לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2021, 20:38
  אינקה אינקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.09
קשה לי עם הטענה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי dbe3 שמתחילה ב "כן ולא , לבנון זה סיפור אחר..."

אני עוד זוכר את הדיבורים בעקירת גוש קטיף, על כך שכשנצא מעזה, אם רק יעיזו לירות טילים נוכל להפגיז אותם כי יצאנו מעזה וזה אחריות שלהם... כמה חיילים ואזרחים נהרגו מאז כי לא הפגיזו כל מקום שהיה צריך?
גם לא ראינו שהיה פחות לחץ על ישראל בלבנון מאשר בעזה.
כשהאמת לא מעניינת אף אחד, אלא רק אנטישמיות או אינטרסים שונים, אז האמת לא משנה...

בצוק איתן הייתי בקבע, מאז עברו כבר 7 שנים ולמרות כתבות שונות במשך הזמן על השתכללות הצבא, הגברת עוצמת האש והדיוק, הגדלת היכולת של בנק המטרות בחיל האוויר, והם לא יודעים מה מחכה להם וכו' וכו' - זה מרגיש בדיוק כמו צוק איתן.. ההבדל הגדול והעיקרי הוא שלכאורה באמת איום המנהרות נוטרל.

לנוכח יכולות השיגור של חמאס כבר ימים ארוכים (כשהסחורה שדובר צה''ל מספק לנו כדי להציל את כבודו וכבודנו זה אין סוף דיבורים על ה"פגיעות הקשות בעזה"), קשה שלא לדמיין מה מחכה לנו עם האיום מצד חיזבאללה שחמור עשרת מונים הן בכמות והן באיכות.

כשרואים פוגרומים בכל הארץ ואת התנהלות המשטרה הפשוט מזעזעת בנושא או את חוסר היכולת של המדינה להביא פלוגות מג''ב או צבא לטפל בבעיה החמורה הזו, אז גם כבר קשה להאמין שבאמת נערכו לאיומים אחרים, כמו לבנון, כמו שצריך..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר