לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2019, 09:06
  Calliope Calliope אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.19
שאלה פסילת מקצוע כדי להיות מכית

היי
אני הנדסאית (יג יד, חשוב לציין שהצבא לא מימן לי שקל מהלימודים)
אני כרגע בתפקיד מעולה במקום מאוד נחשב
אבל אני לא יכולה לשחרר מלהיות מכית טירונים (מערך מגל)
אני יודעת שזה לא תפקיד נחשק בכלל והרבה בורחים ממנו כמו מאש, אבל אני מאוד מאוד רוצה אותו ואני נחושה בטירוף והמוטיבציה שלי מאוד גבוהה לעשות שירות משמעותי ולפי מה שהבנתי מאנשים במגל המפקדים מחפשים אנשים מורעלים כמוני לכן לא אמור להיות כל כך בעיה.
ואני יודעת שהשירות שלי יהיה הכי משמעותי בתפקיד הזה
אני כבר העלתי את הבעיה הזאת בפני המפקדים שלי, ואני אראה קצין מיון בערך בגיוס של המכים (אוגוסט)
השאלה שלי היא- מנקודת הנחה שאני עושה עליו רושם של צהובה שרואה עתיד בצבא (גם אם יקרה וגם אם לא, אני ממש מורעלת על זה) האם הקצין מיון יכול לפסול לי מקצוע ולשים אותי בתפקיד?
מעבר להאם הוא יכול, האם יש מצב שזה באמת יקרה?
אני פשוט לא אוותר על זה, גם אם אקבל לא אחזור ואתעקש שוב ושוב ושוב.
פשוט מאוד חשוב לי לא לבזבז זמן..
חשוב לי לדעת מה אתם חושבים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-07-2019, 10:58
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Calliope שמתחילה ב "היי סירפד לא הבנתי מאיפה הגעת..."

אינני יודע את התשובה לשאלתך, אבל אני כן יודע ש"הצבא אינו תוכנית כבקשתך". אולי יצליח לך ואולי לא (חסר ברקע של השאלה שלך מדוע, אם זה מה שכל כך רצית, לא מויינת לשם מראש? אם משהו מנע את זה בעבר, מה ימנע אי-מיון דומה עכשיו?).

בכל מקרה, מפרספקטיבה של עתיד (אם יורשה לי, כי את הסדיר סיימתי לפני כמעט 15 שנה...) ... אם תנסי ולא יצליח לך, ואת אומרת שאי אפשר לחזור אחורנית, אז את גם צריכה לקחת בחשבון שאת עלולה *גם* לא לקבל את מה שרצית, ו*גם* למצוא את עצמך בשאר השירות בתפקיד שאינו "מעולה", כפי שהגדרת את תפקידך הנוכחי...

... אבל זה לא מסתיים כאן. חלק מהתפקידים הצבאיים משמשים (בצדק או שלא...) כמקפצה לעבודה טובה באזרחות, אולי לכל החיים. לדוגמה - בוגרי 8200 מגיעים לתפקידים נחשבים בהיי-טק בלי שום קשר ליכולתם הטכנית (לפחות ממה שלי יצא לראות ). אז אינני יודע מה התפקיד הנחשב שלך עכשיו, אבל אני כן חושב שאת צריכה לשקול לא רק את השנה ו 9 חודשים הקרובים, אלא מה יהיה ב 40 שנה שלאחר מכן... זו לא החלטה של מה בכך. הרבה אנשים בגיל הזה לא מתכננים כל כך הרבה מראש. אנשים גם לא מבינים שרצוי מאוד להתחיל לעבוד כמה שיותר מוקדם, בשכר גבוה ככל הניתן, עבור הפנסיה. וזאת משום "הפלא השמיני", הידוע כ"ריבית דריבית" על חסכונות.

My 2 cents

ישן 18-07-2019, 07:35
  Calliope Calliope אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.19
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "את לא חתומה על הסדר דחיית שירות?"

בדרך כלל הנדסאים לא מחוייבים על השנת ר הזאת.
עד היום לא חייבו לעשות אותה (אני מאמינה שאף פעם אבל אני לא יודעת בוודאות אז לא אגיד סתם, לפחות במקצוע שלי) פשוט בסוף השירות הלכו חתמו ויתור מקצוע וככה הקבע גם התבטל.
אני הולכת לצאת מהתפקיד הזה ואז גם אין כל כך תקנים משמעותיים במקצוע, כל תפקיד שנותר לא יהיה משמעותי כמו השירות שאני רוצה לעשות, ובקרוב יהיה גיוס נוסף של הנדסאים וייתפנו תקנים בשבילם.
לפי מה שאני הבנתי מאנשים במגל- יש מחסור מטורף במכים, כל מי שמגיש טופס 55 למגל מתקבל, גם טכנאים (אני הנדסאית אז זה כאילו מעל לטכנאי).
אם אראה נכונות לשירות משמעותי עם אופציה להמשיך, יש מצב שיקבלו אותי?
כי אם לא האופציה השניה שלי היא ללכת לקרבי ומשם לצאת לפיקוד. הרי קרבי לא יגידו לי לא.
ואופציה אחרונה לעמוד להם שם בבסיס לחפש פלאלים שיימשכו אותי חחח ולהמשיך להתעקש.

נערך לאחרונה ע"י Calliope בתאריך 18-07-2019 בשעה 07:37.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר