לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2019, 00:11
  רן55 רן55 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.19
אז הביביתון פרסם כתבה שכולה פייק ניוז כרגיל

ב שוודי ציפה בקוצר רוח ללידת ילדיו, אך נדהם כאשר גוון עורם היה שחום • לאשתו היה תירוץ מקורי במיוחד
אסף גולן
פורסם ב: 04.11.2019 14:32 עודכן ב: 04.11.2019 16:2545

זוג ההורים ושלישיית הילדים
זוג ההורים ושלישיית הילדים
סטפן קורנודוסון, אזרח שבדי שהתגורר בארה"ב, ציפה בקוצר רוח ללידת שלושת ילדיו הבכורים מאישתו סו, אך ההתרגשות הפכה להלם כאשר גילה לאחר הלידה שהוא אב לשלושה תינוקות כהי עור. קורנדוסון התעמת עם רעייתו, ודרש הסברים לתופעה המוזרה, שהרי צבע עורם של שניהם בהיר במיוחד.
האם הטרייה טענה בתוקף שזה בכלל לא קשור אליה וכי מי שאשם פה הוא בכלל בעלה. "אתה עובד בחנות השוקולד כל לילה, אכלת הרבה במהלך העבודה, ולכן הילדים יצאו שחורים - בגוון של שוקולד"
באופן לא מפתיע, ההסבר המדעי של סו לא כל כך שכנע את בעלה. אחרי שבן הזוג עיכל את המצב, הוא החליט לעזוב את הבית מיד לאחר הלידה.

בריאיון עם כתב של עיתון ספרדי שנפגש עמו בשטוקהולם, אמר סטפן: "במשמרות הייתי מתקשר לאשתי באמצע הלילה והיא אף פעם לא ענתה לי. היא תמיד סיפרה לי שהיא נמצאת במיסה של חצות. אני לא כל כך קתולי, ולכן לא ידעתי שמיסה של חצות נערכת ב-12 בצהריים ולא ב-12 בלילה. לכן תמיד האמנתי לה וקיבלתי את הדברים שלה

https://www.israelhayom.co.il/article/704293

כן, כתבה בביביתון המושחת, כמובן שהכל שקר, כמו כל הליכוד, שום דבר לא נכון, אבל לליכוד מותר לשקר
הסיפור האמיתי:
לאחר שהזוג גילה שהם לא יכולים להיכנס להריון הם אימצו זוג ילדים.
אחרי כמה שנים החליטו ללכת על תרומת ביציות מופרות. כדי לא לפגוע בילדים הם בחרו לקחת תרומה של עוברים שחורים שיהיו דומים לילדיהם המאומצים.
https://lifeands.com/elle-accouche-...mari-est-blanc/

אבל הליכוד בשלו, ראה שוודים, ראה שחורים, ראה הזדמנות לגזענות ופרסם.
מורשת ביבי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר