לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2006, 21:19
  Uri Leizin Uri Leizin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.03
גדוד 755 ביום כיפור
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי strong11 שמתחילה ב "תגובה"

הגדוד לא פורק ב-72 ולקח חלק מסוים במלחמה. בתקופה זאת היו בגדוד 3 פלוגות: 2 פלוגות טילי "שמל" על רכבי GAZ-69 (שלל מששת הימים) ופלוגת ג'יפים (M38) עם טילי SS-11 . פעילות שלהם הייתה:
-פלוגת SS-11 הייתה בסיני. היו לה 27 טילים תקינים בלבד. הם שוגרו בימים הראשונים של המלחמה, והפלוגה נשארה ללא טילים.
-פלוגת "שמל" עלתה לגולן (באיזור נפח) והתפרסה בכמה מוצבים באיזור (מחלקה בכל מוצב). ב-8 לאוקטובר, בזמן הרעשה ארטילרית סורית, כל הכלים הוצאו מכלל פעולה ע"י רסיסים, מבלי ששיגרו טיל אחד.
-פלוגת "שמל" שניה הייתה במקום לא ידוע (ייתכן שבגבול ירדני). ביומן אירועים באתר חיל האויר מוזכרת השמדת 7 משאיות עם טילי נ"ט ב-21 לאוקטובר ע"י מטסי קרב מצריים. ייתכן ומדובר בפלוגה הזאת.
חיילי הגדוד, שנשארו ללא נשקם העיקרי, הוסבו לחי"ר. מחלקה של גדוד חזרה לבסיסה בסירקין והייתה לעתודה של כוחות מוצנחים (לא ממש מובן, כי הגדוד עצמו היה גדוד מוצנח). זה, אגב, גם תשובה לשאלה, למה הגדוד לא תרם להדיפת המתקפה המצרית ב-14 לאוקטובר.
באשר לגדוד 9304 בשל"ג:- הגדוד לא לקח חלק בקרבות. תוכנן להפעיל גדוד בכיבוש שטורא, אבל המבצא בוטל .
היסטוריה של הגוד וכלי נשק שלו: http://waronline.org/IDF/Articles/firstATGM.htm
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-06-2006, 22:21
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "מפאת התיישנות הנושא, לא נראה..."

לא מדובר על שמו של האמצעי כי אם המסגרות שהתשמשו/משתמשות בו.

הנושא בבחינה מול הצנזורה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 17-02-2009, 12:53
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "הקפצה של שרשור ישן לטובת..."

נדון כבר בפורום בעבר, למיטב זכרוני. זהו ככל הנראה רק"מ של רג'ימנט הפרשים ה-11 המשמש כ OPFOR ב-NTC. שים לב לצ'קלקה הצהובה ולכבלים מסביב לסיפון שנועדו לזהות "ירי" בזמן אימון.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 17-02-2009, 13:10
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "אופס. אכן נדון בעבר (ואני..."

צריך מערכת בק"ש לביצוע הירי, והמערכת של הטאו היא זמינה, יעילה ומתאימה במיוחד לאופי של מערכות המיילס.

ישן 15-03-2009, 17:33
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "התמונה שעופר שלח אלי (ליחצו..."

המשך עבודת הצביעה
אני עוד צריך לטפל בצמחיה, בענפים ובגזעים הדקיקים, ברכב שמאחור, בקטעים הלבנים של החביות והגדר וגם... בחייל שנמצ מאחור (אם תחפשו היטב תצליחו למצוא אותו. אני עוד מתלבט אם למחוק אותו או לצבוע ידנית).
ליחצו על התמונה להגדלה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-03-2009, 17:39
  offerd offerd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
וואי וואיי
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "המשך עבודת הצביעה אני עוד..."

בקצב הזה אני לא מבין למה בכלל היה צריך תמונה מקורית מאז
אפשר היה לקחת תמונה של שורת שרמנים ממלחמת העולם השנייה, בליטוש קל להפוך אותם לברדמים, להוסיף כנפיים והיתה לנו טייסת F16 עכשוית...

אבל בהחלט עבודה יפה ומושקעת, בסוף כשתסיים אשמח לקבל קובץ גדול להדפסה ואפתיע את בעל התמונה בתמונת צבע עוד בטרם היות צילומי צבע רווחים בארצנו הקטנה

להצטרפות לרשימת התפוצה של עפר דרורי, שלח דוא"ל ל:
drori-post+subscribe@googlegroups.com

להצטרפות לרשימת התפוצה של אתר הגבורה, שלח דוא"ל:
gvura+subscribe@googlegroups.com

ישן 15-03-2009, 18:03
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "החביות זה היה ירוק שחור. לא..."

אתה בטוח?
זה לא מסתדר עם הצבע של הצמחיה (מילא אם לא היה מסתדר עם הצבע של הברדמים, הייתי אומר שזה בגלל שהם נשארו בצביעה מצרית בגוון חול, אבל העלים, לפחות של האקליפטוס, ירוקים, והמדים של החייל בגוון חאקי).

ישן 15-03-2009, 18:44
  offerd offerd אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "אתה בטוח? זה לא מסתדר עם הצבע..."

אני לא חזק בצבעים, אבל זה בסיס חימוש, המומחים יגידו מה צבע החביות, אדום לבן למיטב זכרוני זה חיר, בחימוש נדמה לי כמו בשריון, שחור ירוק או אולי שחור צהוב אבל אינני בטוח.

אבל אני לומד משהו על התוכנה שלך, יש לה יכולת לבצע התאמה בין קטעים בעלי צבע זהה ? גם מתוך גווני אפור או שאתה מחליט על צבע מסוים לקטע מסויים והתוכנה משליכה על שאר התמונה ?

ישן 12-06-2014, 17:56
  offerd offerd אינו מחובר  

אני מרשה לעצמי לעלות את האשכול הזה שוב
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "המשך עבודת הצביעה אני עוד..."

התמונה כפי שיוסיפון ניחש נסרקה על ידי מתמונה בקיר.
את התמונה קיבל אבי שהיה סמג"ד חימוש לאחר מלחמת יום הכיפורים כאשר המשימה הספציפית הזו היתה לייצר כוח ברד"מים עבור צה"ל (ההקדשה בחלק התחתון שמאלי של התמונה היא עבורו).

נתקלתי באשכול היות ואני כותב על אבי יוסף דרורי שנפטר לפני חצי שנה וזו הזדמנות טובה להודות על מלאכת השיפוץ של התמונה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:14

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר