לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2020, 19:53
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
גנץ נותן באולטימטום: תקציב 21, ממשלה מתפקדת או...או התחבולה?

https://13news.co.il/item/news/poli...-gantz-1144447/

שר הביטחון בני גנץ התייחס הערב (שני) בריאיון בחדשות 13 לסערה סביב תקציב המדינה ולאי הנכונות של ראש הממשלה בנימין נתניהו להעביר - בניגוד להסכמות. גנץ הסביר כי "כחול לבן רוצה שתהיה ממשלה מתפקדת ובשביל זה צריך שני דברים - נהלי עבודה תקינים ותקציב לשנת 2021. אם משהו מתוך השניים האלה לא מתקיים, אז אין טעם בממשלה הזו. החול בשעון שלנו הולך ואוזל. ממשלה בראשות נתניהו - היא לא ממשלה מתפקדת".

==============

בימים האחרונים כחול לבן מפזרת אולטימטומים מעל כל במה אפשרית. כמו שכולנו זוכרים, החברים, זה מהצנחנים והשני מגולני, התחנכו בצה"ל. להפתעתם גילו שלהלחם בדיונות הפוליטיקה עם ישראל כץ מיקי זוהר אמסלם ומירי שמונהגים על ידי ראש המשפחה, מחזיר אותם לימים רחוקים שהיו צריכים להתמודד עם הג'מעה בפלוגה ובגדוד. אז כשאין תו"ל מסודר ומוכח, חוזרים לדפוס הישן: מגדירים מטרות ויעדים, כוחות ומשימות, מאמץ עיקרי ומאמץ משני, דפ"א א' ודפ"א ב', נספח מודיעין, והכי חשוב התחבולה. הסדר במקרה שלפנינו ממש לא חשוב.

אז הם עלו לעמדות ופתחו באולטימטום שנועד להכניס את הצד השני לבלבול. והאמת כשרואים את אובדן הזחיחות על הפנים של ביבי יחד עם ההימנעות מההשתלחות הרגילה, יש מצב שזה עבד. עכשיו השאלה שכולם היו רוצים להבין, וכולם זה לפיד, בליכוד ובתקשורת, מה התחבולה. מה המאמץ העיקרי והדפאו"ת. בחירות? סגרו משהו עם הכנסת הנוכחית? איזה קבוצה בליכוד שאומרת עד כאן? אולי דרעי? יש הדלפה על נבצרות לפני המשפט? חוקים שימנעו מביבי לתת מועמדות? ממשלת מעבר?

אולי ביבי פשוט יכנע ויארגן תקציב ויפעיל את הממשלה? הממ...פעם שמעתי על העקרב והצפרדע...אז כנראה שלא.

סבלנות. חודש חודשיים נקבל תשובה ונראה אם היא עבדה.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 19-10-2020 בשעה 19:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-10-2020, 21:32
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
ממשלה מתפקדת או שאני איאלץ לעשות מה שאבא שלי עשה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "גנץ נותן באולטימטום: תקציב 21, ממשלה מתפקדת או...או התחבולה?"

מעשה שהיה בהרשל'ה מאוסטרופולי שהגיע באחד מימי הששי לעיירה נידחת. השעה היתה שעת אחה''צ מאוחרת, השמש נטתה לשקוע ומועד כניסת השבת קרב ובא. הרשל'ה, שמזה כמה ימים לא זכה לאכול ארוחה של ממש, היה במצוקה, לא היה לו מושג היכן יקבל את השבת ומה יכניס לפיו. בצר לו החל לצעוד ליד דלת בית הכנסת כשהוא ממלמל לעצמו, אך בקול מספיק חזק כדי שישמעו אחרים, ''אם אף אחד לא יזמין אותי לארוחת שבת איאלץ לעשות מה שאבא שלי עשה''.

הלוך וחזור הוא פסע, כשבכל פעם דבריו נאמרים בקול קצת יותר חזק ובטון קצת יותר מאיים. נדלקה סקרנותם של השומעים, ואחרי הפעם השניה או השלישית העז אחד לשאול ''נו באמת, מה עשה אבא שלך?'' הרשל'ה לא הגיב ובמקום זאת חזר בקול רם יותר, כמעט בשאגה, ''אם אף אחד לא יזמין אותי לארוחת שבת לא תהיה לי ברירה אלא לעשות מה שאבא שלי עשה.''

תחושת של אי-נוחות ירדה על השומעים וכמה מהם החליטו לפנות לגביר שיושיעם. ''במטותא ממך, עשה נא מה שהוא,'' הם עתרו, ''אם הוא לא יוזמן לארוחת השבת הוא עשוי חס וחלילה להביא עלינו אסון.'' התרצה הגביר ועל מנת שלא להעמיד בסכנה את כל העיירה, הוא הזמין את הרשל'ה לביתו לסעודת השבת. בתום הארוחה, כשכרסו מלאה, התמתח הרשל'ה על מושבו כשהוא מוכן ומזומן לקחת חלק בזמירות השבת. והנה באה שאלה מפיו של הגביר ''סקרן אני לדעת מה עשה אבא שלך?'' על כך השיב לו הרשל'ה ''הוא הלך לישון רעב.''
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:45

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר