לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2019, 08:52
  רם אדמון רם אדמון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.15
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רם אדמון שמתחילה ב "באירועי שריפות אלו הייתי..."

יום שישי האחרון, מגיע לניחום אבלים, פוגש שם שני ידידים, אנשי טבע עם תארים, השיח על המצב, על הסביבה... השניים מבקרים הרשויות על הרעיה, על כך כי פרות רועות בטבע והורסות כל חלקה טובה...ואני אומר להם, חייבים רעיה,אין ברירה במצב החורש...והם נשארים בדעתם.....למה אני כותב זאת....?כי מדובר באנשים טובים, מהשורה הראשונה של הידענים....והם נכשלים בראייה של התמונה כולה, ונשארים עם האהבה הקטנה שלהם.....ואני יודע כי במצב תודעתי זה של אנשים, לא יעשו מה צריך,לא יישמו מה המליצו המומחים...לאנשים יש דברים חשובים יותר בחיים מאשר מודעות לאי שמירה על הסביבה, מאשר לעשות בכדי לצמצם סכנות....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2019, 20:25
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
צרת רבים, להבדיל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רם אדמון שמתחילה ב "מבוא מודיעים נשרף"

יצא לי להיות בשריפות הגדולות האחרונות בדרום קליפורניה לרבות נדודי בריחה בין האזורים המוכים. כמה תמונות.
תמונת אש שמתקרבת לאזור מגורים מפארק פתוח. עברה כמה ק"מ בזמן קצר (פחות משעה, לא זוכר בדיוק). הרוח לא יציבה. מנסים לאמוד מה המועד הנכון להתפנות לאור העוצמות המשתנות, כיווני הרוח וכמות החומר הדליק. הפינוי התרחש 10 דקות לאחר מכן.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אזור מגורים שהיה באחד ממוקדי האש שנפגע. האזור כולל מספר עשרות אלפי תושבים. לוחמי האש עשו עבודה מעולה והצליחו לבלום ולהציל את מרבית הבתים למרות הרוח העזה.רק מספר עשרות בתים נשרפו. בתמונה הבאה דוגמא לבית שניצל כאשר האש התחילה ללחך. פרק הזמן מליכוך עד נזק טוטאלי יכול להיות מספר דקות.

בתמונה הבאה דוגמא לבית שרוף. חלק מהשבר יזום כדי למוע התפשטות.

בתמונה הבאה מכבי האש בתחקיר בבית השרוף אחרי שהעסק נרגע, תושבים התחילו לחזור ומתחילים להפיק לקחים.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 31-05-2019 בשעה 20:28.
ישן 31-05-2019, 23:37
  רם אדמון רם אדמון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.15
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "צרת רבים, להבדיל"

אנצל המושגים 'תחקיר' ו-'הפקת לקחים'...לשם המשכת הגיגיי....באחת השריפות בכרמל הייתי על הג'יפ של משה, איש רציני,השתמשתי בקשר שברכבו בכדי לומר דעתי על הקורה,משה אמר לי כי אם אני רוצה לומר דעתי אז ממקום אחר, ירדתי, והמשכתי מקשר של רכב כיבוי.....מה יצא מזה? אני מניח כי אנשים התרגזו, כי החלו להאשים אותי בהצתות.....משה סיפר לי כי אחרי שהדריך חיילים אמריקאים בארה"ב, וחזר לארץ, המשיך לקבל בארץ שאלות מהחיילים....שאלתי אותו אם זה קורה עם מודרכים ישראלים... אמר לי 'לא'....אחרי השריפה ראיתי מודעה המזמינה הציבור לדיון סיכום בנושא השריפה, הגעתי, היו נציגים של המשטרה, כיבוי אש, משרד הפנים וכו'.... וה'ציבור' מנה ארבעה אנשים, אחרי שדיברתי, שמתי לב כי מתייחסים אליי כנציג ישוב, כאינטרסנט.....הייתי צריך להסביר להם כי אני לא ישוב, לא מפלגה,אלא משהו מוזר הרוצה רק ללמוד וללמד.....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:21

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר