לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2021, 14:56
  משתמש זכר הדור האחרון הדור האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.09
תועלתי או לא תועלתי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי channb שמתחילה ב "והיום שמענו על מדלייית זהב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי channb
והיום שמענו על מדלייית זהב באולימפיאדת הכלום..

מה זה נותן לי?!
מושקעים מיליונים בכמה עשרות אנשים עבור כלום!
זה לא תועלתי למשק לא תועלתי לרוב האזרחים באופן אישי וחסר משמעות אמיתית!

לא מדובר על ספורט בריא ומהנה אלא על עבודה סיזיפית של שנים רבות וביצועי אקסטרים. מצד אחד אי אפשר שלא להתפעל מהביצועים אך במישור העלות/ תועלת מה לנו ולהשקעה זו?

צר לי שאני מקלקל את החגיגה.

אנסה לענות,
ראשית מדובר בספורט שתורם במישורים רבים: אימוני הג'ודו תורמים גמישות, זריזות וכוח מתפרץ,חיזוק כללי של הגוף, הקניית יכולת להתמודד עם יריבים בטווח קרוב וחיזוק הביטחון והדימוי העצמי.
אם אתה מתכוון להתעמלות קרקע אז גם שם יש תועלות רבות למתאמנים (דרך אגב אני לא מדבר על מתאמנים אולימפים אלא על אלו שהולכים לחוגים, ודווקא זכייה זו עשויה להעלות את המודעות לענף שהגיע הזמן שנכיר אותו).
במישור עלות תועלת מדובר בספורט - ענף בידור ופנאי הכולל פעילות גופנית שבה מאמנים או משפרים מיומנויות או כישורים גופניים. אם תחרות או בלי תחרות,מחקרים מוכיחים שפעילות גופנית מאריכה חיים ומעכבת או מונעת יותר מ-30 מחלות ומצבים בריאותיים.
ומה באשר לאלו האולימפיים?
יש משהו בדברייך....רק שעדיין לא השכלנו לווסת את המשאבים שלנו למה שבאמת חשוב בחיים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2021, 07:46
  משתמש זכר channb channb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
האדרת ה"כלום"
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "[QUOTE=channb] מה זה נותן..."

תקציבי הספורט האולימפי מיטיבים עם קומץ ספורטאים שלא מביאים כל תועלת ממשית לאזרח או לכלכלה, והם חסרי משמעות מבחינה ערכית ועניינית. אדגיש כי אני מכיר בחשיבותו של הספורט לצורכי בריאות הגוף והנפש אך אין לכך כל קשר ממשי לאקסטרים המטורף של המשחקים האולימפיים.

הישיבות לעומת זאת הם הפקולטה האמיתית לתורה ויהדות בעם ישראל. רובו המוחלט של העם רואה בקיומם צורך חיוני ובוגרי הישיבות ממלאים תפקידים הנדרשים למיליוני שומרי הדת והמסורת בעם ישראל. (כשרות, שירותי דת, חינוך, רבנות דיינות ועוד). גם אם אינך נמנה על ציבור הצרכנים האמור, לא תוכל להתכחש לאלו שכן צורכים זאת.

לגופה של ההטחה להלן כמה מקומות אחרים בהם תוכל לחפש את הכסף...

• עשרות מיליארדים לחברה הערבית - חברה סגורה שהתזרים אליה חד סיטרי, מעלימי מסים סידרתיים, מפעילי הפרוטקשן פורעי חוק בכמעט כל תחום אפשרי.
  • קיצבאות לעשרות אלפי המשפחות ה"חד הוריות" במגזר הבדואי.
  • מאות מיליוני ש"ח לספורט. כאמור זה לא תורם למשק כמעט כלום.
  • מאות מיליונים ואולי אף מיליארדים לפקולטות הכלום באיניברסיטה כולל תלמוד, ביקורת המקרא, פילוסופיה. משחק השח - מט ועוד.
  • מאות מיליונים על חלקת חשמל חינם לתושבי עזה.
  • מאות מיליונים על תמיכה עקיפה בכספי טרור. (לא מקוזז מכספי הרשות)
  • פרישה מוקדמת בתנאים חלומיים ופנסיות מנופחות במשרד הביטחון, אין שם שום שקיפות ופיקוח.
  • תקציבי רכש במשרד הנ"ל שלא שזפתם עין אדם.
  • מאות מילונים על הממשלה המושחתת ביותר שקמה בישראל.

נערך לאחרונה ע"י channb בתאריך 02-08-2021 בשעה 07:50.
ישן 02-08-2021, 09:34
  משתמש זכר channb channb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "[QUOTE=channb]תקציבי החרדים..."

תקציבה של מדינת ישראל לשנת 2021 יעמד על סך 432.5 מיליארד ש"ח. מתוך הנ"ל כ800 מיליון בערך תקציב הישיבות. 60% לפחות מתושבי מדינת ישראל צורכים:כשרות, מקוואות, בתי כנסת, תשמישי קדושה, קריאה בתורה, דיינות, התייעצות עם רבנים ועוד. אתה באמת מאמין שהללו לא ממנים את העלות העומדת על סך 0.18% מהתקציב?!

האם אתה באמת מתיימר לטעון כי מה שמאוד מעניין לפחות 60% מהאוכלוסייה חסר משמעות מבחינה ערכתי ועניינית?!

לעמדות שלך אין ולו בדל של קשר למציאות. ההשוואה בין הספורט האולימפי שמתגמל כמה מאות אנשים, לתקציב הישבות מגוכחת לאימה ובלתי מציאותית לעייפה.

הייתי מציע לך להתמקד ברשימת ההמשך ולהפנות לשם את חציך הם יהיו הרבה יותר תועלתיים וענייניים.

נערך לאחרונה ע"י channb בתאריך 02-08-2021 בשעה 09:46.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:49

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר