לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-06-2019, 21:08
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "לי אין איזה פיתרון קסם אבל אם..."

אני מסכים איתך שזה הפורום החזק באתר מזה זמן רב.

אני גם מעריך שמגיעים אליו גולשים חדשים מהרשת מעת לעת, כיוון שכשאתה מחפש נושאים צבאיים בגוגל, אתה מגיע לשם (תבדוק). ייתכן שחידונים עם פרסים כאלה ואחרים יביאו אנשים (לזמן החידון סביר מאוד, השאלה היא אם הם גם יישארו. אם הנושא היה מעניין אותם מראש, היו כנראה מגיעים לפורום בלעדיו, לא? אבל נניח שיישארו).

נשארת רק שאלת ההנחה הגדולה - איך הגולשים "יזלגו" לשאר האתר? ספציפית, מדוע הגולשים שכבר היום בצו"ב נמצאים בעיקר שם?

אולי הדבר קשור לזה שלאנשים שונים יש תחומי עניין שונים, ולכן לא משנה כמה אנשים שצו"ב מעניין אותם נביא לכאן (בהנחה ויש כאלה שלא שמעו על האתר ), זה לא יעשה שום דבר לפורומים האחרים, שאני די בטוח שעל התנועה בהם Nati323 מלין?

אין לי בעייה להוציא כסף כדי לקדם משהו, אבל לצערי כנראה שנוצר מצב של ביצה ותרנגולת (כלומר מישהו כבר מגיע אבל רואה שאין ממש עם מי לדבר, אז הוא הולך), לפני שנים רבות...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2019, 06:45
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Nati323 שמתחילה ב "אין לי מושג בקידום, אולי גם..."

רוב העוסקים ב"קידום", עסוקים בלנסות לתחמן את גוגל (באופן זמני עלי לציין, עד שגוגל שוב משפרים את האלגוריתם שלהם) כדי שהמילים הרלוונטיות יגיעו לתוצאות הראשונות בגוגל. אבל אנחנו לא כל כך צריכים את זה בגלל שלנו יש תוכן אמיתי בפורומים האלה (שזה מה שגוגל באמת רוצה!) - ואם תחפש בגוגל "פורום <פורום שיש לנו>", אתה תראה שאנחנו בין התוצאות הראשונות ברבים מהם... אז נניח שנשתמש בטקטיקות של "מקדמים" ונצליח להעביר פורומים מסויימים ממיקום 4 בתוצאות ל 3 או 2. אתה חושב שזה יגרום לאנשים להתחיל לכתוב בפורומים האלה? הרי אנשים מגיעים אל הפורום כבר היום, וזה לא קורה...

לסיכום, גם אני תוהה כבר די הרבה זמן אם אפשר "לקדם" אחרי הנזק שפייסבוק (ואחרי שקרנו ירדה, אינסטגרם) עשה לאינטרנט, ועד היום לא מצאתי דרך טובה לכך אחרי שהגענו למצב שהגענו...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר