לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2022, 23:03
  משתמשת נקבה סיון 2021 סיון 2021 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.21
לא רוצה ולא צריכה שתרחמו עלי!

יש לי את הסיבות שלי להאמין שאנשים פה מרחמים עלי בעקבות דברים שחלקתי כאן במסגרת החשיפה האישית המוגזמת שלי מעל גבי האתר הזה (מוגזמת זה האנדרסטייטמנט של המאה ה-21) במשך השנים. באמת שאין צורך בכך, אפילו נכים בכסא גלגלים לא רוצים שירחמו עליהם. לכל אחד מכם יש את הבעיות שלו וההתמודדויות שלו בחיים, אף אחד מכם לא חי חיים שהם סילאן טהור מאלף ועד תו. אף אחד. ההבדל היחיד ביני לביניכם הוא שאני, במפגן מחריד של חוסר איפוק וחוסר שליטה עצמית, מיהרתי "להקיא" את כל הצרות האישיות שלי דווקא כאן, בפורום אינטרנטי מול זרים.

אני מתבוננת עם התובנות שלי כיום על מספר הצפיות שכל אותם אשכולות בהם נחשפתי יתר על המידה קיבלו, ונחרדת. ממש Facepalm ענקי על כמות ה-TMI ששפכתי כאן פעם. ברור לכם שאם יכולתי להשיב את הזמן לאחור, לא הייתי חולקת את כל מה שחלקתי ולא הייתי מתבטאת כפי שהתבטאתי, קל וחומר שבשום פנים ואופן לא הייתי מעלה כאן תמונות שלי. שום דבר טוב לא יצא מזה. שום דבר. רק רע.

אם שמתם לב, אני כבר נמנעת מלשתף כאן מידע אישי אודות עצמי, אם כי מאוחר מדי, הנזק כבר נעשה, לצערי הרב.
לסיכום, באמת שאין לי שום צורך ברחמים שלכם, תשמרו את האמפתיה והרחמים שלכם למי שבאמת זקוק להם.
הרגשתי צורך אמיתי להוציא את זה מהמערכת שלי הלילה, למרות שאני לא יודעת מה הטעם בכך ולמרות שלמעט פורום צו"ב שעדיין חי ובועט, האתר כולו שומם כמו העיר האוקראינית פריפיאט מאז 1986.
זהו, המשך שבוע נעים שיהיה לכם. Good vibes 🙋🏻‍♀️
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר