לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2020, 19:53
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
אוחנה השבית את בית המשפט וסימן את החזית הפוליטית באופן מובהק

https://www.mako.co.il/video-blogs-...&pId=1943416319

באישון לילה בין הוראת משרד הבריאות על סגירת הפעילויות בישראל, שר המשפטים הכריז על הקפאת פעילות בתי המשפט. בין השאר, נדחה משום כך משפטו של אחד, בנימין נתניהו.

החשדנים חושבים שנתניהו ממוקד בדבר אחד: לדחות את משפטו ולבצע בהמשך השתלטות על המערכת כדי שיוכל לבטל בדרך כזו או אחרת את המשפט ולבצר את שלטונו. הם חושבים שלצורך כך נבנה המשבר. לטענתם כל ההחלטות וההופעות הפומפוזיות בטלויזיה מיועדות מיועדות לדבר אחד: להסתיר החלטות שנוגעות למשפט ולתהליכי ההשתלטות על מערכות השלטון דרך היעד הראשון - מערכת החוק והמשפט.

יש אחרים שחושבים שמזל שנתניהו כאן לנהל את המשבר. לדיברהם נתניהו מנהיג ענק יחיד בדורו שלא עוסק בחשבונות קטנוניים כמו דחיית מועד המשפט. נתניהו בכלל אינו מודאג משום שברור שיצא זכאי בתיקים התפורים. הנה בא משבר ורואים מנהיג אמיתי שמנהל משבר בצורה מבריקה מול כל החלשים. מזל שנתניהו בשטח, הם אומרים, אחרת היו הגוויות מושלכות ברחובות.

אוחנה ירה ואולי סימן קו החזית הפוליטית לקרב הנוכחי: השתלטות על משרד המשפטים והפעלתו לדחיית המשפט. יש האומרים שאם כחול לבן יפסידו בקרב הזה, עדיף לגנץ להתרווח בכורסת ראש האופוזיציה או בכורסת הפנסיונר מול הטלויזיה. האוזר והנדל יחליטו.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 15-03-2020 בשעה 19:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2020, 01:21
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
בהחלט אפשר ואני מסכים לחלוטין
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "אפשר להוסיף עוד סוג של אנשים?..."

השאלה היא מי עושה את הפוליטיקה...
יש מגיפה בחוץ ואנחנו לא יודעים עליה דברים רבים. יש בישראל גופים שממונים על החירום. יש פיקוד העורף, יש עובדי משרד הבריאות, יש עובדי משרד האוצר יש עובדי רשויות מקומיות יש עובדי המשטרה ורבים אחרים. לכל אלו יש (או אמורים להיות) תהליכי עבודה ומחסני חרום ונהלים ושיטות של שיתוף עבודה בין גופים.

ויש משום מה פוליטיקאים שמנסים לעשות פוליטיקה. ואני מוטרד שכשאני רואה פוליטיקאי משתמש במשבר לצרכיו, יש חשש שהוא איבד בלמים ועלול להזיז החלטות בהתאם לצרכיו הפוליטיים והמשפטיים, ומזה אנשים נחרדים. אתה טועה לחשוב שזה פרץ של שנאה. אולי זה פרץ של תובנה ודאגה. אנשים כבר לא יודעים אם אם העיתוי והמאפיין של הוראות החרום השונות נובעות משיקולי צורך או ממשהו ממשי.

בלי קשר לדעה פוליטית, אף אחד לא מרגיש דאגה כזו מבנט ושקד. כשנחשפים לדבורים והפעולות של של ביבי ליצמן ואוחנה יש חוסר נוחות.

הארוע הזה עם בית המשפט רק העמיק את התחושה, והוא לא היחיד.
היה רצוי לתת לגופים המקצועיים לעבוד ולהפסיק עם השגרה שנתניהו עולה כל ערב להסביר איך שוטפים ידים ומספר על ה"גזרות", העובדה שליצמן עולה אחרי וממלמל אחריו לסחוט את גלי הזלזול לא מוסיף שקט נפשי.

ועוד משהו, צריך אולי לשים את מסע ההפחדה בפרופורציה. כל בר דעת מבין שלמרות הכמות העצומה של הנפגכים לא רואים אפילו חלק קטנטנן ברמת ההפחדה שנתקשר למחיר בהרוגים ופצועים שנובעים מתאונות דרכים ומשפעת. המרחק בין השאננות בענין חמור מול הפאניקה בגין הקורונה לא עושה שכל.

יש אי הלימה מובנית. אי הלימה מצביעה על פוליטיקה בעייתית משהו.
ישן 22-03-2020, 01:43
צלמית המשתמש של תבור - tar 21
  משתמש זכר תבור - tar 21 תבור - tar 21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "בהחלט אפשר ואני מסכים לחלוטין"

אם הסיטואציה שהייתה עומדת בפנינו הייתה משהו סטייל המגיפה השחורה היה נכון גם לתת לנתניהו את המפתחות של המדינה ל10 שנים נוספות ולהתפלל לטוב. אני יודע שזה לא המצב ואני יודע שזאת לא המגיפה השחורה,ברור שאין מקום לשינויים דרמטיים שיכריעו את גורל המדינה לשנים קדימה - אבל במצב שבו יש פוטנציאל לאלפי/רבבות הרוגים (ובריטניה,מהמדינות שפחות החמירו בעולם ביחס לסיפור הזה כבר החליטה שאין ברירה אלא להשבית את מערכת החינוך - אז שלא יספרו לי מעשיות על היסטריה וביבי.זאת לא היסטריה וזה לא ביבי,זאת פאקינג מגיפה,תתעוררו על החיים שלכם כבר!) הדבר הנכון הוא לא לכפות על המדינה או חילופי שלטון סוערים בהסתמך על קולותיהם של אנשים עם חיבה משונה למרוצצי ראשי ילדים/עוד מערכת בחירות.
הליכוד הביא שתי הצעות סבירות לחלוטין לממשלת חירום זמנית/לממשלת אחדות פחות זמנית ומה שאני רואה משמאל זה פוליטיקאים קטנוניים שממשיכים לשחק בחרא.אם מה שכל כך מדאיג אותם היה,נניח, שינויים דרמטיים במערכת המשפט - שלושת הרמטכל"ים לשעבר היו יכולים פשוט לדרוש שבחצי שנה הקרובה לא יהיו שינויים כאלו ולהיכנס כבר לממשלת חירום.בלי היבא יזבק. לא נורא. סמיר קונטאר יתגבר.
כאמור - ביזיון. לא נשכח ולא נסלח. לא על שיתוף פעולה עם תומכי רוצחים מתועבים ולא על הפוליטיקה הקטנה בזמן מגיפה.הלוואי שבבחירות הבאות עלינו לטובה גוש הימין חרדים יקבל 61 מנדטים ויבעט אותם להירקב באופוזיציה כמו שמגיע להם.

נערך לאחרונה ע"י תבור - tar 21 בתאריך 22-03-2020 בשעה 02:11.
ישן 22-03-2020, 06:42
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
ככלל, אני מסכים איתך
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "אפשר להוסיף עוד סוג של אנשים?..."

אני חושב שהמשבר סביב הקורונה הוא אמיתי וחמור ואין מנוס מצעדים קיצוניים. מצד שני, כל משבר מסדר גודל כזה הוא פתח לתהליכים אנטי-דמוקרטיים שיכולים להיות להם תוצאות קשות. קח לדוגמא את ארה"ב בשתי מלחמות העולם, ובייחוד בשניה. תחת אווירת המלחמה והפניקה מהיפנים הכניסו המוני אזרחים אמריקאים למחנות ואיש לא פיצה פיו וצפצף. אני לא סומך על פוליטיקאים שידעו בהכרח לשים את הגבולות בין מה שהכרחי לשם טיפול במשבר ומה שלא, ובדיוק לשם כך צריך פיקוח פרלמנטרי ומשפטי. לכן מדאיג אותי כשמדברים על ביטול או צמצום משמעותי של עבודת הכנסת. למשל אחד אמסלם שדורש שלא יהיו דיונים בכנסת כי זה יצריך ממנו להגיע כמה פעמים בשבוע לשם וזה יסכן אותו ואת משפחתו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר