לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-02-2019, 14:06
  a1d a1d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.02.19
פיקחות מול התלהבות יש מאין

פיקחות מול התלהבות יש מאין
סערת הבחירות הקרבה מעסיקה רבים בישראל, וגם במקומות רבים בעולם – ובצדק !!! מדוע? מפני שמדינת ישראל, למרות גילה הצעיר בהשוואה למדינות רבות בעולם, הפכה להיות מותג בינלאומי נחשב ונחשק – ולא בכדי.
מעטים הם המנהיגים – במיוחד בימינו – היכולים להתפאר בעשייה שלהם למען המדינה, עשייה שתרומתה למדינה הייתה מכרעת, עד כדי שינוי פניה של המדינה – בהשוואה לנפילים שביניהם, ולכן, ככל שאיכות המנהיגים עולה, כך גם דרישות הבוחרים עולות, קרי מדינה איכותית דורשת מנהיג איכותי, ובפרט מנהיג עם רקורד איכותי שניתן לסמוך עליו – שהרי אין אדם מהמר על ביתו.
אני אוהב את המדינה שלי, הבית האמיתי שלי, ולכן, ביום הפקודה – יום הבחירות, שומה עלי לבחור את המנהיג הטוב ביותר מכל המעומדים האיכותיים – כשרק טובת המדינה לנגד עיני, ויחד עם זאת – לא להמר, שהרי אני לא הטיפוס המהמר על ביתו.
תפקיד ראש ממשלה בישראל הוא אחד התפקידים מהיותר מורכבים בעולם הפוליטיקה הבינלאומי, בפרט כשהמדובר במדינה הממותגת כמותג נחשב ונחשק, עם עוצמה כלכלית, מדעית, טכנולוגית וצבאית איכותית ברמה בינלאומית גבוהה. שלא לומר על עוד מרכיבים איכותיים ברמה הבינלאומית הגבוהה ביותר שמדינתנו ניחנה בהם.
מכאן, שאל לאיש מהבוחרים להקל ראש בבחירת ראש הפירמידה למדינה הפלא הזו.
באם אני מנטרל את רעשי הרקע, וחושב באופן שכלתני בשאלה – מי ארצה שינהיג את מדינתי לארבע השנים הבאות ? – אני חייב להביט קדימה ולנבור היטב ולעומק בכל המעומדים לתפקיד המנהיג – העשייה שלהם, הרקורד שלהם, האני מאמין שלהם, ועד כמה אני מאמין שהמנהיג שאבחר אכן יממש את הבטחותיו לפני הבחירות – שהרי אני לא מטיל ספק שכל אחד מהמועמדים הנפלאים אוהב את המדינה היקרה הזו לא פחות ממני – ואולי אף יותר.
יתרה מזו, אני לא מאמין (האמת היא שאני די בטוח) שמנהיג יכול להנהיג טרם רכש ניסיון בעשייה פוליטית לפחות מספר שנים. כוונתי היא למועמד עם רקורד של עשייה – לא אחד שיבטיח שיעשה – זאת גם אני יכול להבטיח.
באם ניזכר ברה"מ לשעבר אהוד ברק – אני מניח שאחד הסיבות העיקריות להתרסקותו – היא חוסר ניסיונו בעשייה, שהרי איש נפלא זה, שעשה רבות למען המדינה, רצה ורוצה בטובת המדינה – כמובן לפי דרכו ואמונותיו הוא – לא פחות מכל פטריוט אחר של המדינה – ולמרות זאת הוא התרסק.
לכן רבותי – המסקנה המתבקשת היא אחת ויחידה – אין כיום פוליטיקאי בישראל המגיע לשיעור קומתו של מר בנימין נתניהו – פשוט להתפעל מהישגיו הרבים (נכון הוא שתמיד יש מה לשפר), והאיש פשוט לא נח לרגע, האיש הנפלא הזה ממשיך לשעוט קדימה למען המדינה, ואין אני מעוניין שיכולות אלו לא יבואו לידי ביטוי גם בעתיד.
הרי מזלנו שפר שיש לנו מנהיג בדמותו, אנחנו צריכים להודות למזלנו הטוב – ולא לבעוט בו, תוך הימור מסוכן בהחלפתו.
ולעניין החשדות – המדינה יותר חשובה לי מהחשדות נגדו, הוא לא גנב (וגם לא נחשד בגניבה, שעליה אין מחילה). נכון שהוא מואשם, אולם הוא לא הורשע, וכל עוד הוא לא הורשע, אני מאלו הגורסים שאין לאיש את הזכות להרשיע אדם – אלא רק בית משפט רשאי לעשות זאת. אני מתנגד באופן חריף לכל לינץ' תקשורתי כנגד כל אדם באשר הוא.
לכן, בדעה צלולה ולאחר מחשבה מעמיקה – אני אצביע ביבי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:09

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר