לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2019, 19:17
  משתמש זכר אספרסו קצר אספרסו קצר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.09
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי איש123 שמתחילה ב "לא הבנתי.... אתה מציע לפתח..."

הפיתוח לא יעלה עשרות מליוני שקלים. יש כבר אקדח שיורה תחמושת כזאת בשם FiveSeven של FN.
יש כבר את אקדחים עם קנה 203mm. לייצר wildey או Desert Eagle לתחמושת 5.7X28mm לא נראה לי שאמור להיות יותר יקר מלייצר אקדח חדש ל 9mm. לא בטוח אם התחמושת כול כך יקרה. איפה שמעת שזה כול יקר לייצור. האם שמעת חוות דעת שליליות על אקדחים עם קנה באורך 203mm? על רתיעה חזקה מדי בעת ירי? על חוסר נוחות בנשיאה? קושי באחסנה? העניין הוא שאם אני חייל שאינו בפעילות מבצעית, או שאני כן בפעילות מבצעית אבל שתי הידיים שלי צריכות להחזיק מקלע קל או רובה צלפים, או שאני בכלל תותחן או טנקיסט, במקום שיהיה לי מיקרו תבור או M4 שמאוד מפריע שהוא עליך עם רצועה, יהיה לי בנרתיק אקדח עם קנה 203mm שיורה 5.7X28mm, בתוך תרמיל קטן על הגב או על החזה תהיה ערכת RONI מקופלת, ויהיה לי גם כידון לקנה קצר של IWI בנדן. אלו תמיד יהיו איתי בתפקיד או ביציאה לחופשה. תמיד יהיה אפשר בעת הצורך, לשלוף את האקדח מהנרתיק ולירות בו כאקדח. שאני עושה שמירה אני אחבר את האקדח העצמתי הזה לערכת ה RONI, אולי גם אתקין עליו את הכידון של IWI ויש לי קרבין עם כידון, קנה באורך 203mm, טיפה יותר קצר ממיקרו גליל, שיורה תחמושת 57X28. יצאתי לרגילה ואני נוסע לחופשה באילת. אני מפריד את ה RONI מהאקדח, שם את האקדח והכידון בכספת ואת ה RONI בארון, ושם הם יהיו עד תום החופשה. לא רואה עם זה בעיה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-03-2019, 17:33

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי איש123 שמתחילה ב "כן, פיתוח של אקדח חדש זה..."

העניין של 5.7mm על 9mm הוא יכולת החדירה. הרעיון הוא שבתצורת הקרבין, יש לנו נשק עם קנה באורך 203mm, תחמושת 5.7X28 ונוחות ירי של עוזי. משהו שהוא באמצע בין העוזי למיקרו תבור, אם כי עדיין, הרבה יותר לכיוון של העוזי. לכן, מקודם העליתי את האפשרות שחיילים שמפעילים נשק כמו נגב, NG7, או רובי צלפים יישאו גם את מערכת הנשק המודולרית עליה דיברתי במקום שיחזיקו גם מיקרו תבור נוסף על הנשק הייעודי. זה אמור להוריד את הסרבול. בכול אופן, אם יש בעיות אמינות עם ה RONI בהשוואה לתת מקלע, אז יכול להיות שנוותר על הרעיון.

אפשרות שנייה היא לפתח נשק שמבוסס על ל H&K MP7. רק אורך קנה יהיה 203mm. כנראה שאורך הנשק כשהקת מקופלת יהיה 440mm לעומת 580mm במיקרו תבור X95 330. לא יהיה בו מצב ירי אוטומטי אלא רק בודדת. פחות קטלניות ממיקרו תבור אבל גם פחות משקל, ויתרה מכך פחות נפח ופחות אורך כולל לעומת המיקרו תבור. אז יש כאן גם איזה שהוא יתרון מסוים של תת מקלע על רובה סער על אף החסרונות.

ישנה גם אפשרות שלישית לנשק אישי אוניברסלי קומפקטי. גם נשק זה יותאם לתחמושת 5.7X28mm והוא יהיה בתצורת bullpup. לנשק זה תהינה שתי ידיות אחיזה. אחת קדמית ואחת אחורית. ההדק ימוקם מלפני ידית האחיזה הקדמית ולא מלפני ידית האחיזה האחורית. את המחסנית יזינו לתוך ידית האחיזה האחורית ולא הקדמית. איני יודע כמה נוח לירות בתצורה הזו. אבל משהו דומה קיים ברובה האוטומטי הבריטי L86 שיצא משירות.

אני מאמין שלא יהיה מסובך ללכת עם כזה דבר לא רק שהוא עם רצועה על השכם, אלא גם כשהוא בתוך נרתיק על חגורה לחיילים שיוצאים הביתה על מדי א'. אולי זה יכול ללכת ביחד עם חגורת סם בראון בשביל להגביר את נוחות הנשיאה.

ישן 02-04-2019, 22:35

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי איש123 שמתחילה ב "אתה שוב חוזר לפיתוח אקדח בלי..."

אם 4.6 יקר יותר מ 5.7 אז נייצר גרסה של MP7 שמתאימה ל 5.7. לא נראה לי שמדובר בעלות פיתוח אסטרונומית. אם זאת הרעיון של אופציה 3 שהעליתי, שהיא אכן אמנם יותר יקרה, כי מפתחים נשק חדש מ 0. הסיבה לכך היא לפתח נשק שיצאו אתו הביתה כול החיילים שאמורים לצאת עם נשק הביתה, במקום אקדחים ורובי סער. זה יהיה כלי ירייה אותו יישא כול חייל בפעילות מבצעית, במשרד, וביציאה לחופשה. פעם זה היה העוזי, היום זה התבור או ה M4 שהוא מסורבל כנשק יציאה. אני גם לא אוהב את הרעיון שנשק אוטומטי שיורה תחמושת על קולית כמו התבור יוחזק בבתים של חיילים שגם יכולים להיפרץ. אם ייגנב, עדיף שייגנב מה שהצעתי באופציה 3, מאשר רובה תבור, או שאני טועה. יש גם את משקל הנשק ביחד עם התחמושת. וגם האורך הכולל של ה X95 330 לעומת אופציה 3. נשק כזה יכול להתאים לכול חיל הרגלים ללא קשר לציוד הייעודי שיפעילו. אבא שלי סיפר לי שבתקופה שלו היו חיילים שהיה להם רק FN MAG ועוזי, ושום דבר באמצע. ייתכן שזה ישתלם אבל יש לבחון לעומק את הנושא המורכב הזה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר