לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2019, 23:15
  Prototype Prototype אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.14
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי first lightning שמתחילה ב "אשמח לעזור אבל תצתרך למקד..."

היי,
ראשית תודה על הנכונות לעזור!

אכן, וזו מטרת העבודה, בעצם, מהמלחמה הקרה ועד ההווה, בדגש על ההווה, ריגול, האזנות, מעקב וידאו וכו' מתבצעים לא רק על "האויב" אלא גם בעצם על האוכלוסייה בפנים המדינה. ההתמקדות היא על המערב כיוון שזה "העולם שלנו" ועד כמה שנוח לשמוע שזה קורה ברוסיה, סין, מדינות ערב וכו', הדגש הוא על כמה "מצותתים" לנו.
מערכות האזנה סלולריות\ תקשורת לווינית, מערכות וידאו אין סופיות במקומות ציבוריים, טכנולוגיית זיהוי פנים שמשמשת באופן זה או אחר.

אני בכוונה שומר את הדיון פתוח ולא משתמש בפירוט טכנולוגיות או דברים ממשיים כי אני יוצא מנק' הנחה שמה שמפורסם באינטרנט, גלוי, או מאשר ספוקלציות שעלו אך אני משתדל לא לערב מידע אישי שעשוי להיות רגיש.
עם זאת, יכולות החיפוש שלי מוגבלות ואשמח אם תוכל להפנות אותי לעוד מקורות שיוכלו לספק מידע שאולי פספסתי.
כמו כן, אם יש לך ידע על חברות ישראליות (שפורסמו על כך שעוסקות בזה כמובן) אשמח להוסיף לרשימת הדוגמאות שכבר יש ברשותי.

אם יש לך מידע חופשי לחלוק אך לא נוח לך שזה על דפי הפורום, תרגיש חופשי לשלוח לי הודעה פרטית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר