להאמין שהוא Coax (הוא מאוד דק, אז קצת מוזר לי). בכל אופן זה פועל והכל בסדר - וגם שומעים טוב - אבל משום מה יש לי רחש ברמקולים דווקא כשהממיר כבוי... ההימור שלי הוא שאולי המעגל של הממיר לא כל כך מוצלח ויש שם זליגה מאיפשהו לאיפשהו. יכול להיות, אני לא יודע, שאם זו הייתה יציאה אופטית, לא הייתה הבעייה הזו, בייחוד אם מה ששולח את הסיגנל "שותק" - כי באופטי אין הרי חיבור חשמלי בין הרכיבים. וזו, אגב, הנקודה האחרונה שלי, שגם היא חשובה. לחיבור אופטי יש את היתרון שחשמל לא יכול לעבור בין שני הצדדים שמחוברים דרכו - כלומר כשל חשמלי בצד אחד לא ישפיע על הצד האחר. דווקא כאן הרגיז אותי שזה היה חסר דווקא בממיר של יס, בהתחשב בזה שברקים בהחלט יכולים למצוא את עצמם פוגעים בממיר, בהתחשב בכך ש... הוא מחובר לצלחת על הגג.

נראה שאין מנוס מפשוט לנסות ולראות מה אתה שומע יותר טוב (או להעדיף אופטי אם חשוב לך הניתוק הגלווני בין שני המכשירים אפילו אם זה נשמע פחות טוב)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:07

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר