לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2019, 08:41
  רן55 רן55 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.19
כתב "ישראל היום" הותקף בקרית אתא - ככל הנראה בשל היותו עיתונאי

כתב "ישראל היום" הותקף בקריות
דניאל סיריוטי הותקף ע"י צעירים ככל הנראה בשל היותו עיתונאי • התוצאה: זעזוע מוח, דקירה ושיניים שבורות • עורך "ישראל היום" בועז ביסמוט: "גאים בך"

כתב "ישראל היום" לענייני ערבים דניאל סיריוטי, הותקף אמש (שבת) בקרית אתא על ידי חבורת צעירים שככל הנראה לא אהבו את העובדה שמדובר באיש תקשורת.
"אתמול בערב הלכתי לבית משפחה של הרוגה בתאונת דרכים. הלכתי כדי לנסות לתאם ראיון. חבורה של כמה צעירים חרדים, ככל הנראה חוזרים בתשובה, ישבו בקצה הרחוב. חשוב לציין שאין להם שום קשר למשפחת ההרוגה", תיאר סיריוטי.
לדבריו, "הם הבחינו שעל הרכב של יש מדבקת עיתונות. שאלו אם אני עיתונאי. התחילו לקלל. אמרו שכולנו בוגדים, כולנו שמאלנים. באיזשהו שלב אחד הבחורים הגיע על אופניים חשמליים כשהוא מרכיב ילד, וניסה לחסום את דרכי. אמרתי לו 'תגיד, ככה אתה מסכן את הילד? אם הייתי פוגע בכם אני הייתי הולך לבית סוהר'.
"באותו רגע הרגשתי אגרוף לפרצוף בזמן שישבתי ברכב. יצאתי החוצה. התגודדו סביבי 6-7 חבר'ה שהתחילו להרביץ לי. אחד הוציא אולר וניסה לדקור אותי בבטן. גוננתי על עצמי ונדקרתי באצבע. השאר הרביצו לי בפנים, שברו לי שניים. הגיע מישהו עם דוקרן והם צעקו 'תדקור אותו, תדקור אותו'.

https://www.israelhayom.co.il/article/701729

פירות ההסתה וירי בנגמש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-10-2019, 09:05
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אתה מזכיר לי אירוע שקרה לי במילואים בשיא האינתיפאדה השניה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "זה מה שקורה כשלא יודעים לנווט"

חבר שלי ואני קיבלנו חופשה קצרה מהמילואים. החבר הגיע עם רכב אז נסענו לבדנו מהבסיס באיזור יהודה למרכז דרך ירושליים. מישהו כיוון אותנו לא הכי טוב ועשינו פניה אחת לא מוצלחת היישר לתוך איזו שכונה במזרח ירושליים. הרגשנו שזו כנראה לא בדיוק הדרך לתל אביב אז ברמזור פנינו לנהג משאית שעמדה לצידנו לשאול כיוונים. הנהג, ערבי כמובן, נהיה לבן כשראה אותנו וצעק "תסתובבו אחורה! מסוכן פה!". מיד חברי עשה איזו פניית פרסה מופרעת בעוד אני מכניס מחסנית ומוציא קנה מהחלון...רק ליתר ביטחון....

אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם היינו ממשיכים עוד כמה מאות מטרים קדימה וההמון היה מזהה אותנו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:44

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר