לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי         אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה
 
כלי אשכול חפש באשכול זה  #1  
ישן 28-04-2019, 09:33
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  
חסום
 
חבר מתאריך: 31.03.11
הודעות: 1,838
דרוקר בעניין "חוק החסינות" לנתניהו מול העובדות:לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.
והעובדות:
מזה כ25 שנה שהתקשורת לחייו של בנימין נתניהו שבעצם מייצג את העם היהודי (בניגוד לצד השמאלני בישראל שנכון להיום רובו מבקש להקים כאן מדינת כל אזרחיה)
נוצר מצב שהתקשורת המליכה והפילה ראשי ממשלות. ברק קיבל את כל הקרדיט מהתקשורת אבל הפיגועים הקשים הביאו שוב לבחירות ונתניהו ניצח, אבל התקפות התקשורת על ביבי יצרו את העיתון "ישראל היום" שבא לאזן.
פסקת ההתגברות היא ההליך היחיד שנותר כיום לעצור את הטירוף של השמאל שהביא לנזק כמעט בלתי הפיך לעם היהודי בישראל שחושש היום מהמיעוט הערבי.
במספר מוקדים בארץ החקלאים זועקים לעזרה על גניבת קרקעות נרחבת מצד ערבים והרס יבול.
בגדרה ובעוד המון ערים מרכזיות בארץ חקלאים עצרו את העבודה בשל החשש מערבים שהשתלטו להם על הקרקע. (שמות המעורבים שמורים בעמתות רגבים)
מזה כ15 שנה ישראל מנסה להוציא מכאן את המסתננים מאפריקה ובג"צ פוסל כל הגבלה שמוטלת עליהם. התוצאה, ת"א סובלת מכ30 אלף אריתראים, בתי ספר גני ילדים ובתי חולים מוצפים גויים. המשטרה מרימה ידיים נוכח הפשע הגואה של המסתננים והענישה הקלה, הפשיעה הבדואית/ערבית נהנית מאפיסת כוחות משטרתית. תושבי לוד היהודים נבזזים יום יום
כל חקלאי ישראל נבזזים יום יום. הבדואים שתפו יחד לערביי יושראל וערביי יו"ש ושמו להם למטרה לבזוז את יהודי ישראל. המשטרה לא עומדת במשימה - זו עובדה מוגמרת! הנזקים הם במליארדים.
התיק של נתניהו כה סבוך ומיותר עד שכאשר נשאל אלשיך לאחר שהצהיר לתקשורת שראה (וזוכר) כל מילה במלל החקירות של תיק נתניהו, אם לדעתו יש פלילים או לא בתיקים ענה ללא בושה "זה נתון לפרשנות משפטית." חוצפה זועקת לשמיים!!! וחוצפה עוד יותר להקצות מליארד שקלים לחקירות של ספק פלילי כאשר עם ישראל נבזז! ילדות בגני אביב בנות 11 13 נאנסות על ידי פדופילים ערבים! במליארד שקל חובה להקים צבא לשמור על עם ישראל ולא להגיע כאשר כבר הילדה נאנסה ו/או המשק של החקלאי נבזז בקיצור, המשטרה בשנים האחרונות סוגרת אורוות לאחר שהסוסים ברחו!
בתור מפכ"ל היה צריך להתבייש בכלל שיש לו זמן לפנות לראיונות בתקשורת בזמן שעם ישראל נבזז!!! ואני כותב מתוך מידע שבתוך המשטרה - אין לה את הכוחות להדביק את נגע הפשע הערבי בישראל! אין. אבל על ספק פלילי ו/או על לבדוק אם שרה מחזרה בקבוקים ב30 גרוש או 1.20 זה יש 3 חטיבות חוקרות קבוע... בושה! אלה שרוצים להעיף את ביבי ויודעים שעם ישראל היהודי חפץ בו - אז הדרך היחידה היא דרכם של גילת אברמוביץ' ועוד אי אלו ערב רב, להשפיע על המשטרה לחקור זוטות ולהניח לעם ישראל לסבול!
השבוע תושבי הגרעין בלוד סבלו נזקים מהערבים בלמעלה מ4000 שקלים לכל המכוניות שחנו שם שברו מראות צד. וזה לאחר ששבועיים קודם ערבי שבר שמשות לכ10 מכוניות בגני אביב. 5 משקים בארץ נבזזו וחקלאי דיווח שבדואים גנבו לו את כל מערכת הסלולאר. כמעט 3 מליון שקל.
סרטון מאתמול בגני אביב. זהו סרטון 1 מני אינספור של הטרדות, הצקות, נזקים ברכוש, תקיפות אלימות ומה לא... החשודים כולם מלוד
https://www.hashikma-rishon.co.il/criminal_law/7818


לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

נערך לאחרונה ע"י navital בתאריך 28-04-2019 בשעה 09:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #6  
ישן 29-04-2019, 11:35
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל
 
חבר מתאריך: 31.07.06
הודעות: 14,857
זה נושא עדין ומורכב
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "מסכים לגבי ביבי. אבל פסקת..."

יש כמובן צדק בדבריך- מי שאמור לקבוע הם מי שהעם בחר ולא קבוצה מצומצמת (אם כי גם היא בסופו של דבר נבחרה חלקית בידי העם- שהרי חברי כנסת הם חלק מהועדה למינוי השופטים). מצד שני, מה ימנע את עריצות הרוב? מי יגן על המיעוט ועל זכויותיו?
נדרשים כאן איזונים מאוד עדינים. יכול להיות שבישראל האיזון הופר יותר מדי לכיוון כח בית המשפט אבל לא בטוח ש"פסקת ההתגברות" היא הפתרון. צריך להתחיל קודם כל מזה שתהיה חוקה של ממש לישראל. כשיש חוקה יש בסיס להגנה מפני עריצות הרוב ועריצות השלטון כלפי הפרט. בנוסף, צריך שבמינוי השופטים יהיה יותר משקל לכנסת, אבל גם כאן אסור שרוב מקרי יביא להרכבת בית משפט עליון אוהד לזרם פוליטי מסוים. הייתי שמח אם מינוי השופטים היה בתהליך שימוע ציבורי ורוב של 80 ח"כים. מה שידרוש גם את הסכמתם של גורמים באופוזיציה ולא רק של הרוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #7  
ישן 29-04-2019, 17:17
צלמית המשתמש של תבור - tar 21
  משתמש זכר תבור - tar 21 תבור - tar 21 אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 12.10.09
הודעות: 6,729
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "זה נושא עדין ומורכב"

זה באמת נושא מורכב.
מבחינה עקרונית,כל עוד מצוי כח בידי בני אדם - יכול להיות שהוא ינוצל לרעה. הרעיון בדמוקרטיה הוא לא מניעת ניצול כח לרעה,אלא נתינתו לרוב האזרחים מתוך הנחה,כדברי צ'רצ'יל,שהדמוקרטיה היא "שיטת הממשל הגרועה ביותר פרט לכל אלו שנוסו עד כה". כלומר כל מי שאוחז בכח יכול לנהוג בו בעריצות,גם בג"ץ יכול לנהוג בעריצות,לפחות עד גבול מסוים.(קראתי את חוק יסוד כבוד האדם וחירותו.לקח לי בערך דקה,נראה לי שהפרשנויות האפשריות לחוק מעורפל כזה מספיקות כדי למנוע יישומה של כל מדיניות ממשלתית) - ההנחה שכשהכח בידי הרוב יש פחות סיכוי שזה יקרה.

אפשר לטעון שגם אם בעיקרון מתן כח לגוף לא נבחר היא פגיעה בדמוקרטיה - בפועל,במציאות הישראלית,בג"ץ מגן על המיעוטים ולכן,למרות אי הנוחות "הפילוסופית" שיש בצמצום כח הכרעת הרוב - צריץ לאפשר לבגץ להמשיך לפסול חוקים.
יש לי שלוש בעיות עם הטיעון הזה:1:גם אם נניח שהיום בגץ לא מנצל את כוחו לרעה,אף אחד לא מבטיח שזה ישאר ככה לנצח.מתן כח עצום לגוף בלתי נבחר (זכות וטו על כל חוק וזכות לחייב את המדינה לבצע פעולות מסוימות) הוא פשוט אנטי דמוקרטי.
2:תומכי בגץ מנסים לשכנע אותנו שמתן כח כזה לגוף הבלתי נבחר הנ"ל הוא ההגנה על הדמוקרטיה ואילו היצמדות לעקרונות הישנים והמשעממים של הכרעת הרוב היא חושך ורודנות ובלה ובלה בלה.מילא אם היו טוענים שהרוב טיפש ועלול לקבל החלטות גזעניות ולכן צריך לתת את הכח למיעוט נאור - סבבא,טענה מעניינת,אפלטון כתב עליה איזה רב מכר.אבל הניסיון ההזוי לשכנע אותנו שזכות וטו בלתי ניתנת לערעור על כל חוק להרכב של כמה שופטים בודדים שאף אחד לא בחר בהם - היא היא מהות הדמוקרטיה,הניסיון הזה ארווליאני ממש.חירות היא עבדות,מלחמה היא שלום ושלטון בגץ הוא הדמוס קרטוס(שלטון העם)
3:האם בג"ץ באמת לא מנצל את כוחו לרעה? מה עם פסילת חוק טל,נניח? אני מאוד לא אוהב את העובדה שחרדים לא מתגייסים אבל זאת זכותה הלא מעורערת של המדינה לקבוע שערך לימוד התורה חשוב עד כדי כך שהוא מאפשר לה לפטור מגיוס חובה את הלומדים.מי נתן לשופטי בג"ץ את הזכות להכריע שפטור לחרדים הוא "לא חוקתי" ולספורטאים מצטיינים כן? העובדה שזה מה שנראה להם? אז שיתפטרו מתפקידם ,יתמודדו לכנסת וינסו לשכנע את העם,לא לכפות עליו את דעתם.
שלושת הסיבות האלה הן די והותר לדעתי כדי להצדיק את ריסון בגץ.
_____________________________________
"האוניברסליזם,שצמצם כל דבר לדרגת המכנה המשותף הנמוך ביותר שחל על כל בני האדם בזמן מן הזמנים,נטל בכך מן החיים ומן האידאלים את התוכן הייחודי,שלבדו העניק להם משמעות".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #8  
ישן 29-04-2019, 19:52
  rpi rpi אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 05.02.17
הודעות: 962
לפני שהורסים צריך לדעת מה רוצים לבנות במקום
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "זה באמת נושא מורכב. מבחינה..."

יש לי ביקורת רבה על מערכת המשפט וההשלכה של שיטת בחירת השופטים על עיוותי דין (לכאורה).

אבל בענין כוח ההחלטה של הרוב אפשר לעשות אנלוגיה מהעולם העיסקי. הנה מקרה תיאורטי:

הוחלט שרוב בעלי המניות הם הקובעים בהחלטות חברה מסוימת. אדם השקיע בתום לב את כל הונו (לצורך הדוגמא פנסיונר השקיע את חסכונות הפרישה בסך של 2 מיליון שקל) באותה חברה. רוב בעלי המניות לטשו עינים, ניצלו את כוחם ועשקו את אותו משקיע קטן.

שנינו מבינים את חוסר הסבירות של כוח הרוב במקרה כזה. הטבע האנושי יגרום לכך שהרוב תמיד יפעל לעושק המיעוט ללא שום נקיפות מצפון. יש סבירות להנחה שלאורך זמן הכוח המשחית של רוב המניות יהרוס את עולם העיסקי. לפיכך קמו חוקים שמאזנים את הרוב בהבטים רבים - מחוקי ניירות הערך דרך הגנה על עושק המיעוט ועוד.

עכשיו תהפוך את הדברים לעניני מדינה ותראה עד כמה הדברים דומים ומה יכול להיות הנזק המתמשך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #9  
ישן 29-04-2019, 20:07
צלמית המשתמש של תבור - tar 21
  משתמש זכר תבור - tar 21 תבור - tar 21 אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 12.10.09
הודעות: 6,729
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "לפני שהורסים צריך לדעת מה רוצים לבנות במקום"

ומי יחליט מהו עושק המיעוט ומהי החלטה לגיטימית של הרוב? יש שיטענו שגם חוק השבות הוא "עושק המיעוט".
ממאי נפשך:אם מדובר בדיכוי בולט וחד משמעי של המיעוט,סטייל גרמניה הנאצית - הרי שלבג"ץ ממילא לא יהיה כח לעצור רוב מרושע כזה,כמה דיביזיות יש לאהרון ברק? ואם מדובר באפליה מציקה אבל לא קריטית עד כדי מניעת זכות בחירה,רדיפות שרירותיות וכדו' הרי שהרווח המסויים שהמיעוט יקבל מהגנת בג"ץ לא יאזן,לדעתי לפחות, את הנזק שבקיום גוף שבפועל מצפצף על מהות הדמוקרטיה.
אתה מחפש איזון? תן לבגץ את האפשרות לפסול צעדים לא חוקתיים ולא דמוקרטיים (נוהל שכן,נניח) אבל תשאיר את המילה האחרונה לרוב. אם רוב מוחלט של נציגי העם,61 חברי כנסת,מחליטים לחוקק במיוחד חוק מסויים הרי שגם אם הוא לא לגמרי צודק,אין ברירה אלא לקבל אותו - זאת מהות הדמוקרטיה.
_____________________________________
"האוניברסליזם,שצמצם כל דבר לדרגת המכנה המשותף הנמוך ביותר שחל על כל בני האדם בזמן מן הזמנים,נטל בכך מן החיים ומן האידאלים את התוכן הייחודי,שלבדו העניק להם משמעות".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #10  
ישן 30-04-2019, 17:27
  rpi rpi אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 05.02.17
הודעות: 962
ובדיוק בגלל זה נכון לעכשיו לבג"ץ ומוסד היועמ"ש אין תחליף
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "ומי יחליט מהו עושק המיעוט..."

לטעמי רק לאחר שתיבנה חוקה וקונסטרוקציית חוק תומכת בשלה ויציבה שיכולה לתת מענה לאורך זמן יהיה אפשר להוריד מסמכויותיהם.

וגם אז תצטרך בית משפט חוקתי כפי שקיים בכל המדינות שפועלות על פי חוקה...

וביבי לדעתי מבין את זה מצוין. לא סתם פתח את נאומו במשפט יש שופטים בישראל. רק כרגע לא כל כך מתאים עם עם כתבי אישום וניגודי אינטרסים שונות.

ובלי קשר שופטים צריכים לעמוד בפני הציבור בצורה שקופה לחלוטי ונתונים לביקורת. טכנולוגיית המידע יכולה לאפשר ניתוח מידע של קשרים סמויים וניגודי אינטרסים אפשריים. בנוסף הטכנולוגיה מאפשרת את הנגשת המידע לציבור. בזאת שר המישפטים צריך להתמקד. אדם שרץ לתפקידי שיפוט צריך לדעת שחייו חשופים לציבור. אין לאפשר פסיקות בחשיכה למעט בנושאים ביטחוניים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #11  
ישן 30-04-2019, 19:35
צלמית המשתמש של תבור - tar 21
  משתמש זכר תבור - tar 21 תבור - tar 21 אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 12.10.09
הודעות: 6,729
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "ובדיוק בגלל זה נכון לעכשיו לבג"ץ ומוסד היועמ"ש אין תחליף"

אני מצטער אבל זה שאין חוקה לא נותן לבג"ץ שום זכות לכח אדיר כל כך כמו זכות ווטו על כל חוק שיוחלט עליו בכנסת,אפילו כשמדובר בחוקיםשעברו רוב מוחלט.
חוקה עוד אפשר לשנות,שלטון בג"ץ כיום הוא למעשה דיקטטורי - בהסתמך על חוקי יסוד מעורפלים שנחקקו ברוב רגיל לפני עשרות שנים שופטי בג"ץ מרשים לעצמם להוביל מדינה שלמה לאן שבא להם.כמו במקרה של חוק טל שהבאתי.
_____________________________________
"האוניברסליזם,שצמצם כל דבר לדרגת המכנה המשותף הנמוך ביותר שחל על כל בני האדם בזמן מן הזמנים,נטל בכך מן החיים ומן האידאלים את התוכן הייחודי,שלבדו העניק להם משמעות".


נערך לאחרונה ע"י תבור - tar 21 בתאריך 30-04-2019 בשעה 19:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #12  
ישן 28-04-2019, 21:35
  rpi rpi אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 05.02.17
הודעות: 962
אתה באמת מאמין לדברים שכתבת?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "דרוקר בעניין "חוק החסינות" לנתניהו מול העובדות:"

הנה כמה ציטוטים מדבריך:

ציטוט:

מזה כ25 שנה שהתקשורת לחייו של בנימין נתניהו שבעצם מייצג את העם היהודי


1. בענין התקשורת שיורדת לחיי נתניהו:

בדקתי לאחרונה בערוץ 20 - הם מלקקים לנתניהו. כנ"ל בערוץ 7, סרוגים, כיפה, 103 FM, ועוד.
בכרוצים אחרים ישנם אנשי תקשורת שנמנעים לאמר דברים שליליים דוגמת בושינסקי, עמית סגל, אראל סגל ואחרים.
יש כמה אנשי תקשורת מאוד פופולריים שלא חוסכים את שבט לשונם. אחד מהם זה רביב דרוקר. ישנם דוגמאות נוספות כמו שליין, ארץ נהדרת ואחרים. אבל יש סתירה בדבריך: אם נתניהו "מייצג" את העם היהודי, הרי אלו שאתה מכנה אותם "העם היהודי" (כלומר מצביעי ליכוד האיחוד הלאומי ומפלגות חרדיות ) לא חייבים להקשיב לאותם אנשי תקשורת "סוררים". אבל אני יודע, זה לא פשוט - הם אוהבים אותם כי הם מצחיקים, מענינים ונכונים במקרים רבים. ערוץ 20 לעומת זאת, לפי דברי מכרים, משעמם וסובל לכאורה מבעיית אמינות הנובעת אולי מליקוק יתר. אני ראיתי ראיונות ואלו היו מבישים. מי רוצה לראות שטויות?

לפי מה אתה מסיק שנתניהו מייצג את העם היהודי? זה קשקוש מוחלט. אפילו לפי תוצאות הבחירות רוב העם היהודי אינו מיוצג כל ידי נתניהו. בעם היהודי יש רבים שחיים בתפוצות ושייכים לקהילות קונסרבטיביות ורפורמיות. אם נתניהו היה מייצג אותם הוא לא היה מונע מהם להתפלל בכותל.

ציטוט:
(בניגוד לצד השמאלני בישראל שנכון להיום רובו מבקש להקים כאן מדינת כל אזרחיה)


רוב רובם של אלו שאינם תומכים בנתניהו, מעונינים בהפרדה בין ישראל לפלסטינים. רובם חושב שמדינה פלסטינית היא פתרון יחסית בר ביצוע לענין ההפרדה ומיצוב מוכר של גבולות מדינת ישראל. אפילו נתניהו ציין בעבר שהוא בעד פתרון בסגנון של מדינה פלסטינית. יש מיעוט בימין הקיצוני שתומך בפתרונות אחרים דוגמת טרנספר שחסרונם העיקרי במידת ישימותם. אגב רק מיעוט קיצוני ושולי תומך במדינת כל אזרחיה.

ציטוט:
פסקת ההתגברות היא ההליך היחיד שנותר כיום לעצור את הטירוף של השמאל שהביא לנזק כמעט בלתי הפיך לעם היהודי בישראל שחושש היום מהמיעוט הערבי.


נו נו... מה הטירוף של השמאל? מהו הנזק הבלתי הפיך שיצר השמאל שמאמין במדינת כל אזרחיה ונעולם לא היה בשלטון? אני חושב שהתבלבלת. אתה מתכוון מן הסתם לביקורות המקובלות מהצד הימני של המפה הפוליטית דוגמת הבקורת על ההתנתקות, הסכמי השלום עם מצרים וירדן, הסכם ההפרדה עם סוריה, היציאה מלבנון, הסכמי אוסלו חברון ווואי. אבל רובם נחתמו בידי מנהיגי ימין או בעלי אוריינטציה ימנית. ההבדל בין רבין לבגין שרון ונתניהו בענין פתרונות מדיניים קטן או לא קיים.

פסקת ההתגברות הנה שיטה להחזיר לכנסת כוח משילות וכוח שחיתות. אפילו נתניהו לא מעונין בזה. הוא רק מחפש דרכים שיוציאו אותו מכתב אישום. נתניהו 13 שנים ראש ממשלה ומעולם לא העלה את הרעיון עד שעומד בסכנת משפט. סביר שגם נתניהו יודע שהחוק אולי יחלץ אותו מהבוץ אבל ישאיר את מדינת ישראל חשופה לשחיתות ממשלתית לשנים קדימה. אז הוא מתלבט...

ציטוט:


בגדרה ובעוד המון ערים מרכזיות בארץ חקלאים עצרו את העבודה בשל החשש מערבים שהשתלטו להם על הקרקע.

...
במספר מוקדים בארץ החקלאים זועקים לעזרה על גניבת קרקעות נרחבת מצד ערבים והרס יבול.
בגדרה ובעוד המון ערים מרכזיות בארץ חקלאים עצרו את העבודה בשל החשש מערבים שהשתלטו להם על הקרקע. (שמות המעורבים שמורים בעמתות רגבים)
מזה כ15 שנה ישראל מנסה להוציא מכאן את המסתננים מאפריקה ובג"צ פוסל כל הגבלה שמוטלת עליהם. התוצאה, ת"א סובלת מכ30 אלף אריתראים, בתי ספר גני ילדים ובתי חולים מוצפים גויים. המשטרה מרימה ידיים נוכח הפשע הגואה של המסתננים והענישה הקלה, הפשיעה הבדואית/ערבית נהנית מאפיסת כוחות משטרתית. תושבי לוד היהודים נבזזים יום יום
כל חקלאי ישראל נבזזים יום יום. הבדואים שתפו יחד לערביי יושראל וערביי יו"ש ושמו להם למטרה לבזוז את יהודי ישראל. המשטרה לא עומדת במשימה - זו עובדה מוגמרת! הנזקים הם במליארדים.
התיק של נתניהו כה סבוך ומיותר עד שכאשר נשאל אלשיך לאחר שהצהיר לתקשורת שראה (וזוכר) כל מילה במלל החקירות של תיק נתניהו, אם לדעתו יש פלילים או לא בתיקים ענה ללא בושה "זה נתון לפרשנות משפטית." חוצפה זועקת לשמיים!!! וחוצפה עוד יותר להקצות מליארד שקלים לחקירות של ספק פלילי כאשר עם ישראל נבזז! ילדות בגני אביב בנות 11 13 נאנסות על ידי פדופילים ערבים! במליארד שקל חובה להקים צבא לשמור על עם ישראל ולא להגיע כאשר כבר הילדה נאנסה ו/או המשק של החקלאי נבזז בקיצור, המשטרה בשנים האחרונות סוגרת אורוות לאחר שהסוסים ברחו!
בתור מפכ"ל היה צריך להתבייש בכלל שיש לו זמן לפנות לראיונות בתקשורת בזמן שעם ישראל נבזז!!! ואני כותב מתוך מידע שבתוך המשטרה - אין לה את הכוחות להדביק את נגע הפשע הערבי בישראל! אין. אבל על ספק פלילי ו/או על לבדוק אם שרה מחזרה בקבוקים ב30 גרוש או 1.20 זה יש 3 חטיבות חוקרות קבוע...איך זה קשור לענין? הקשר היחידי שיש אנשים שרוצים ללכלך על בג"צ אז ממציאים קשר מסתורי בין בעיות של חקלאים, ערבים ובג"צ. פשוט שטות מוחלטת. הרשות המבצעת כפופה לממשלה וכל אוזלת היד שאתה מתאר לא קשורה לשמאל, לבג"צ ולתקשורת. היא קשורה אך ורק לעובדה שביבי כנראה לא מסוגל להתמודד עם הבעיות הללו. אם היה יושב עם אלשייך ועם השר לבטחון פנים ומסכם תוכנית עבודה ותקציב (במקום לחתוך בתקציב) ברור שהדברים היו קורים. או שאולי לא היה מעונין...

והשיטה לחמם את העסק ע"י שימוש חוזר במילה ** ה ע ר ב י ם ** זה נראה אולי כמו ניסיון פאתטי של בן ארי ותומכיו לייצר פה מדינה סטייל כהנא. זה כנראה לא יקרה

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 28-04-2019 בשעה 21:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #13  
ישן 28-04-2019, 23:32
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  
חסום
 
חבר מתאריך: 31.03.11
הודעות: 1,838
הכתבים והפרשנים מודים שהם אנטי ביבי ויש עשרות סרטונים שלהם על זה ברשת
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "אתה באמת מאמין לדברים שכתבת?"

אז אתה הולך ומביא את ערוץ 7 שעם כל הכבוד לו, זה כמו להביא לאגודה את "המודיע". די שתרשום ביוטיוב/גוגל "התקשורת שונאת את ביבי" ותשמע עדויות מכתבי שמאל שמאשרות את דבריי.
אישית, וכדאי גם שכולם יידעו לגבי אנשי ה"שמאל", יש כמה בהם שהם השמאל הישן וההגיוני שאני מעריץ ואוהד! אני משתדל לכתוב ולעודד אותם לאחר ראיון מחליא עם ימני שדוהר בדיעותיו בלבד.
כדאי לדעת שאיילת ורבין, יריב אופנהיימר ומוסי רז הם דוגמה טובה של אנשי ארץ ישראל היפה. בחורים כלבבי. הרוב בשמאל כיום מאד מסוכן לעם ישראל.
לגבי 2 מדינות. זה מצב בלתי אפשרי והלוואי שכן היה אפשרי. אי אפשר כעת לדבר על זה בגלל בעיה בטחונית אבל כדאי שכולנו נדע (אני עובד וחי במקרה במקרה במקום שממנו ברור למה גם טראמפ מבין אותנו וזה דבר שידוע לכל עם ישראל ויחד עם זאת, מכיוון שזה העקב האכילס שלנו, עדיף לא לנתח את זה ברשתות), 2 מדינות ל2 עמים לא אפשרות מציאותית היום והלוואי שכמו בחברון כך גם ביו"ש הערבים ינהלו את הערבים שם בלעדינו. צריך איזשהו פתרון ביניים. כמה שפחות להתערבב איתם.
לגבי בג"צ. אתה מדלג על העניין המהותי! אני נוטה להאמין שבתום לב.
חקירות נתניהו בעשור האחרון עלו למשלם המיסים מעל חצי מליארד שקל כולל המון אנשי משטרה איכותיים ומשאבי משטרה מקצועיים שעסקו בכל המשפחה. אגב, גם באולמרט ובקצב.
האזרחים כאן מקבלים שירות גרוע שבגרוע מהמשטרה בטיפול בפשיעה. הראייה הגדולה לכך היא הפשע העצום שמתגבר מצד הפזורה/ערביי ישראל מול האוזלת יד של המשטרה והיאוש הקשהו נמצאים החקלאים. בג"צ, ממש ללא בושה, לא אומר למשטרה ולתקשורת לעצור! לנתב את הכח והמשאבים בצורה הנכונה לטובת האזרח כי זה כספו. קצב לא אנס פיזי אלא אנס מרות! אשה במימדים של א. ואנס במימדים של קצב לא אפשרי נקודה!
אולמרט היה אמור לצאת בקנס גדול. לא כלא!
דרעי הורשע בגלל כתב שהתגלה לבסוף כאיש כזבים שונא חרדים וימין! תקרא כאן:
https://www.fresh.co.il/vBulletin/s...ad.php?t=605926 קרא ותראה עוד דוגמה של בזבוז עצום של משאבי משטרה על חשבון הציבור.

מפכ"ל שבכהונתו הפשע גואה וש לו זמן ללמוד את כל תיקי נתניהו בע"פ כולל לבדוק אם שרה מחזרה בקבוקי 30 גרוש או 1.20 ... אם זה נראה לך תקין אז שיבושם לך. עם ישראל בעיקר היהודים שבו, יודעים היטב את המצב ובחרו ימין.
בג"צ שינה המון החלטות ממשלה בנוגע למסתנני עבודה מאפריקה שהגיעו לכאן לעבוד. די עם השקרים!!! באו לעבוד והשמאל נלחם שיישארו כדי (גם) לבולל אותם עם יהודיות כדי לדכא מעט דמוגרפית את היילודה היהודית בישראל.
כל זה גרם לעליית כהנא, מאי גולן וכו'. הימין יושב על 70 מנדטים (אם מצרפים את המפלגות שלא עברו) שזה מעל 80% מהעם היהודי!!! נמאס לעם מבג"צ ובג"צ יודע את זה. זה נגמר!!!

נערך לאחרונה ע"י navital בתאריך 28-04-2019 בשעה 23:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #14  
ישן 29-04-2019, 00:12
  rpi rpi אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 05.02.17
הודעות: 962
בוא נפתור את הדברים אחד אחד - ראשית תקשורת
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "הכתבים והפרשנים מודים שהם אנטי ביבי ויש עשרות סרטונים שלהם על זה ברשת"

ביבי בהחלט קמפיינר מוכשר. הצליח להכניס לכולם לראש את ה"מלחמה" של העם ב"תקשורת". היגיע הזמן שאתה תבין שזו אגדה מטורפת.
1. בהקלטות מוזס קיבלת חלון הצצה קטן לחלק מהדברים. ביבי והתקשורת עובדים יחד וזה הכל ענין של ביזנס.
2. אם תסרוק את האייטמים תגלה הרבה יותר לטובת ביבי מאשר נגדו.
3. יצירת הקישור של ה"עם" נגד ה"תקשורת" היא הבדיחה הגדולה מכולן. למה שה"עם" (ומשתמע מהביטוי ה"עם"ם שזה רוב הצרכנים), שהוא נגד ה"תקשורת" , בכלל יעיף מבט בתקשורת העויינת? אני אגיד לך למה: הסוד הוא בזה שהם עושים אייטמים שיותר מענינים את ה"עם". אז ה"עם" רואה אותם ולא את ערוץ 20. כל הסיפור זו תחרות כלכלית פשוטה.

עמית סגל מככב בתקשורת הרבה יותר מכמה חברים אחרים באותם ערוצים שאתה מכנה ה"תקשורת". כנל אברי גלעד. שניהם מאוד פופולריים וימניים.

זה הכל הקמפיינים של ביבי - בשיטת העבודה של ביבי כל קמפיין חייב מישהו לחמם עליו אש: ערבים תקשורת בג"צ ושמאלנים שונות. הוא רק מנצל את העובדה שיש אנשים עם תחושת מאנמות בסיסית שאוכלים את הקשקוש הזה.

ביבי הוא ראש וראשון לעניני תקשורת. הוא יודע לעבוד איתה ולנצל לצרכיו. אם יש למישהו בעיה נגד התקשורת - שיפנה לביבי. הוא המקור של רוב הענינים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #20  
ישן 29-04-2019, 00:28
  rpi rpi אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 05.02.17
הודעות: 962
עכשיו בוא נדבר על חקירות נתניהו והקשר לבג"צ
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "הכתבים והפרשנים מודים שהם אנטי ביבי ויש עשרות סרטונים שלהם על זה ברשת"

תראה מה כתבת למטה. אתה מבין שהם ממש בלבלו אותך, ושנינו יודעים למי הכוונה:

ציטוט:

לגבי בג"צ. אתה מדלג על העניין המהותי! אני נוטה להאמין שבתום לב.
חקירות נתניהו בעשור האחרון עלו למשלם המיסים מעל חצי מליארד שקל כולל המון אנשי משטרה איכותיים ומשאבי משטרה מקצועיים שעסקו בכל המשפחה.


בלי להיכנס לעובדות של היקפי מאמץ ועלויות, לדעתי אתה צריך להבין את חוסר ההתאמה הבסיסי:
1. אין שום קשר לבג"צ או לשמאל. אלשייך לפי כל הסממנים לא קשור לשמאל. גם לא מנדלבליט. הם פשוט אנשים שאמונים על חלקים מסימים בפאזל והחשיפה למידע מסוים בזמן המשמרת שלהם הביא אותם לפעול כמו שפעלו. כל אדם אחראי בתפקידם חייב היה לפעול בהתאם בלי קשר לדעותיו הפוליטיות.

ברגע שביבי הפך גם אותם לאויבי העם הם והמערכות הכפופות להם חייבים להגן על עצמם: היועץ המשפטי חייב היה לדקדק בפרטים: מרגע שהפך להיות הנאשם ה"שמאלני" חייב לאסוף ולוודא כל פרט מידע. ונכון - זה זמן. מי שמביא את זה למקומות הללו זה ביבי. ראה את ענין המניות - אם ביבי יחליט לשתף במידע אמיתי ומדויק כל זה יכול להפתר בדקות. אם יחליט להסתיר ולהתחמק זה יעלה בסופו של דבר למשלם המיסים הרבה כסף.

תחשוב מה האינטרס של אילו שמכרו לך את הקשר בין בג"צ לחקירות ביבי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #21  
ישן 29-04-2019, 00:43
  rpi rpi אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 05.02.17
הודעות: 962
על משטרה ובג"צ
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "הכתבים והפרשנים מודים שהם אנטי ביבי ויש עשרות סרטונים שלהם על זה ברשת"

זה מה שכתבת

ציטוט:

האזרחים כאן מקבלים שירות גרוע שבגרוע מהמשטרה בטיפול בפשיעה. הראייה הגדולה לכך היא הפשע העצום שמתגבר מצד הפזורה/ערביי ישראל מול האוזלת יד של המשטרה והיאוש הקשהו נמצאים החקלאים. בג"צ, ממש ללא בושה, לא אומר למשטרה ולתקשורת לעצור! לנתב את הכח והמשאבים בצורה הנכונה לטובת האזרח כי זה כספו. קצב לא אנס פיזי אלא אנס מרות!


בוא נתחיל מן המשטרה:

מי שאחראי על משטרת ישראל היא ממשלת ישראל שבראשה עומד מר נתניהו. אם מר נתניהו החליט להלחם במשטרת ישראל תחת לטפח ולהשקיע הוא יצר את הבעיה.
תחשוב שאתה ראש ממשלה. מה תעשה אם תגלה מצוקות כפי שכתבת? את תטפל בדברים. בדיוק כמו שביבי עושה עם צה"ל הוא צריך לעשות עם המשטרה. נכון - יש גם שר לבטחון פנים כפי שיש שר בטחון. עדין ביבי ראש ממשלה וצריך להתמודד עם הבעיות בדיוק כפי שהתמודד עם באומל.
חלק מהבעיות הקשורות לערבים שפירטת נמצאות בכלל בתחום הטיפול של השב"כ. השב"כ מהווה יחידה בתוך משרד ראש הממשלה. אם יש לך טענות - ביבי הוא הכתובת העיקרית.

ואין קשר לבג"צ. בג"צ לא מכוון את המשטרה ואינו אחראי על המשטרה. יש הפרדת רשויות ובג"צ הוא חלק מהרשות השופטת
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורוםכל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:39

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2020 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר