לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2021, 13:28
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yanivib137 שמתחילה ב "כתבת וידאו עם חידושים מעניינים לגבי ה Sea Breaker של רפאל ו Sea Serpent של תע"א"

אני תוהה מי הוא הלקוח שעבורו פותח ה seabreaker, והאם יש לו F-35, במקרה ? כי לפי מה שנאמר בסרטון, הטיל קטן באורך ובמסה מה JSOW שיכולה להינשא בweapons bay של המטוס.
אגב בסרטון נראה שמדובר על טווח במסלול lo-lo-lo, מעניין אם קיימות אופציות נוספות לטווח ארוך יותר.

לגבי הגבריאל 5 (שכאן מוצגת נגזרת שלו), נטען בחשיפה שלו שהוא ב"שורה הראשונה" (או משהו בסגנון) של טילי נ"ס בעולם היום. אבל לפי הצורה והחומרים נראה שאינו חמקן, כמו ה LRASM או הNSM, ולפי המבנה וסוג ההנעה לא נראה שהוא מצטיין במהירות כמו הבראהמוס. גם סוג ההנחיה (אם כי לא בהכרח האיכות) לא חדש. בהנחה שזאת לא הצהרה בומבסטית, מעניין איפה הייחוד שלו. אולי באלגוריתם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-09-2021, 14:55
  OlivStone OlivStone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.18
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "אני תוהה מי הוא הלקוח שעבורו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Cfox
אני תוהה מי הוא הלקוח שעבורו פותח ה seabreaker, והאם יש לו F-35, במקרה ? כי לפי מה שנאמר בסרטון, הטיל קטן באורך ובמסה מה JSOW שיכולה להינשא בweapons bay של המטוס.

ההמנעות שלהם מלציין אפשרות לגרסה אויירית של ה-SEA BREAKER נותן לי תחושה שגרסה כזו תצטרך כמה מודיפיקציות, על משקל NSM מול JSM.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Cfox
לגבי הגבריאל 5 (שכאן מוצגת נגזרת שלו), נטען בחשיפה שלו שהוא ב"שורה הראשונה" (או משהו בסגנון) של טילי נ"ס בעולם היום. אבל לפי הצורה והחומרים נראה שאינו חמקן, כמו ה LRASM או הNSM, ולפי המבנה וסוג ההנעה לא נראה שהוא מצטיין במהירות כמו הבראהמוס. גם סוג ההנחיה (אם כי לא בהכרח האיכות) לא חדש. בהנחה שזאת לא הצהרה בומבסטית, מעניין איפה הייחוד שלו. אולי באלגוריתם.

בכל זאת מספיק כדי להבחר ע"י חה"י ולא בוואקום (אני מניח שהיו הצעות של אלביט ורפאל וכמובן רכש של גרסאת הארפון מתקדמת) וע"י חיל הים הפיני מול ה-NSM ואחרים. הבחירה ע"י הפינים מעניינת, כי אצלהם התמודדות עם זירת ארכיפלגים היא שיקול עיקרי וזה אחד מנקודות החוזק של ביות מבוסס IIR כנגד רב"תים מכ"מיים, לפחות ע"פ היצרנים של טילים כאלה (קונגסברג ורפאל).
ישן 18-09-2021, 17:16
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי OlivStone שמתחילה ב "[QUOTE=Cfox]אני תוהה מי הוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי OlivStone
ההמנעות שלהם מלציין אפשרות לגרסה אויירית של ה-SEA BREAKER נותן לי תחושה שגרסה כזו תצטרך כמה מודיפיקציות, על משקל NSM מול JSM.

בכל זאת מספיק כדי להבחר ע"י חה"י ולא בוואקום (אני מניח שהיו הצעות של אלביט ורפאל וכמובן רכש של גרסאת הארפון מתקדמת) וע"י חיל הים הפיני מול ה-NSM ואחרים. הבחירה ע"י הפינים מעניינת, כי אצלהם התמודדות עם זירת ארכיפלגים היא שיקול עיקרי וזה אחד מנקודות החוזק של ביות מבוסס IIR כנגד רב"תים מכ"מיים, לפחות ע"פ היצרנים של טילים כאלה (קונגסברג ורפאל).

צריך לזכור שהעלות של NSM ושל LRSAM היא מטורפת, כך שזה יכול להיות גם משיקולים תקציביים. מה גם שאני לא יודע אם האמריקאים או הנורבגים היו מוכנים למכור לנו נשק לטווח ארוך כמו LRASM.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר