לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2020, 01:29
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
אתה בטוח? לדעתי גנץ הביא איתו את רונן צור, לא את רונן משה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "רונן משה, היחצ"ן שגנץ הביא לארה"ב - הוא עבריין מורשע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
רונן משה, היחצ"ן שגנץ הביא לארה"ב - הוא עבריין מורשע
וגנץ - ידע שהוא מעסיק עבריין מורשע,
בעבירת שוחד, שביצע כיחצ"ן,
ובכל זאת (או בשל זאת) בחר להעסיק דווקא אותו.
https://www.news1.co.il/Archive/001-D-420194-00.html

1. לפי הפרסומים גנץ הביא איתו לארה"ב את רונן צור. איפה כתוב בלינק שהבאת שרונן משה הוא היועץ שנסע עם גנץ?

2. מאיפה אתה יודע שגנץ בחר להעסיק אותו למרות או בשל עבירת שוחד כלשהי?

3. כתבת ש (ציטוט): " גנץ - ידע שהוא מעסיק עבריין מורשע,
בעבירת שוחד, שביצע כיחצ"ן,"
איפה כתוב שהורשע שרונן משה בשוחד? מצאתי בלינק שהבאת את המשפט הבא.

ציטוט:
משה הודה בעבירה של סיוע להפרת אמונים, בהסדר טיעון בעקבות הליך גישור.

תשמע, מערכות היח"צ של כל מיני גורמים שמנסים למנוע מגנץ להיבחר עובדות שעות נוספות ומפיצות מסרים מלוכלכים ושקרים רבים. יש להם בעיה שגנץ הצליח להיפגש פגישה בלעדית עם טראמפ אז הם מנסים לפזר ענני שמועות לחמם את הבייס. אני מציע לבדוק טוב דברים שהם מפיצים.

ובלי קשר, כל פרשת שוחד שקשורה לתקשורת רק מחזקת את הההצדקה של העמדת ביבי לדין שתיקים של שוחד שקשור לתקשורת. אני רק אומר...

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 28-01-2020 בשעה 01:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2020, 05:35
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
זה בכלל אדם אחר שנסע איתו. נכתב במקומות אחרים. למשל פה:
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "אתה בטוח? לדעתי גנץ הביא איתו את רונן צור, לא את רונן משה"

https://www.kan.org.il/Item/?itemId=65673

2. החשדות שרונן משה מעורב בפרשה - ידועים כבר ממעצרו ב2015,
אומו כשהודה בכל האישומים נגדו לפני 5 חודשים,
ובוודאי בחודשיים האחרונים - לאחר שהורשע במתן שוחד, וקיבל עונש של 9 חודשים וקנס של 900 אלף שקל.
משמע - גנץ מלכתחילה בחר להעסיקו למרות חשדות שנתן שוחד,
וגנץ בחר להמשיך להעסיקו - למרות שהחשדות אומתו לחלוטין.

3. הפעולה שרונן משה ביצע - הייתה מתן שוחד.
עקב הודאתו - הוא קיבל הקלה באישום ובעונש, וחמק ממאסר ממושך - זה לא משנה את מעשיו.
זה בטח לא משנה את היותו עבריין מורשע.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rpi
ובלי קשר, כל פרשת שוחד שקשורה לתקשורת רק מחזקת את הההצדקה של העמדת ביבי לדין שתיקים של שוחד שקשור לתקשורת. אני רק אומר...
[/right]

"ברור".
במקרה אחד - עבריין שחילק שוחד (כסף ממש, לא "סיקור שאינו עויין") וזה מסתבר כזניח - כי גנץ ממש שמח לעבוד איתו,
והיותו עבריין לא מונעת מהם לעבוד יחד.
במקרה השני - חשוד בכך ש"סיקור שאינו עויין" שהוא קיבל - הוא בעצם שוחד.
ורק עצם החשד - מונע מאותו גנץ כל יכולת לעבוד איתו.

וזה רק מחזק את נחישותך שחייבים להחליף,
במועמד "נקי" שרץ להעסיק עבריינים שחילקו שוחד.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 28-01-2020 בשעה 05:43.
ישן 28-01-2020, 08:13
  rpi rpi אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "זה בכלל אדם אחר שנסע איתו. נכתב במקומות אחרים. למשל פה:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
https://www.kan.org.il/Item/?itemId=65673

2. החשדות שרונן משה מעורב בפרשה - ידועים כבר ממעצרו ב2015,
אומו כשהודה בכל האישומים נגדו לפני 5 חודשים,
ובוודאי בחודשיים האחרונים - לאחר שהורשע במתן שוחד, וקיבל עונש של 9 חודשים וקנס של 900 אלף שקל.
למה לא לדייק?
בקישור שאתה הבאת כתוב במפורש כך:

ציטוט:
משה הורשע בחודש שעבר בעסקת טיעון בעבירה של סיוע להפרת אמונים. נגזרו עליו תשעה חודשי עבודות שירות, שנת מאסר על תנאי וקנס של 900 אלף שקלים.

מדוע אתה כותב שהורשע במתן שוחד? כתוב במפורש סיוע להפרת אמונים.
מדוע אתה לא מציין שקיבל 9 חודשים עבודות שרות שזה שרות לציבור ולא כלא?
מציע רק לדייק...לא כולם קוראים את הלינק.

משמע - גנץ מלכתחילה בחר להעסיקו למרות חשדות שנתן שוחד,
וגנץ בחר להמשיך להעסיקו - למרות שהחשדות אומתו לחלוטין.

אין לי מושג מה היה שם. אני לא יודע אם גנץ מעורה בפרטים. יכול להיות שהיה שם משהו לא בסדר אבל ברור שההרשעה ברף הנמוך מאוד שאינו מפריע להעסיק כיועץ תקשורת של מפלגה שאינה מפלגת שלטון. הבחור נשפט, ירצה את עונשו וקיבל דחיה חודשיים לצורך פרנסה. בראיה שיקומית לטובת הציבור עדיף כך. אני לא רואה בעיה.

זה לא ראש ממשלה. כולה יועץ בשכר.

3. הפעולה שרונן משה ביצע - הייתה מתן שוחד.
עקב הודאתו - הוא קיבל הקלה באישום ובעונש, וחמק ממאסר ממושך - זה לא משנה את מעשיו.
זה בטח לא משנה את היותו עבריין מורשע.

חמק ממאסר ממושך? פתאום לקחת על עצמך תפקיד של בית המשפט? זה שטויות. התפקיד העיקרי של המערכת קשור בענישה הרתעה ושיקום. היית מעדיף להאכיל אותו כל חייו? לא היה לו ואין לו כל תפקיד ציבורי. האיש סוכן פרסום ומוכר מודעות. אם נהלי השירות הציבורי מונעים ממנו לעבוד במערכת סביר להניח שלא יעבור את מערכת הסינון. זה כל מה שמעניין.

וגם בענין נתניהו, אחרי שיפסק דינו, ואם יורשע ברף הנמוך, אני בעד שגנץ יעסיקו כיועץ. גם ראש ממשלה לשעבר צריך להתפרנס במידה והוא צריך פרנוס'ע.
בלי קשר להיות ראש ממשלה במשפט זה לא מתאים.

רק עצם החשד - מונע מאותו גנץ כל יכולת לעבוד איתו.

אני בענין הזה חושב שגנץ צודק. ההשתלחות המופרעת של נתניהו ושליחיו נגד המשטרה, הפרקליטות, היועמ"ש, יועמ"ש הכנסת, מינוי המבקר ועוד כאלה חוכמות, לא מותירות ברירה למי שמנסה לשמור על מוסדות המדינה. הפעולות של נתניהו הביאו למצב שאי אפשר לשתף עם זה פעולה משום שזה יתפרש כלגיטימציה לתקיפה הבלתי נסבלת. מישהו חייב בשלב מסוים לעצור ולהגיד עד כאן. הגזמתם לחלוטין, וזזה מה שגנץ עושה. במקרה הזה נתניהו משלם מחיר רק על פעולותיו שלו. לגנץ פשוט אין ברירה. הממלכה לפני בעיות אישיות, ולא משנה מיהו. יכול להיות ביבי, וגם יכול להיות גנץ בנסיבות אחרות. הממלכה במקרים מסוימים גדולה מהפרט ומפלגה פוליטית.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 28-01-2020 בשעה 08:18.
ישן 28-01-2020, 08:55
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
מדוע אני כותב שהוא נתן שוחד והורשע? כי זה מה שקרה.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "..."

הנסיון שלך לכסת"ח על עברין שחילק שוחד (מזומן, לא "כתבות שאינן עויינות") פאתטי במיוחד.
הוא חילק שוחד לעובדי מדינה,
הודה בכל ההאשמות נגדו,
הורשע,
נאלץ להיפרד מ900 אלף שקל קנס,
ויאלץ לבלות 9 חודשים בעבודות שירות.
אבל רק אחרי הבחירות - כי ממש דחוף לגנץ לעבוד - דווקא עם עבריין מורשע על כך שנתן שוחד לעובדי מדינה.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי rpi
אין לי מושג מה היה שם. אני לא יודע אם גנץ מעורה בפרטים
אז שוב פעם טוענים שגנץ הוא עב"ם שלא מודע למה שמתרחש סביבו?
ואפילו מעסיק עובדים - בלי לבדוק אותם בכלל?
כמו שקרה כשהוא מונה ליו"ר חברת ניטור-ואיסוף-מידע שארה"ב הטילה עליה סנקציות - בגלל שהבעלים שלה טייקון רוסי מפוקפק במיוחד?
וגנץ (יו"ר החברה) סיפר שהוא לא ידע...

לא מדובר על "בן-דוד של אחד הנהגים" - אלא על יחצ"ן ראשי שעובד עם גנץ צמוד.
אומר לו מה להגיד בתקשורת, מתכנן איתו קמפיינים, וכו'.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rpi
אני בענין הזה חושב שגנץ צודק
לא היה ספק בכך.
זה הרי אוטומטי לחלוטין אצלך...

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 28-01-2020 בשעה 08:59.
ישן 28-01-2020, 14:17
  rpi rpi אינו מחובר  

לא יפה ללכלך על אדם סתם. אפשר גם לדבוק באמת
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "מדוע אני כותב שהוא נתן שוחד והורשע? כי זה מה שקרה."

בלינק שאתה הבאת כתוב במפורש:

משה הורשע בחודש שעבר בעסקת טיעון בעבירה של סיוע להפרת אמונים. נגזרו עליו תשעה חודשי עבודות שירות, שנת מאסר על תנאי וקנס של 900 אלף שקלים.

אתה כותב: לאחר שהורשע במתן שוחד

אז אייחס את זה לחוסר נסיונך ולא חלילה לכוונות אחרות.

למה אני מדגיש את הענין? משום שמניסיוני יש למנהל (במקרה שלפנינו גנץ) את האחריות והסמכות לפעול בענין בכל מיני דרכים. זה מפורט אפילו בהנחיות רלבנטיות המתייחסות לעובדי מדינה. קל וחומר במאפיין האירגוני של גנץ.

מאחר שהתנסיתי בעברי הן בהעסקת עבריין מורשע, הן בסיטואציות משפטיות והן בהתמודדות בסוגיות מאין אלו באירגונים בשרות הציבורי, אני מציע לך להרחיב את הדעת ולנסות להבין את הסוגיה:

1. בכל סיטואציה שבה מנהל מעסיק מורשע, יש מרחב שיקולים רחב. אסור בתכלית האיסור לנדות אדם שהורשע. חייבים לאפשר את שיקומו.

2. יש חשיבות עצומה למאפיין ההרשעה והתפקיד. מאפיין ההרשעה נקבע על ידי בית המשפט, לא עלפי כתב האישום. ההרשעה של האדם הזה ברף התחתון. התפקיד של יועץ התקשורת, אפילו לא של המפלגה, שאין בו משמעות ציבורית אמיתית, יכולה להצדיק את העסקתו. ההחלטה במקרה זה בידי ההנהלה. ישקלו גם את ההיבט הציבורי ויחליטו.

הנסיון של אנשים להציג שכביכול "חמק מן הדין" לא לענין לחלוטין. מי שמנוסה בכגון אלו עלול לחשוב שחסר לאנשים ידע רלבנטי.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 28-01-2020 בשעה 14:30.
ישן 28-01-2020, 19:37
  rpi rpi אינו מחובר  

דחיית עונש זה דבר מקובל ביותר
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "לא מדובר על "נידוי" - אלא על תאווה להעסיק דווקא עבריין שחילק שוחד"

דחיית עבודות שרות זה לא כזה סיפור. זה לא כלא. בעבודות שרות מקובל שמתאמים, מנסים לעזור לאדם לשלב את חייו ופרנסתו תוך שהוא עובד לטובת החברה.

מכיר מישהו שעשה עבודות שרות בניקיון חופים. היה מגיע בבוקר פעם פעמיים בשבוע לפי הלו"ז שנתאים לו למקום מוסכם מראש עם ריכבו, שם פגש מנהל עבודה יחד עם עוד מורשעים. קיבלו מן בגד כתום, עבדו עד 3, קיבלו חתימה על טופס וחזר לחייו הרגילים.

לטעמי הקנס זה הדבר הקשה כאן. אתה יודע שקנס של 900K לאדם מן הישוב זה קנס כואב. העונשים האחרים יותר סימליים. במהלך תקופת עבודות השרות הוא יוכל להתפרנס ואין בעיה.

לא יודע אם במקרה הזה מדובר על אכיפה דומה, אבל לא צריך לעשות מזה דרמה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר