לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2021, 09:06
  baviaruch baviaruch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.21
גרפיקה מבולבל לחלוטין - גיוס ליחידות קבע כאלה ואחרות.

שלום לכם!
מקווה שהיום שלכם ממש מצויין, אשתדל לצמצם את נפח הכתיבה אך יש לי המון שאלות.
קצת עליי -
אני מעוניין להתגייס ליחידות בשירות קבע כשהאידיאל הוא בסופו של דבר יחידות מיוחדות כדוגמת גדעונים/ מצדה וכדומה.

נכון לכרגע אני מתמיין לכבאות והצלה והחטיבה הטקטית של מג"ב, ברגע שתהיה פתיחה ללוחם איתן בשב"כ כנראה שאגיש גם לשם.

עם כל זה אין לי שום מושג מה מביא אותי לאן וכאן נכנסות השאלות, אגע נקודתית בכל נושא על מנת לשמור על הסדר.

א. לעניין החטיבה הטקטית, האם היא נחשבת יחידה מיוחדת? מה הייעוד שלה בתכלס (בגוגל כתוב הרבה והכל מאוד לא ברור) ? האם קיימות בה יחידות מיוחדות שניתן להתמיין אליהם בקבע? האם איש קבע יכול להגיע ליחידת ימ"ס של החטיבה הטקטית דרך גיבוש וכו'..?
האם לוחמים בחטיבה הטקטית יכולים להגיש ליחידות המיוחדות של המשטרה הכחולה? (גדעונים וכו..)

ב. לעניין כבאות והצלה - שמעתי שהתנאים פצצה, אך האם שירות הכבאות והצלה יכול לתת ערך מוסף שקבלה ליחידות המיוחדות של הכחולה או מצדה?
שמעתי שקיימות יחידות מיוחדות גם בתוך חילוץ והצלה כדוגמת להב"ה, מישהו שמע עליהם ועל הפעילות שלהם? מי הם? איך מגיעים אליהם?

ג. אני מוכשר 07 מהשירות הסדיר, השאלות עולות לי כיוון שלהבנתי ולאחר שיחות עם לא מעט גורמים במשטרה והשב"ס יש פתחו תקנים משמעותית ללוחמי 07 (גדעונים השנה, מצדה מ2017). השאלה שלי היא איך אני בתור אדם שלא מוכן להרפות יכול לסגור לעצמי לפחות ראיון באחת היחידות?

ד. מהן למעשה הדרישות ללוחם איתן? מה העבודה? האם גם כאן ישנו ערך מוסף להגעה ליחידות המיוחדות?

כפי שהבנתם אין לי יותר מדי מידע על אף חפירות מחפירות שונות, אשמח אם תוכלו לעשות לי סדר.
אם אתם מכירים יחידות טובות אחרות אשמח לשמוע את דעתכם.
הסבירות היא שיהיו לי שאלות נוספות בהמשך.

תודה לכם חברים על כל העזרה.

נ.ב - לאחר שיחה עם לשכת הגיוס של המשטרה ושב"ס הבנתי שאין קריטריון גיל ממיין ליחידות הגדעונים או מצדה (אני בגיל 31, עם תואר בהנדסה וכושר גופני *מאוד* גבוה), אשמח אם תוכלו להאיר לי מעט אור על הנקודה הזו.

שוב תודה לכם! שבת שלום!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:01

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר