לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2020, 19:09
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
TheMarker: לראשונה מישהו בליכוד מודה שהכוונה בתקיפת מנדלבליט - ערעור על האישומים

אסנת מארק מהליכוד, המקורבת לנתניהו, קושרת ישירות בין המתקפה בימים האחרונים מצד הליכוד על היועץ המשפט לממשלה לבין משפטו של נתניהו ■ זוהי הפעם הראשונה שבה מישהו בליכוד מודה שהכוונה במתקפות האלה היא ערעור על האישומים.
"איילה חסון מטילה פצצת אטום שמרסקת את היסודות עליהם בנויים כתבי האישום ההזויים נגד נתניהו! אדם שמטייח לכאורה פרשות פליליות בכזו קלות יכול גם לתפור אחרות באותה קלות". על ההצהרה הזו, אשר מנסה לשמוט את הקרקע מתחת ללגיטימיות של משפטו של ראש הממשלה בנימין נתניהו - שיתחיל בעוד שבועיים בדיוק - חתומה היום (א') אסנת מארק מהליכוד.

מארק נחשבת לאחת הנאמנות לנתניהו. בהתאם לנאמנות הזו היא צפויה להיות נציגת הליכוד בוועדה למינוי שופטים. מינויה לתפקיד זה, הינו מהותי עד כדי כך עבור בנימין נתניהו, עד שהוא טרח כי שמה יופיע בהסכם הקואליציוני כמי שתהיה חלק מהוועדה.

===========================================

האמת על ההקלטה ה"מטלטלת" של מנדלבליט

https://www.ynet.co.il/articles/0,7...5727391,00.html

בשבוע האחרון אנחנו עדים לניסיון נוסף לבצע הנשמה מלאכותית ל"פרשת הרפז" במטרה להטיל דופי ביועץ המשפטי לממשלה. הטענה שהושמעה הפעם, היא כי בכספות של משרד המשפטים נמצאת הקלטה "מטלטלת" שמהווה "ראיית זהב" להוכחת אשמתו של מנדלבליט, ושהוסתרה כל השנים בהוראה "מסתורית" של בכירי הפרקליטות.

...
אציין כבר כאן, כי העובדות הנוגעות לפרשת הרפז מוכרות לי היטב. מנדלבליט נחקר שם על אודות פעולות שבהן נקט בתפקידו כפרקליט הצבאי הראשי, והסתייע במהלך חקירתו בסנגוריה הצבאית, כאשר שימשתי בתפקיד הסנגור הצבאי הראשי.
...
הציבור צריך לדעת, כי בתפקיד זה עומד אדם נקי כפיים.
...
פרשת הרפז נטחנה עד דק. הטענות שהועלו נגד מנדלבליט נסרקו כולן. עניין מינויו לתפקיד היועמ"ש לממשלה הגיע עד לפתחו של בית המשפט העליון, שפסק פה אחד בהרכב של חמישה שופטים כי לא נפל רבב בהתנהלותו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-05-2020, 20:02
  rpi rpi אינו מחובר  

אנשים נטרפה דעתם.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "TheMarker: לראשונה מישהו בליכוד מודה שהכוונה בתקיפת מנדלבליט - ערעור על האישומים"

כמות עצומה של אוהבי נתניהו פונים אלי מנפנפים ב"גילוי" של איילה חסון, מתעקשים שמנדלבליט מושחת שהולך לכלא ולכן נתניהו זכאי.

כמה שאני מנסה להצביע על חוסר ההגיון בדיבריהם - לא עוזר. כאילו עברו כישוף.

אני שואל מה העבירה של מנדלבליט, התשובה שיבוש חקירה.
אני מזכיר את הצטוט (אשר הלפרין הסנגור הצבאי) ששומט את השטיח מתחת לטיעון:
ציטוט:
מנדלבליט הסביר לחוקריו, כי שיחותיו עם אשכנזי נערכו כאשר הרמטכ"ל לא היה חשוד בפרשה, וממילא לא נחקר באזהרה, ולכן לא היה בשיחות טעם לפגם.

אני מנסה להבהיר שה"גילוי" של איילה חסון רלבנטי רק אם מישהו מאשים את אשכנזי בזיוף המסמך ומאשים שמנדלבליט חבר לאשכנזי והוא שותף לעבירת הזיוף (בין אם בידיעה או במעשה).

אז התשובה שאני מקבל "לא, מה פתאום". רק שצריך לחקור, ואם יחקרו ימצאו שהוא מושחת ועוד שטויות שממש לא מתחברות.

כשאני מעלה את האפשרות שהצוות של נתניהו עוד פעם מפיץ ספין לפני משפט, מקבל הכחשה גורפת, אבל יחד עם זה מגיע מיד " חייבים לבטל את המשפט כי היועמ"ש מושחת".

אז אני מציע פשרה: ממילא עברו 10 שנים. אין מה למהר. שיעשו חקירה יסודית אחרי משפט נתניהו. לא עובד: "מנדלבליט תפר לו את התיק"...

טרפת מושלמת.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 10-05-2020 בשעה 20:13.
ישן 11-05-2020, 23:16
  rpi rpi אינו מחובר  

האם השרות הזה לנתניהו הזה רשום על שם אוחנה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "TheMarker: לראשונה מישהו בליכוד מודה שהכוונה בתקיפת מנדלבליט - ערעור על האישומים"

מי שמבין איך העסק עובד לא מתרשם מזה שהפצ"ר אומר לרמטכ"ל שהוא יסגור לו את הפינה מול כל גורמי החוק והאכיפה: הלישכה נתקלה בסיטואציה משפטית שיוצאת מגבולות הצבא, מישהו צריך לגבש את העמדה המשפטית להציגה מול כל הגורמים ולשים האזנה במיקרה שששר בטחון ערמומי ומתוחכם מצליח לנתב את הסערה בכוס המים למקומות לא טובים. המישהו הזה חייב להיות בעל יכולת משפטית - צריך לנסח ולהציג את הבעיה נכון. הדבר קורה תמיד בכל סיטואציה משפטית, ועל אחת כמה וכמה בסיטואציה האמורה.

גם השימוש באימייל המצחיק של טוני גולדנברג נועד סך הכל לכסות את ישבנה הלא מכובד של העיתונאית. אודה על האמת, מידי פעם אהבתי לשמוע את איילה חסון (לא יחזור על עצמו). השבוע הוכיתי בתדהמה עד כמה נמוך היא ירדה ב"גילוי המטלטל". לא ידעתי שהיא כזו. השימוש הזול באימייל בין פרקליטים באותו משרד רק השלים את הנומך: כביכול להוכיח שכבר נעשה שימוש במידע, כדי להגן עליה מישפטית מפני שימוש במידע אסור.

מי שניחש שהטריק רשום על שם אוחנה לא הופתע. למרבית הצער לא ראיתי פעילות שלו כשר משפטים למעט מלחמות מיותרות על חשבון משלם המיסים שכולן קשורות לפרשת הרפז הישנה והמכוערת, כי שם אין לאף אחד את היכולת להוכיח שאין לו אחות - רק בבית המשפט שכבר אמר את דברו. רק נסו לצייר בדימיונכם את הנסיונות לחפור בחשבונות האימייל של אלו שעזבו, לחטט בכספות, להעביר את המעטפות ותוכלו להבין מה קרה שם.

לא סוף העולם: מלחמת נתניהו כבר עלתה מיליארדי דולארים בסבבי בחירות ופוליטיקת הקורונה - אז שיעלה עוד קצת. במקרה הכי גרוע יצליח להעיף את מנדלבליט וליאת בן ארי המקצוענים. ואם לא (כלומר אם ימונה שר משפטים במקום אוחנה) הצליח ליצור ספין פנטסטי ליום שבו תתבצע הקראת כתב האישום בעלות שולית של שחקני בוץ ופיזור השמועה בערוצי התקשורת של המאמינים.

עכשיו אוחנה ילך לבטחון הפנים. האם גם שם יתעסק רק בעניני משפט הבוס במקום בעיניני המשטרה ובתי הסוהר? החשש שככה זה כששמים טרול במקום עבודה רציני.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 11-05-2020 בשעה 23:21.
ישן 18-05-2020, 14:24
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
לא רק שלא היו מחפשים - במפורש בלמו חקירות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "כמו כן ניתן לומר שהכוונה..."

היה למשל גנרל בשם גלנט, שניסו לבלום את קידומו לרמטכ"ל,
אז פנו שוב ושוב לבג"צ עד שמינויו טורפד.
בטענה שהשתלטות על קרקע - לא עומדת בעקרונות אתיים כלשהם.
בסוף המועצה ובית דין נאלצו להודות - שהבחור צדק.
הקרקע נרכשה מהמועצה בחוזה, והבניה בוצעה תוך קבלת כל האישורים.
וגם אם הבירוקרטיה טעתה - הוא אינו עבריין.
ואם מלאימים ממנו רכוש - יש לפצותו על טעויות אלו. בדיוק כמו שנהוג במקרים אחרים.

ובמקומו מינו את הגנרל גנץ,
שגנב קרקע - ובנה עליה מרפסת ללא אישור כלל.
בנייה עבריינית מובהקת.
את החקירה נגדו גנזו במהירות.
פתאום השתלטות על קרקע הייתה בסדר גמור,
איש לא פנה לבג"צ,
והעניין לא נחקר ובורר.

וכשניסו לברר מה פשר מסמכים מזוייפים שצצו, והאם יש קשר בין רמטכ"ל מכהן לעבריין שהפיץ אותם,
לפתע הוטל על הכל חיסיון.
הכל סודי מאוד ואסור לחשוף.
כי לחשוף שחיתות של בכירי רל"ב - פוגע בבטחון המדינה.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 18-05-2020 בשעה 14:26.
ישן 18-05-2020, 20:17
  rpi rpi אינו מחובר  

אכן יש הבדל בין השניים - אני אישית לא הייתי רוצה להסתבך עם גלנט במושב
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "לא רק שלא היו מחפשים - במפורש בלמו חקירות"

פרשת הקרקעות של גלנט היתה פרשה עכורה והביאה לידי ביטוי את אופיו ה"מיוחד" באותם ימים.

הנה מעט מהתיעוד:

פרשת הקרקעות של גלנט

פרשת המרפסת של גנץ

ומסתבר שלא כדבריך, אך אחד לא בלם תיעוד. הכל ברור וידוע, הפרשה שהבאת גם מחזקת את העובדה שלא מדובר בענין של ימין ושמאל. פשוט ראש ממשלה שנאשם בשוחד.

החלטת וועדת טירקל בפרשת חריגות הבניה של גנץ

בלשכת היועץ המשפטי לממשלה קבעו כי מרפסת העץ שבנה בחצר ביתו, ופלשה לשטח ציבורי פתוח, עמדה על תילה חודשים ספורים בלבד והוסרה בתוך פרק הזמן הקצר שהוקצב לו על-ידי הרשויות, מבלי צורך בהליך שיפוטי או מנהלי. לגבי הבנייה בביתו, נכתב כי הוא הודה שבנה תוספת של עשרות מטרים לביתו - על אף שלא ניתנו לכך היתרי בנייה.

מהטפסים שהגיש, עולה כי ב-1999 הרחיב האלוף גנץ את ביתו ב-60 מ"ר, מ-120 ל-180. הוא כתב כי בקשתו להיתר בנייה אושרה באופן עקרוני על-ידי הוועדה המקומית, בכפוף לתנאים המקובלים, שמסיבות שונות טרם הושלמו: "אבקש לציין כי אני משלם ארנונה לפי 180 מ"ר. להבנתי לא הייתה קיימת ולא קיימת גם כיום כל מניעה להשלים ולקיים את התנאים, ובכוונתי לפעול בהקדם להסדרת העניין".

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 18-05-2020 בשעה 20:21.
ישן 18-05-2020, 22:10
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
בדיוק אותה וועדת טירקל, בחנה את פרשת עמיקם וקבעה שאין פסול
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "אכן יש הבדל בין השניים - אני אישית לא הייתי רוצה להסתבך עם גלנט במושב"

בהתנהלותו של גלנט,
ואישרה את מינויו,
שלאחר מכן אושר בממשלה..
רק' פנייה חוזרת ונשנית מצד אשכנזי והרפז לבג"צ ומבקר המדינה,
הובילה לכך שהפרשה הוגדרה כ"בעייתית".
משמע - אם היו פניות דומות לגבי הפרשיות של גנץ,
גם מינויו היה מטורפד

כי כך פועלים היום נוכלי השמאל:
מטרילים את מוסדות המדינה שוב ושוב, כדי להביא למינוי מקורבים וחברי קליקות,
ולהתמשכות הדיונים על מינויים אחרים - עד שאינם רלוונטים.
למרות שבדיוק אותם טעמים וסיבות - היו מובילים לפסילה מוחלטת של אותם חברי הקליקות שקודמו.

נראה שגנץ שיקר במצח נחושה לוועדת טירקל.
כי בקשה כזאת גם מעולם לא אושרה, וגם לא יכלה להיות מאושרת,
מהטעם הפשוט - שמדובר בהשתלטות עבריינית על שטח שאינו שלו.
וועדה מקומית מאשרת בנייה על שטח שלך,
לא על שטח שאינו שלך.
הרי אם אתה השכן שלי, הוועדה לא תאשר לי תוכנית להפוך את החצר שלך למרפסת שלי.
אבל ההשתלטות שלו מקדימה הצליחה - אז הוא ניסה להשתלט גם מאחורה.

מעבר לכך,
אם היה אישור עקרוני, הוא היה מופיע ברשומות,
הוא לא מופיע
גם היום לא כל הבניה שלו היא לפי התוכניות שאושרו, והוא הוסיף תוספת בנייה שחורגת מקו המתאר - עד כדי כך שהיא חוסמת את המדרכה, באופן שממש לא מאשרים.
אבל למה לדקדק בקטנות...

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 18-05-2020 בשעה 22:13.
ישן 18-05-2020, 23:45
  rpi rpi אינו מחובר  

אני מניח שאתה מודע שגלנט היה באותה תקופה רחוק מה"ימין" כרחוק המזרח מן המערב
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "בדיוק אותה וועדת טירקל, בחנה את פרשת עמיקם וקבעה שאין פסול"

המאבק על הרמטכלו"ת לא היה קשור לשמאל או ימין. המהפך הימני של גלנט אירע רק כשהבין שהדרך היחידה שלו להגיע למשרד הבטחון עוברת דרך הליכוד.
המאבק ההוא שבין אשכנזי לברק וגלנט לא היה בו איזשהו סממן חשוב, בטח לא אידיאולוגיה. לכולם יש חברים שצריך לקדם. יש נאמנויות לג'ובים, תמיד היה הקטע של חברי המסטינג מגולני או מהיחידה או מצנחנים, ואשכנזי רצה עוד שנה, וברק שגם כזכור מגיע מהמטכ"ל ברק רצה את גלנט. התחילו לריב. סתם קישקושי קידום קצינים בצבא. הכל שטויות.

להלביש על הסיפור הזה עניני ימין ושמאל זה ממש ממש הזוי. זה לא יאומן איך בועז גולן והחברים מנסים לגרד זוטות. אם אלו ה"שחיתויות" - גנץ במצב מצוין.

העיוות בדבריך בענין
ציטוט:
כי בקשה כזאת גם מעולם לא אושרה, וגם לא יכלה להיות מאושרת,
מהטעם הפשוט - שמדובר בהשתלטות עבריינית על שטח שאינו שלו.

נובע מן הסתם רק כי לא טרחת להתעמק בפרטים, לא בכלל איזו טינה בסיסית כלפי גנץ.
אז רק להבהרה, שלא יתחילו ליצר עוד צורך בהוכחה שלמישהו אין אחות, הנה הפרטים:
בענין הבקשה דובר על הוספת הבניה של 60 מטר בבית ולא על השמוש במרפסת. את המרפסת והקיר התומך הוא הוריד בהתאם לבקשת הרשות המוניציפלית בזמן קצר מאוד. הנה התמונות שמוכיחות את הדברים:

לפני

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אחרי:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 18-05-2020 בשעה 23:50.
ישן 19-05-2020, 09:08
  rpi rpi אינו מחובר  

פשוט התבטא בעבר בענין הצורך במדינה פלסטינית
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "איך המרחק הזה מתבטא לדעתך? רצח מתנחלים? התעלל בחרדים? שנא מרקאים?"

זו היתה התבטאות שלא היה עוברת בימין שלפני מספר שנים. אח"כ, כשהתחיל לחזר אחרי הליכוד, הודיע שמדינה פלסטינית לא יקום ולא יהיה.

אבל הרגת אותי עם הקטע של האישה המארוקאית. עשית סלט שלם. מי שישמע יחשוב שאמיר פרץ הייקה גייס לרמטכ"ל את גבי אשכנזי הקיבוצניק האשכנזי שרצה כיורש רק את אייזנקוט הפולני שהלכו נגד ברק העירקי ומכל זה מה שהפריע לכולם זו אישתו המרוקאית של גלנט...

ואז בא גנץ בן הקיבוץ וגרש את כל בני המושבים...

חליק. הקטע הזה של המרוקאים חלף לו מזמן מן העולם. בטח במה שקשור לצה"ל. וגם בהתחשב בזה שאשכנזי, שכמדומני ממשפחה סורית, וגנץ המושבניקים במקור, ואיזנקוט הטברייני שכמדומני לי ממוצא מרוקאי, וגלנט הרוסי / פולני, הסיפור הזה שלך יצירתי ברמות.
ישן 21-05-2020, 23:12
  rpi rpi אינו מחובר  

דודי אמסלם מוכיח לכולנו שתקיפת היועמ"ש קשורה למשפט

https://www.mako.co.il/news-politic...a1063271027.htm

אני שם את זה פה רק שיהיה תיעוד להמשך. כפי הנראה הסאגה המכוערת תעלה כל פעם לפני ארוע שקשור למשפט נתניהו. הנה קטע מדברי אסלם:

ציטוט:
בהתייחסות להקלטות מנדלבליט-אשכנזי מפרשת הרפז, הצהיר השר אמסלם: "ראש הממשלה שגה בהחלטה הזאת ומינה את מנדלבליט אבל אני מניח שעל בסיס ההקלטות אין מחלוקת בעם ישראל שמנדלבליט הוא לכאורה עבריין. אין שאלה כזאת כבר. יש הקלטות, אנשים שמעו באוזן. לא צריך פרשנות, לא צריכים שופטים עליונים, לא צריך את כל להקת השמאל והפרשנים והפרופסורים שלה מכל הפקולטות ומכל עולם המשפט".

אמסלם מתייחס מן הסתם ל"גילויים" שנחשפו לאחרונה בחדשות 13.
בהמשך התבטא נגד העמדתו לדין של ראש הממשלה והגדיר זאת "הפיכה". "אני לא מכיר מדינה אחת בעולם שמייחסת שוחד לראש ממשלתה או למאן דהוא בעקבות סיקור תקשורתי אוהד", עוד אמר: "שלב ההפיכה לא נעצר, אלא מגיע לשערי בית המשפט".
אז עכשיו דודי אמסלם קיבל את התפקיד הנכסף של הבולדוג התורן שמחליף את אוחנה?

יש משהו מצחיק בדברי אמסלם. לא ברור כמה טיפש לכאורה צריך להיות שר כדי לקשור את הדברים, שהרי מעשה העברינות (שלא היה) שהוא מייחס למנדלבליט נעשה לפני כ 10 שנים, ולפחות 5 שנים לאחר מכן התמנה ליועמ"ש על ידי נתניהו (לפי דבריו). מכאן שאם הוא חושב שצריך לבטל את האישומים נגד נתניהו שנכתבו על ידי יועמ"ש עבריין, מה עם כל שאר העבריינים שהורשעו מאז?

והכי מוזר, מדוע עבריין שיודע שמונה שלא כדין מתהפך פתאום על מיטיבו?

ואם נמצא לנו סוף סוף העבריין שתפר תיקים לרם המעלה, מדוע השר האמיץ אינו מגיש תביעה? אנו יודעים מדוע: אין לתביעה שום סיכוי. מה שכן הוא רוצה זה להוציא לאור קטעי שיחות סודיות שיוצאות מהקשרן ולהוסיף לכאורה חטא לשון הרע על טפשותו (ראה זה פלא דודי אמסלם הטיפש לכאורה, גם אחרים יודעים להשתמש במילה שמונעת מלתבוע אותך).

מר אמסלם, פשר התקיפות האחרונות, לכאורה, ברור וידוע: נתניהו אמור לבקר את ספסל הנאשמים ביום א הקרוב ואתה מתחרפן ומדבר שטויות.

לסיכום: מנדלבליט אדם ישר שומר חוק ונקי כפיים. עניינו התברר בבית המשפט בעבר. מר אמסלם מוזמן להגיש תביעה על מנת שעיניינו של היועמ"ש יתברר פעם נוספת.

אה, הכי חשוב: בלי שום קשר למנדלבליט, נתניהו צריך לעמוד למשפט.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 21-05-2020 בשעה 23:15.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:27

הדף נוצר ב 0.29 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר