לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2019, 06:17
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.11
לפחות מפלגה אחת תפעיל מצלמות סמויות מחוץ לקלפיות במגזר הערבי

מחוץ לקלפיות הכוונה - ממש מול המבנה ואפילו ברחוב.
מקור - אני מפעיל שטח.
הבעיה העיקרית במגזר היא תושבים ערבים שאינם בארץ משאירים תעודות זהות או רשיון נהיגה למכרים ואלו מצביעים עבורם.
יש גם תושבים ערבים שמצביעים עבור מי שאינם יכולים להצביע מכל סיבה שהיא. יש גם זיופים אחרים מסוגים שונים שמצלמות יוכלו למנוע.
אין איסור בהצבת מצלמות מחוץ לקלפיות.
מפלגות יוכלו לפסול כליל קלפיות עד לבדיקה אם יהיה תיעוד מצולם של זיופים. מזה חששו בשמאל, שתולים תקוות בנפילת עוצמה יהודית וקולות כזב של ערבים.
תזכורת - אתר השמאל YNET הביע בלפחות 4 כתבות, מורת רוח על פרישת פייגלין.

נערך לאחרונה ע"י navital בתאריך 10-09-2019 בשעה 06:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-09-2019, 08:04
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
יש מה לעשות
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "נכון גם אני לא יודע מה יעזור. ומה יעזור מבפנים גם אני לא יודע..."

ברמה של מה שיש היום, משקיפים ממפלגות מתחרות זאת שיטה טובה ורק צריך שיהיה להם גיבוי משטרתי במידה והם חווים איומים במהלך עבודתם בקלפי. כלומר, אם מפלגה מסוימת חוששת מזיופים היא צריכה לדאוג לשלוח מתנדבים כמשקיפים לכל הקלפיות. למפלגה גדולה זה לא ביג דיל. במקביל, היא צריכה לדרוש (ואם זאת מפלגת שלטון בוודאי שהיא יכולה לדאוג לכך) שיהיה בכל מקום יישוב כוח משטרתי זמין לקריאה מיידית לכל אחת מקלפיות היישוב (בערים שבהן עשרות קלפיות צריך כמובן יותר מכוח אחד כזה) במידה ויש קריאה ממשקיף לסיוע. אני מדבר על כוח בהיקף של ניידת בודדת עם 2-3 שוטרים. לא יותר. במידת הצורך אלו יכולים לקרוא לתגבורת.
ולדעתי כן צריך לתעד את מה שקורה בקלפי לאחר תום ההצבעה.

על כל פנים, הפתרון האמיתי טמון בשימוש בהחלפת שיטת ההצבעה הפרימיטיבית של היום בכזו שנשענת על אמצעים אלקטרוניים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:14

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר