לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי         אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2019, 00:35
  משתמשת נקבה s27 החדשה s27 החדשה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.19
אלוהים נענה לאשר ביקש לבי?

אז.. היה לי הערב קטע עם בחור בחוף הים בת"א. ככה, בלי אפליקציות מודרניות שמעולם לא נטלתי בהן חלק ובלי אתרי הכרויות, ניגש אלי, ובעוד שנינו מסתכלים על הים החשוך ועל האורות המנצנצים של המסעדה שמתחת, התחלנו לדבר... בהמשך ירדנו שנינו לשבת קרוב יותר לים והוא ניסה את מזלו ונישק אותי... נתתי לו את מספר הטלפון שלי, נראה לאן זה יתפתח...
בדיוק לפני 4 ימים רשמתי לאיזה קראש לשעבר שאני מקווה כבר להכיר מישהו שיגרום לשכוח ממנו.. זה קרה מהר יותר ממה שחשבתי.
חזרתי לירושלים במצב רוח מרומם, ולא בגלל הקסדיית גבינות שאכלתי בבית הקפה מוקדם יותר באותו ערב (שאגב - הייתה נהדרת!)... נקודה של אור בסופו של חודש מעצבן ולא קל (עומס בעבודה + הייתי חולה בעשרה ימים האחרונים, ואגב - עדיין לא הבראתי לגמרי, אבל נראה שזה ממש לקראת הסוף.
מי ייתן שיצמח מזה משהו טוב, אלוהים יודע כמה שאני זקוקה לזוגיות, לחיבוקים, לנשיקות, לחום, להתרפק עם מישהו, לדבר איתו וגם להקשיב לו. אני רוצה, אני צריכה, מגיע לי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +3. השעה כעת היא 17:03

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2019 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר