לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2019, 15:36
  fwm21 fwm21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.18
דחייה שלישית לגיוס לצורך העלאת פרופיל לאחר ניתוח

דחו לי את הגיוס פעמים בגלל ניתוח כתף שעברתי לפני חצי שנה (התאריך גיוס המקורי היה אמור להיות ביולי18). הייתי אצל הרופא המנתח שלי והוא אמר לי שהכל בסדר ואני יכול לחזור לכל פעילות אבל הוא אמר שלפי הנהלים בצבא הפרופיל יכול לעלות לפרופיל קרבי רק שנה לאחר הניתוח (שזה יוצא קצת פחות מחצי שנה מהיום.) האורתופד בוועדה הרפואית אמר לי שזה ניתוח מסובך ואין שום סיכוי שהפרופיל יהיה פרופיל קרבי מקסימום 64 או 45 לא זוכר כל כל כך. והרופא המנתח אמר לי ההפך שזה ניתוח סטנדרטי שאפשר להחזיר לפרופיל קרבי והוא מכיר מקרה כזה אפילו.
מי צודק? הרופא בוועדה רפואית היה לא נחמד ובקושי הסתכל על הדפים שהבאתי לו יכול להיות שהוא התבלבל אולי.
הרופא המנתח הביא לי מכתב שאני כשיר והפרופיל יכול לעלות (לפי הנהלים שהוא מכיר שזה שנה אחרי הניתוח). בועדה רפואית שאמורה להיות לי עוד כמה ימים השאלה שלי היא אם אני יכול לבקש שידחה לי את הגיוס לעוד חצי שנה כדי שהפרופיל יוכל להיות קרבי? ואם הוא יכול לקבוע לי פרופיל נמוך נגיד 64 ואני אתגייס כבר במרץ הקרוב נגיד?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר