לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2020, 22:53
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "הלוואי היינו חברים. הייתי..."

אני מודה שאני לא יודע מה אני חושב לגבי הסינים בהקשר של המגפה הזו (בהקשרים אחרים זה אחד המשטרים היותר מרושעים ומסוכנים שיש היום בעולם). אם מאמינים ללוח הזמנים הרשמי, ההסתרה שלהם הייתה יחסית קצרה. אמנם הם עשו את זה כמו שרק הם יודעים לעשות, עם העלמה של רופאים ושליחתם לכלא, אבל הם התעשתו הרבה יותר מהר מאשר שאר מדינות העולם, והצליחו לעצור את המגפה בשטחם מהר וביעילות. אם דבר דומה היה קורה בארה"ב, למשל, אז ברור שלא היו שולחים אף רופא או מדען למעצר. במקום היו כנראה פשוט מתעלמים מהם. מבינת בריאות הציבור התוצאה הייתה כנראה יותר גרועה, כי האמריקאים הוכיחו שגם כשהם כבר מבינים שיש כאן סיפור רציני, הם מגיבים הרבה יותר לאט מהסינים.
כל זאת בהנחה שהסינים אכן ידעו את מה שהם ידעו והבינו את מה שהם הבינו בזמן שבו הם טוענים שזה קרה. יש תיאוריות שאומרות שהם ידעו חודש חודשיים מוקדם יותר, והבינו את פוטנציאל המגפה, ועדין הסתירו את המידע. זה כבר מצב הרבה יותר חמור, ושם עליהם הרבה יותר אשמה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-09-2020, 07:30
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "נו, מה רצית שהם יעשו? הם בית..."

יש הבדל בין לייצר ולמכור (כרגיל) או אפילו לתרום, לבין לצייר את עצמך כמושיע הגדול (אע"פ שהרבה פעמים מה שאתה מספק פגום ועוזר חלקית אולי) כאשר אתה (לכל הפחות) נושא באחריות עקיפה לסיבה שבגינה אותה מדינה צריכה סיוע.

תיאורטית (כי הרי אף אומה לא הייתה עושה את זה) הסינים היו צריכים להגיע ממקום של ענווה. סליחה שבגללנו יש לכם קורונה (כאמור, גם אם ה"בגללנו" זה בעקבות קמפיין הטיוח והשקרים הבינ"ל), אנא קבלו את המעט שאנחנו יכולים לספק לכם בתקווה שזה יעזור ולו במעט.
לא, ממקום של אנחנו הצלחנו לנצח את הקורונה, בגלל שאנחנו שליטים נדיבים אנחנו נזרוק כמה דברים לכיוון הכללי שלכם ונצפה מכם שלעד תהיו בחוב לנו כי הצלנו את החיים שלכם.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 29-08-2020, 12:21
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי סיון 2020 שמתחילה ב "דווקא זכרתי אותך כנחמד, מה..."

הייתי דתי בעברי (חרדי), כיום אינני מאמין באלוהים ולא מקיים מצוות.

לגבי מה שאמרה רוזוולט, את צודקת לחלוטין רק שלא הבנת את כוונתי, לא התכוונתי להגדיר אותך כמשוגעת/חולת נפש או דברים כאלו או אחרים, לדעתי את פשוט חייה חיים עצובים, אני גם הייתי במקום הזה ואני אגב הגעתי לפסיכולוגית (שזה האיש מקצוע שהתכוונתי אליו) הרבה אחרי הזמן (אחרי שבאמת סבלתי המון המון) והנה אחרי טיפול ארוך ושווה אני יכול להגיד דבר אחד, אף אחד לא מנסה לעשות לך רע ולא לי, אנשים בבסיס שלהם (כולנו[ערבים יהודים ושאר ירקות]) הם טובים, הסביבה הפכה אותנו להתנהג איך שאנחנו מתנהגים ולחשוב כפי שאנחנו חושבים, שאנשים חושבים עלינו רע ומנסים להרע לנו, באמת ובתמים שלא התכוונתי לרדת עלייך או משהו בסגנון, לצורך העניין אם היית אומרת לי שאני בבון מזרחי זה לא היה מזיז לי (אפילו שאני מזרחי) כי אני זה אני ולא אכפת לי איך אנשים מתייגים אותי, אני באמת מתעסק בדעות, אם אדם חושב שמעשה שאני עושה הוא לא תקין והוא מעיר לי על המעשה ולא מגדיר אותי כבבון או כרשע או שאר ירקות אני יותר מאשמח לשמוע את הדעה שלו, לקבל אותה אני לא חייב, אבל גם אם אקבל זה לא פוסל את מי שאני.

אגב זה גם מה שזיו התכוון, רוב ההודעות באשכול כאן דווקא כן הגדירו אותך כסוג של מטרד ושמחים שכביכול הצליחו להיפטר ממך, אבל להיפטר מאדם שמהווה מטרד כי אנחנו מגדירים אותו כמטרד זה דבר גרוע ביותר

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

ישן 29-08-2020, 14:22
  משתמשת נקבה סיון 2020 סיון 2020 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.20
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Nati323 שמתחילה ב "הייתי דתי בעברי (חרדי), כיום..."

עשיתי בעבר טעות גדולה ושיתפתי בפורום באינטרנט הרבה יותר מדי מידע על חיי הפרטיים. בכל מקרה, זה נגמר. כיום זה הרבה פחות מתאים שמישהו שאינני מכירה כלל יצביע על איזושהי תמונה כוללת שהוא התרשם מכל מה ששיתפתי בעבר, וירשום עלי בגוף שלישי "מקווה בשבילה שהגיעה לאיש מקצוע בזמן", וזה עוד כתגובה לאשכול שפתח איזה דביל (כנראה שדוקטורט אינו באמת מדד לחוכמה) שהשווה אותי למגיפה שמוגרה ו"אפשר לחזור לשגרה", זה לא נראה טוב, וכשראיתי שלשום את מה שכתבת ממש נעלבתי, וזה רק הוסיף לעלבון שחשתי בגלל ההודעה הפותחת. כאמור: ממש לא מתאים עכשיו, גם אם מבחינתך אתה טוען שאתה בסך הכל רשמת זאת לטובתי. כשאזדקק לעצה ממך (ואני לא), אפנה אליך.
ישן 29-08-2020, 15:30
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי סיון 2020 שמתחילה ב "עשיתי בעבר טעות גדולה ושיתפתי..."

אני לא זוכר פרט עלייך מלבד זה שאת אוהבת רוסים, למעט זה אין לי מושג כלום לגבי חייך האישיים ובכנות זה לא כל כך מעניין, את יכולה להיות הייטיקסטית מוערכת ויכולה להיות עובדת זבל, זה ממש לא משנה למה שכתבתי, השאלה היא איך את רואה את החיים? אם את הולכת לישון בלילה בתחושה של איזה באסה שהיום נגמר והלוואי והיה לי כוח להישאר עוד ערה ואת בבוקר קופצת מהמיטה כי החיים מסבים לך הנאה גדולה, אם זה ככה אז זה באמת לא משנה מה את עושה כבן אדם פרטי, תעשי מה שאת רוצה ומה שאת אוהבת ולאף אחד אין זכות לשפוט אותך.

אגב, ההודעה הראשונה שלי לא הייתה עצה בכלל, לא ידעתי שאת תקראי את זה, סתם כתבתי את אשר על ליבי.

נ.ב
גם אם אני צודק וגם אם אני טועה, מה זה משנה לך מה אני חושב עלייך? איך זה פוגע בך באיזושהיא צורה? אם את לא מרגישה בנוח במקום מסויים אל תהיי שם ואם את רוצה להיות שם מסיבה כזו או אחרת לא אמור להפריע לך מה אנשים חושבים עלייך.

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

ישן 02-09-2020, 09:40

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "לא השוותי אותך למחלה או מגפה,..."

היגיון של חצ'קון עם דיפלומה:
יש גולשת אחת שאני רואה בה מטרד, אותה גולשת לא כתבה כאן כבר כמעט שנה. מה הדבר ההגיוני לעשות? לפתוח פוסט משמיץ (עאלק "בדיחה") נגדה, בידיעה שיש סבירות לא נמוכה שהיא תקרא את זה ותחזור לכאן כדי להגיב,
כי היא לא מאלה שנשארים חייבים. על זה נאמר: אין שכל, אין דאגות.
תגיד לי, בטטה, מי אתה בכלל שתכנה אנשים שמעולם לא עשו לך שום דבר רע "מטרד", רגע לפני ראש השנה? מי אתה בכלל שתקבע לי ממה להיעלב וממה לא להיעלב?
על פניו (ואני מדגישה: על פניו) הסתדרת בחיים: תארים, אישה, ילדים, ארה"ב... אבל הריח שעולה מההודעה הזו שלך הוא ריחה של מרירות גדולה מאוד, הו, כמה מרירות:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
גם אני אחזור בסוף, אבל אני מודה שאני שמח שאני לא צריך לבלות את תקופת הקורונה בישראל. הטמטום של הממשלה בשילוב עם הטמטום של חלק מהאנשים היה מוציא אותי מדעתי. גם פה יש מטומטמים (בעיקר בממשלה), אבל אני יותר מתעצבן על מטומטמים מהעם שלי מסיבה כלשהי...
.You are one lame bastard
ישן 02-09-2020, 22:53

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "האמת שיותר מביך שיצרת יוזר..."

האמת שיותר מביך זה שאתה תמיד היחיד שמוצא לנכון להעיר לי על עניין הניקים בכל פעם מחדש. היחיד. בכל פעם. אני לא בטוחה אם הסיבה לכך היא שיש לך זיכרון של דג דימנטי או שזו סתם אובססיה פתטית לעניין הניק שלי, כאילו אין לך כבר במה להתעסק בחיים (ולמען האמת? על פי כמות הזמן שאתה שורץ פה, באמת עושה רושם שאין לך חיים חוץ מהאתר הזה. Non what so ever).
מה נסגר אתכם? עוד לא למדתם שכל דבר שלילי שאתם כותבים בחסות האנונימיות הוירטואלית מעיד בעיקר על עליבותכם שלכם? עוד לא למדתם כבר שכל דבר רע שאתם עושים או כותבים יכול לחזור אליכם כמו בומרנג?
אני באמת חייבת להפסיק להגיב לעלובי נפש באינטרנט...
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:06

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר