לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2018, 20:44
  זפירינוס זפירינוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.18
8 חודשים מאז שנפרדנו... לא מתגבר

מאז שנפרדנו הספקתי למקד את כל כולי לאימונים לקראת הצבא, הספקתי לעבור את הגיבוש ליחידה, לסיים טירונות, להיפצע ולצאת מהמסלול, לא להיות חלק ממה שהאחים שלי עוברים.
מאז שנפרדנו אני בגלים כאלו של דיכאון... אני לא רוצה ללכת לאיבוד.
אני זוכר שבחזרה הביתה מאחד השבועות בטירונות, ראיתי באינסטגרם שיש לה חבר...
הפסקתי לעקוב אחריה, לא רציתי לראות את זה.
לפי הפייסבוק שלה הבנתי ממש לא מזמן שהיא התחילה להיפגש איתו 20 יום אחרי שנפרדנו... הגיוני... היא אדם שצריך הרבה תשומת לב.

טירונות כמו טירונות היא תקופה מאתגרת, בין אם קרבית או לא..
תקופה שמעלה הרבה געגועים, שנשארו גם אחריה.
היינו ביחד שנה והיא החברה הראשונה שלי, אני רק רוצה להתעורר בבוקר ולראות עוד פעם את הפנים שלה מולי, ישנה, כזו מדהימה. ולנשק ולחבק אותה, להגיד לה שאני אוהב אותה.
רק את ההרגשה הזאת...
התחלתי גם לשתות שזה דבר שלא הייתי עושה בכלל לפני.

לא יודע מה קורה איתי. אשמח לעצה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-02-2018, 23:49
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זפירינוס שמתחילה ב "8 חודשים מאז שנפרדנו... לא מתגבר"

מה שקורה איתך זה שאתה בתוך ספירלה של דיכאון והרגשה של אובדן אדם משמעותי בחייך, אבל הנה מצאת את העוז להגיד את זה בקול רם, לשתף אחרים וואפילו לציין את הסיבה וכמה שלבים שלה - ז"א יש בך עדיין את הרוח והמוטיבציה לצאת מזה.

לכולם יש את רגעי השפל שלהם, זו לא בושה ולא צריך להרגיש אשמים (לרוב רגשי אשמה מלווים את הרגשת הדיכאון), לחפור בתוך זה ולמעשה להעמיק את הסבל.
החוכמה בחיים זו לא איך לא להגיע למצבים כאלה אלא איך לצאת מהם אחרי שהם קורים, כי אם תירצה או לא לרוב הם יגיעו בכל מיני תחומים של החיים - הם חלק מההתפתחות שלנו ועיצוב האישיות.

בפרקטיקה, זה אמנם לא קל אבל צריך לא מעט כוח נפשי לשכנע את עצמך שהפרק הזה בחיים שלך הסתיים וצריך להמשיך הלאה, ממש כמו שהיא עשתה.
הרם ראש, נסה להתמקד בדברים שאתה טוב בהם, תהיה עם אנשים שגורמים לך להרגיש טוב (חברות/חברים/משפחה), צא עם אחרות ונסה למצוא בהן עניין ואם צריך לך לייעוץ מקצועי, אין בזה בושה - הפוך, זה מראה על אומץ ועל כוונה כנה להילחם על עצמך ולא רק עליה.

בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר