לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2022, 22:52
  משתמשת נקבה סיון 2021 סיון 2021 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.21
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "תצטרכי להסביר את השיגעון הזה"

Actually, I don't need to explain a goddamned thing.
לכל אחת ואחד יש את הזכות המלאה לקנות היכן שהוא מוצא לנכון באותה העת מבלי להיות מותקפ/ת על ידי פנאטים מטורללים.
בוא, תהיה שניה רציני: נראה לך שהיא החליטה לקנות דווקא שם כדי להרגיז מישהו? ועל תיאוריות הקונספירציה ההזויות שלך (לגבי צילום התקרית) אינני מתכוונת לבזבז זמן יקר.
מה קשור פה הקו הירוק? אם כבר, סוג של מובלעה שהיא קפסולת זמן, שנשארה בדיוק כשם שהייתה לפני 200-300 שנה (ממש כמו שטעטל אי שם ברוסיה או פולין של המאות ה-18 או ה-19) ושום דבר לא השתנה בה. עצוב, אם כי אין לי ממש זכות לקבוע לאנשים כיצד לחיות את חייהם (בדיוק כשם שלהם אין זכות לקבוע לי כיצד לחיות את חיי).
אבל ברגע שמישהי או מישהו יותקפו, בין אם פיזית ובין אם מילולית, לא תראה אותי יושבת בשקט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2022, 11:59
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי סיון 2021 שמתחילה ב "Actually, I don't need to..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיון 2021
Actually, I don't need to explain a goddamned thing.
לא צריך להתנפח. רק שאלתי כי אמרת שפעם היית ירושלמית.
אז את יודעת אם זה מקובל.
לי למשל - זה נשמע מאוד משונה. זה הכל.
ציטוט:
לכל אחת ואחד יש את הזכות המלאה לקנות היכן שהוא מוצא לנכון באותה העת מבלי להיות מותקפ/ת על ידי פנאטים מטורללים.
זה כ"כ חמוד...
אבל אף אדם שפוי לא היה שולח את אשתו לעשות לבד שופינג בכפר ערבי, בלבוש שיזמין תשומת לב לא-רצויה.
ציטוט:
בוא, תהיה שניה רציני: נראה לך שהיא החליטה לקנות דווקא שם כדי להרגיז מישהו?
כן - כי להחליט להגיע לקנות דווקא בסמטה בלב מאה שערים - נשמע לי מאוד-מאוד-מוזר.
לבחור מכל מקום בירושלים, דווקא את בית המרקחת שנמצא בין ישיבת תולדות אהרון לבית כנסת תולדות אברהם.
אף אדם שפוי שאני מכיר לא היה שולח את אשתו בחולצה קצרה דווקא לרכסים או לרמת וויז'ניץ כדי לקנות דווקא שם.
ואלו שכונות רגועות ושלוות לעומת הנקודה הכי משוגעת במאה שערים - שמושכת את הכי קיצוניים ומשוגעים בארץ.
ומסתבר שהיא מושכת לא רק דתיים.
ציטוט:
אם כבר, סוג של מובלעה שהיא קפסולת זמן, שנשארה בדיוק כשם שהייתה לפני 200-300 שנה (ממש כמו שטעטל אי שם ברוסיה או פולין של המאות ה-18 או ה-19) ושום דבר לא השתנה בה. עצוב, אם כי אין לי ממש זכות לקבוע לאנשים כיצד לחיות את חייהם (בדיוק כשם שלהם אין זכות לקבוע לי כיצד לחיות את חיי).
אכן - מקום מאוד מיוחד.
סוג של שמורת טבע, עם חיות אקזוטיות.
מאוד מוזר להיכנס לשם באופן שיתחיל מהומה. כמו ללכת לגן חיות ולזרוק אבנים לכלוב הפילים

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 07-06-2022 בשעה 12:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר