לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2019, 18:35
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.11
ציפי לבני העלתה הצעה מצוינת. 2 מדינות ל2 עמים! ערביי ישראל יוכלו לגור כאן באזרחות זרה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רן55 שמתחילה ב "מה שהכי מפריע לי זאת הצביעות..."

ומתיישבי השומרון היהודים יהיו אזרחי ישראל ברשות הערבית שם.
יש המון אזהרות בתורה על השארת אויב לגור בארץ.
יש שר בשמיים לערבים ויש שר לישראל. יוצר המון חיכוכים.
"קופאי ערבי סירב לשרת את לבני בשל דבריה לפיהם פתרון לערביי ישראל הוא המדינה הפלשתינית ... הסערה הציבורית שעוררו דבריה של שרת החוץ, ציפי לבני, בשבוע שעבר, כשטענה כי "מדינה פלשתינית אינה ... ג'ובראן עבד אל-פתאח, סטודנט באוניברסיטת תל-אביב העובד בסניף "סופר-פארם" בצפון העיר, סירב הבוקר ......

הסערה הציבורית שעוררו דבריה של שרת החוץ, ציפי לבני, בשבוע שעבר, כשטענה כי "מדינה פלשתינית אינה פיתרון בלעדי רק לפלשתינים ביהודה, שומרון ועזה, אלא גם לאלה החיים בקרבנו", כלומר – ערביי ישראל – מסרבת לשכוך. ג'ובראן עבד אל-פתאח, סטודנט באוניברסיטת תל-אביב העובד בסניף "סופר-פארם" בצפון העיר, סירב הבוקר לשרת את שרת החוץ שהגיעה למקום בשל התבטאויות זו. "המצפון שלי לא אפשר לי לשרת את השרה, וההתבטאויות שלה ממש פגעו בי כאזרח ערבי-פלשתיני שחי במולדתו", הסביר ל-nrg מעריב.

עבד אל-פתאח, בן 22 מהכפר כאוכב אבו אל-הייג'א שבגליל, המכהן גם כיו"ר ועד הסטודנטים הערביים באוניברסיטת תל-אביב ופעיל במפלגת חד"ש, הגיע הבוקר לסניף של רשת סופר-פארם בשיכון דן בצפון תל-אביב, שם הוא מועסק מזה כמה חודשים כקופאי, כדי לממן את לימודיו.

אל-פתאח הופתע לגלות כי בין הלקוחות שהגיעו לסניף היתה גם שרת החוץ, שרכשה כמה מוצרים והגיעה לקופה בה עבד כדי לשלם עבורם. אל-פתאח סיפר כי כשלבני הגיעה לקופה, הוא סירב לשרת אותה והסביר לה כי הדבר בא על רקע התבטאויותיה ביחס לערביי ישראל.

"אמרתי לה שההתבטאויות שלה פוגעות בדו-קיום ובדמוקרטיה, ומשרתות את הגזענים ואת הטרנספריסטים", אמר. לדבריו, השרה הופתעה מהטחת הטענות ולא הגיבה, אך אחד ממלוויה ניגש למנהלי הסניף וביקש למצות את הדין עמו ואף להרחיקו.

אל-פתאח טוען כי מנהל המשמרת הורה לו לסיים את עבודתו לאלתר לאחר התקרית, והאחראי על הסניף יצר עמו מאוחר יותר קשר ואמר לו כי הוא מושעה מעבודתו עד שנסיבות המקרה יתבררו במלואן.
לא מסייע לגזענים
למרות שנראה כי סירובו לשרת את שרת החוץ עלול לעלות לו במשרתו, אל-פתאח לא מגלה חרטה על מעשהו. "ההתבטאויות שלה פגעו בי מאוד כאזרח ערבי-פלשתיני שחי במולדתו, והמצפון שלי לא אפשר לי לשרת אותה גם במחיר שיוציאו אותי מהעבודה", הסביר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:32

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר