לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-03-2022, 18:26
  משתמשת נקבה סיון 2021 סיון 2021 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.21
סחר בנשים?

אתמול שלחו לי בוואטסאפ איזה סרטון שכותרתו "החל פינוי מאוקראינה" (אין לי דרך לשתף את הסרטון כאן, זה מה יש. רק צילום מסך שלו למטה, בסוף דבריי, למקרה שעוד מישהו פה נתקל). בפועל, מה שרואים בסרטון הוא חבורה של גברים צעירים עם חזות מוסלמית, המובילים חבורת נשים צעירות ויפהפיות בעלות חזות סלאבית (רוסיות? אוקראיניות? לא ידוע) בזו אחר זו אל תוך משאית, או משהו כזה.

אין לי מושג היכן ומתי צולם הסרטון, מי הם הברנשים המפוקפקים ומי הבחורות, אבל זה נראה כמו סחר בנשים וזה מטריד אחושילינג. הבחורות לא נראות מאויימות או מפוחדות, מעניין מה הבטיחו להן: כסף? קריירת דוגמנות? התחלה חדשה במדינה אחרת? לא יודעת מה בדיוק הסיפור שם. 😕

בכל מקרה, זה לחלוטין מזכיר לי את הסרט "חטופה" מ-2008, שהוא אחד הסרטים האהובים עלי ביותר. למה? גם כי אני מאוד מסמפטת את ליאם ניסן, וגם כי משהו באופן שבו הוא סיכן את עצמו, הפך את פריז ונלחם באנשים כדי להציל את הילדה שלו מחבורת החלאות הארמנית שחטפה אותה ואת החברה שלה, נגע ללבי והקסים אותי. איזה אבא!

הנה צילום מסך של הסרטון המדובר (אם מישהו כאן יצליח להעלות אותו פה, שאפו) -

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר