לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2019, 18:44
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
ראש הממשלה נתניהו ימסור הודעה דרמטית היום בערב בשעה 20:00

https://www.globes.co.il/news/artic...?did=1000899821
ההודעה תימסר בפייסבוק של נתניהו ולא במסיבת עיתונאים

דובר הליכוד, יונתן אוריך שלח היום הודעה לכתבים פוליטיים לפיה ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו "ימסור הערב בשעה 20:00 הצהרה דרמטית לתקשורת במעון ראש הממשלה בירושלים".

*

בהתחלה הייתי במתח, מה בדיוק ידידינו בנימין הולך למסור לנו. אחר כך ראיתי בכתבה שהוא נשאר לבד, כי אשתו נסעה לאוסטרליה. ככה זה כל הגברים, בלי האישה הם כבר לא אותו דבר.

בניגוד לכל הטוענים נגד שרה. אני מעריץ גדול של שרה וחושב שבזכותה ורק בזכותה יש לנו ראש ממשלה כזה דגול.

חסקי ואמצי שרה, תחזרי מה שיותר מהר מאוסטרליה, כי בעלך ראש הממשלה צריך אותך וכל העם צריך אותך.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 07-01-2019 בשעה 18:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2019, 19:33
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
דברי ראש הממשלה במילואו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "ראש הממשלה נתניהו ימסור הודעה דרמטית היום בערב בשעה 20:00"

https://www.0404.co.il/?p=352140

*

כל מה שהוא אמר הכול אמת. אוהבי נתניהו יודעים את זה.

מה שהדאיג אותי זו ההתרגשות שלו. אני מבקש משרה שתחזור מה שיותר מהר. הוא זקוק לחיבוק חם בבית. העם מחבק אותו מול כל עוכרי ישראל למיניהם.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן. (תהילים קכט ה).

ולאלו שלא מתביישים, שאין להם את זה, שאין להם את שלושת המידות של רחמנים, ביישנים גומלי חסדים, אני מציע לקרוא פרק קט בתהילים. אני מעתיק רק את ההתחלה והסוף. את האמצע אני מצנזר

לַמְנַצֵּחַ, לְדָוִד מִזְמוֹר:
אֱלֹהֵי תְהִלָּתִי, אַל-תֶּחֱרַשׁ.
ב כִּי פִי רָשָׁע, וּפִי-מִרְמָה--עָלַי פָּתָחוּ; דִּבְּרוּ אִתִּי, לְשׁוֹן שָׁקֶר.
ג וְדִבְרֵי שִׂנְאָה סְבָבוּנִי; וַיִּלָּחֲמוּנִי חִנָּם.
ד תַּחַת-אַהֲבָתִי יִשְׂטְנוּנִי; וַאֲנִי תְפִלָּה.
ה וַיָּשִׂימוּ עָלַי רָעָה, תַּחַת טוֹבָה; וְשִׂנְאָה, תַּחַת אַהֲבָתִי.

ל אוֹדֶה יְהוָה מְאֹד בְּפִי; וּבְתוֹךְ רַבִּים אֲהַלְלֶנּוּ.
לא כִּי-יַעֲמֹד, לִימִין אֶבְיוֹן-- לְהוֹשִׁיעַ, מִשֹּׁפְטֵי נַפְשׁוֹ.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 07-01-2019 בשעה 19:45.
ישן 08-01-2019, 07:27
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
מגעיל איזו עליבות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "ראש הממשלה נתניהו ימסור הודעה דרמטית היום בערב בשעה 20:00"

אפילו תומכיו השרופים של נתניהו אמורים להרגיש אי נוחות מכל העניין. פימפום של "הודעה דרמטית" שמעוררת את כלל הציבור בציפיה, שלא לומר שמן הסתם גם מלחיצה משהו, וכל זה רק כדי לתת עוד נאום בכייני ונטול כל מידע חדש משמעותי. אז למי שלא יודע:
-אין כל חובה לקיים עימותים בין חשוד לעדים נגדו. זה בסך הכל כלי לחקירה. בחקירה מעמתים את החשוד עם הטענות והעדויות נגדו. בשביל עימות ישיר קיים עניין מסויים שמכונה "משפט". אני תוהה האם נתניהו באמת מאמין שיש מי שקונה את הספין המטופש הזה.
-אין פה עניין של "סמול" נגד הימין. יש פה עניין של רשויות החוק מול אדם אחד שנקרא בנימין נתניהו. אין בישראל בחירות ישירות ואם הציבור מאמין בדרכו של הליכוד הרי שזהות העומד בראשו לא אמורה לשנות הרבה. מה שבעיקר נחשף בתקופה האחרונה זה שלליכוד יש תחושה, כנראה מוצדקת, שהציבור משמאל וגם מימין לא מרוצה במיוחד מתפקוד הממשלה בראשותו. לכן נוח לו למקד את הוויכוח בנושאים כמו ההתקרבנות של נתניהו והדמגוגיה על הסמולנים שמושכים בחוטים מאחורי הקלעים.
ישן 09-01-2019, 00:09
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "איזו עליבות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
אין בישראל בחירות ישירות ואם הציבור מאמין בדרכו של הליכוד הרי שזהות העומד בראשו לא אמורה לשנות הרבה.

העובדה שכיום אין בישראל בחירות ישירות, לא אומרת שבהכרח מי שמצביע לליכוד (או לכל מפלגה אחרת שתחליט לשתף פעולה עם ביבי) מצביע כי הוא מאמין בדרכה. בהחלט יכול להיות שיש מי שבוחר להצביע למפלגה לוקח בשיקוליו בחירה עקיפה בבחירה הישירה שאין לנו. ואולי אפילו אלמנט משוקלל: אולי מישהו מצביע למפלגה יותר ימנית מהליכוד כי הוא רוצה את ביבי בתור רה"מ (והמפלגה צפויה ללכת איתו) מצד אחד (כי כל שאר המועמדים, אפעס, לא משהו. לבחור בהם כי "רק לא ביבי" זה לא בדיוק יתרון), אבל מצד שני יודע שלמרות שלדעתו ביבי היא האפשרות הכי פחות גרועה (כמו דמוקרטיה יחסית לשיטות שלטון אחרון), הוא רוצה לחזק את דרכו שלו ולמנוע מביבי לסטות שמאלה למשל - ואז - המנדטים הימניים יותר, לשיטתו, יגבילו נטיה שמאלה של ביבי. הוא לא באמת בונה על כך שמפלגה של מספר חד ספרתי של מנדטים תנסה להקים את בית המקדש השלישי וכו'.

וכיוון שאין כמו הקצנה כדי להעביר פואנטה: נניח שהייתי חושב ש"דרכה" של הליכוד (מה שהיא לא תהיה, הם פרסמו מצע כלשהו?) היא המתאימה ביותר - ונניח שביבי היה יורד מראשות המפלגה, והייתה מחליפה אותו, נניח, מירי רגב. האם לא לגיטימי בעיניך שהליכוד יאבד קולות למרות ההסכמה עם דרכם, כדי למנוע מהראש החדש להיות ראש הממשלה? אם (מה שלדעתי הוא המציאות) סביר שיקרה לדעתך, אז המשפט "זהות העומד בראשו לא אמורה לשנות הרבה." הוא פשוט שגוי מיסודו.

ישן 09-01-2019, 07:40
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
העומד בראש המפלגה הוא שיקול אחד משיקולים רבים
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "[QUOTE=קגנס] אין בישראל..."

אתה מתאר שיקולים של הצבעה אסטרטגית שהם במידה רבה בדיוק הנקודה שלי:
אני למשל מתלבט מאוד לגבי ההצבעה בבחירות הבאות. השיקול שינצח הוא כנראה באיזו מפלגה מתונה הליכוד יצטרך להסתמך על מנת להקים קואליציה ושתהווה משקל נגד לזה של מפלגות הימין הקיצוניות. כלומר, לא לגמרי לפי שיקולי המצע.
לא ייתכן שנתניהו הוא חזות הכל עבור הליכוד. אם הליכוד אינו מסוגל לנצח מבלי שנתניהו עומד בראשו הרי שיש לזה משמעות מאוד חמורה ביחס למידה שמפלגה זו מייצגת עמדה משמעותית בציבור או ביחס למידה שהציבור חושב שהוא יכול לסמוך על מפלגה זו מבחינת אופן התנהלותה וסך האישים שמרכיבים אותה. אישית אני סבור שהליכוד יקים את הקואליציה הבאה גם אם לא נתניהו יעמוד בראשו אלא כל פוליטיקאי סביר אחר (גדעון סער, ישראל כץ וכו').
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר