לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-03-2019, 16:49
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
מבקר המדינה: כך נחתמה עסקת המיליונים בין החברה שבראשה עמד גנץ למשטרה - בניגוד לתקנות

http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1001279911
מבקר המדינה: אלשיך העניק לסטארט-אפ של בני גנץ פטור ממכרז על "מגה פרויקט" בהיקף כ-50 מיליון שקל

https://www.israelhayom.co.il/article/644637
דו"ח חמור של מבקר המדינה חושף את הקשרים בין חברת "המימד החמישי", שבראשה עמד יו"ר כחול לבן, למשטרת ישראל • בניגוד לתקנות זכתה החברה לפטור ממכרז בעסקה בשווי מיליונים • כחול לבן: בפעילותו של גנץ לא נפל רבב • המשטרה: הפטור אושר כנדרש לצורך הפיילוט בלבד

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 27-03-2019 בשעה 17:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-03-2019, 18:46
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
אומנות בניית הפייק ניוז
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "מבקר המדינה: כך נחתמה עסקת המיליונים בין החברה שבראשה עמד גנץ למשטרה - בניגוד לתקנות"

העתקת כותרת מישראל היום, עיתון שידוע כתומך נלהב של גנץ, וידוע גם שאין לביבי כל השפעה על התוכן, והצגת כותרות שאין כל קשר בינן לבין המציאות.

1. המימד החמישי איננו "סטרטאפ של גנץ". הקורא ההדיוט עלול לחשוב שגנץ הוא הבעלים של הסטרטאפ ו50 המיליונים הולכים ישר לכיס שלו. אבל לא. גנץ איננו הבעלים. היה יו"ר והיה זה שסגר את הסטרטאפ כפי שנסגרים אלפים אחרים כשנגמר הכסף של המשקיעים ולא מצליחים להתקרב לאקסיט או רווחים.

2. נחשפו "קשרים" - וואלה, אפשר לחשוב איזה קשרים: פרוייקט פיילוט מפסיד תמורת 4 מיליון ש"ח. בהשוואה להיקפי השקעות הסייבר במדינת ישראל מחד והיקפי הרכש במשטרה מאידך, זה דומה בערך לקשרים שבין נוסע לנהג אוטובוס שגרים באותו בנין.

3. ההחלטה לצאת לפיילוט נועדה לבחון הצדקת הקמת פלטפורמת בינה מלאכותית במשטרת ישראל ובכל מקרה לא ניתנה כל התחייבות ולא בוצעה כל התקשרות מעבר לפיילוט זה. הפיילוט נדרש כדי לדייק את הדרישה המבצעית שתאפשר קיומו של הליך תחרותי. האם יש למשטרה סמכות להריץ פרוייקט פיילוט מבצעי כזה ללא מכרז? המשטרה טוענת שזה בסמכותה. לא הוצג שום מידע סותר בשלב זה.

זה נשמע כמו נסיון לטנף על המשטרה כי האשימה את ביבי, ועל גנץ לטובת הבחירות, ולקשר את הטינוף יחדיו: אולי מישהו מנסה לשתול לך במוח קונוטציה אפשרית שגנץ עומד מאחורי החקירות של ביבי?

שלא יהיו אי הבנות - אני בעד שיחקרו ואם היה שוחד גנץ שגנץ שילם לאלשייך שילכו לכלא שניהם. אבל בכל הדברים שפורטו אין אפילו רמז בכיוון וזה הכל הבחירות: לכאורה סתם טינופת שיגרתית מבית היוצר של הליכוד והבעל של שרה.
ישן 28-03-2019, 17:19
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
הדובר הבהיר זאת:
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בליכוד בהחלט מנסים להציג זאת כהונאה"

ציטוט:
"אכן כתוב בדוח שחוות הדעת בקשר לחברה נכתבה על סמך נתונים שהיא מסרה ועליהם הסתמך גוף משטרתי המתאר פגישה עם נציגי החברה.
כולל את גנץ?"אני מחויב למה שכתוב בדוח ואכן כתוב שיו"ר החברה היה פעיל בעניין".

אתה טוען שהגוף המבוקר הוא המשטרה, "המימד החמישי" היא חברה פרטית וגנץ היה אז איש פרטי. לכן הדרישה לפתוח חקירה פלילית בנושא היא נגד המשטרה?"אני לא יכול לפרש את טענות הליכוד, זה לא תפקידי. אני ממונה על דוברות משרד מבקר המדינה. הביקורת הקשה היא על התנהלות המשטרה בנושא רכש ולכן היו הבהרות ליועץ המשפטי לממשלה".
זאת - כי החריגות שהמבקר מוסמך לחקור - הן חריגות בגופים ממשלתיים,
כמו המשטרה.
האם הייתה פעילות לא חוקית מצד חברה פרטית?

מבקר המדינה לא מוסמך לחקור זאת.
למיטב ידיעתי - היועץ המשפטי לממשלה כן מוסמך (מתוקף היותו ראש התביעה הכללית מטעם המדינה והיות ולגורמים במשטרה יש ניגוד-עניינים מהותי בעניין),
לאחר דרישה לחקירה כזו.
ישן 28-03-2019, 17:26
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
התפקיד של יו"ר ומכ"ל חברה הוא להפעיל את כל מאמציו לטובת בעלי המניות בחברה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "גנץ הוא היו"ר - מנהל את החברה"

כשגנץ ניסה לקדם את המימד החמישי דרך קשרים שהיו לו בצמרת הבטחונית של ישראל, זה מה שהיה אמור לעשות וזה מה שציפו ממנו במינוי. הוא כידוע לא היחיד- לשעברים רבים פועלים באופן דומה.

הליכוד לכאורה מנסה בפרשיה הזו להגיע למטרות הבאות:
- למוסס את ניגוד העינינים של נתניהו בין 2009 ל 2015
- לטעת תחושה בציבור שאלשייך וגנץ פעלו במשותף והיו להם אימטרסים שנובעים ממניעים עיסקיים פסולים כדי להפיל את נתניהו.
- להציג שכביכול גנץ מושחת כמו נתניהו.

ההבדל בין גנץ לביבי שראש ממשלה היה נגוע לכאורה בניגודי עיניניים בזמן כהונתו לרבות החזקה וסחר באותן מניות, עסקים עם החבר אלוביץ ועוד ניגודים שונות.

לא הייתי עוסק בענין הזה אלמלא היא אמרה לי תוך שהיא מנפנפת בדיוק בכותרות שהציג המדינאי " אתה רואה אלשייך וגנץ מושחתים, ואם זה לא היה נכון היו תובעים דיבה וכ וכ..."
"חבל שאת לא מתענינת בפרטים" אמרתי לה "תשמעי, אני יודע שאת לא עוסקת בזנות"
"מה הקשר?" שאלה הגברת
"בליכוד מישהו מוציא מכתב מכתב לפרקליטות שמבקש שיחקרו אם את עוסקת בזנות" אמרתי
""נו?" שאלה
"מחר תראי כותרת בישראל היום שאת חשודה בזנות ובשורות הקטנות יסבירו שכתבו את זה כי שלחו מכתב. עכשיו יש לשנינו בעיה. את לא יכולה לתבוע דיבה" "ומה הקשר אליך?" היא שאלה "חחח..עכשיו לך תוכיח שאחותך לא זונה"

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 28-03-2019 בשעה 17:28.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר