לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2021, 20:03
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סיון 2021 שמתחילה ב "Strange phone calls from NJ"

קצת יותר מוזר שהם מתקשרים מאיזורי חיוג שונים (קנדה/פאולו/הרפובליקה הדומינקית), אם זה היה מרכז רפואי סביר להניח שזה היה יוצא לפחות מאותו איזור.

בכל מקרה, סביר להניח שאת לא הולכת לקבל מתנה בחינם אלא שזה ניסיון עקיצה לכן הייתי לא עונה עד שהם יתאיישו מלהתקשר אלייך(בהנחה ובן אדם עושה את זה) ויעברו לקרבן הבא.

אגב בתור פיתרון זמני בהנחה ואת לא מקבלת שיחות מחו"ל בד"כ את אולי יכולה לבקש מהספק סלולר שלך לחסום שיחות נכנסות מחו"ל למשך חודש.

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-06-2021, 21:28
  משתמשת נקבה סיון 2021 סיון 2021 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.21
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Nati323 שמתחילה ב "קצת יותר מוזר שהם מתקשרים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Nati323
סביר להניח שאת לא הולכת לקבל מתנה בחינם אלא שזה ניסיון עקיצה לכן הייתי לא עונה עד שהם יתאיישו מלהתקשר אלייך (בהנחה ובן אדם עושה את זה)
לרגע לא חשבתי... ואלו היו ללא ספק בני אדם בצד השני, לא רובוטים, לא ישויות חוצניות מוזרות שדיברו קלינגונית ולא סבתא שלי מהעולם הבא.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Nati323
אגב את אולי יכולה לבקש מהספק סלולר שלך לחסום שיחות נכנסות מחו"ל למשך חודש.
לא. נציגת השירות בחברת הסלולר שלי טענה שיש חוק של משרד התקשורת לפיו אי אפשר לחסום נכנסות מחו"ל דרך חברת הסלולר, רק אני יכולה לחסום פרטנית מאצלי מתקשרים לא רצויים. לא ברור מה הלו"ז עם החוק הזה. טוב, השיחה האחרונה שהגיעה משם הייתה אור ליום חמישי האחרון, אני מקווה שלא יהיה עוד, אך אם אכן יהיו - לא אענה. מה שמעניין זה איך המספר שלי הגיע אליהם מלכתחילה. נו שוין..
ישן 14-06-2021, 10:41
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי סיון 2021 שמתחילה ב "[QUOTE=Nati323]סביר להניח שאת..."

זה שהמספר שלך הגיע אליהם זה לא פלא, את מן הסתם גולשת באתרים ומזינה שם את המספר טלפון שלך השכם והערב ואולי נמנעים להגיד זאת אבל מצב האבטחת מידע של אתרים (בישראל לפחות מהיכרותי) הוא על הפנים, לא חסרים dumpים באינטרנט שמלאים בכל טוב בפרטים על כולנו כולל מספר טלפון כתובת ושאר ירקות, אז כשזה מגיע לידיים עוינות הם מנסים את מזלם, אם איתך הם לא הצליחו עם אחרים הם יצליחו.

אגב, נראה לפי המדריך הזה שיש לך אופציה לחסום שיחות בינלאומיות.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

נערך לאחרונה ע"י Nati323 בתאריך 14-06-2021 בשעה 10:44.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר