לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2005, 09:20
  yashlag yashlag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.05
חלונות של מערכת windows שעולים ריקים- לבנים- בעיה חד פעמית שלא היתה מעולם.

שלום, יישומים כגון עזרה ותמיכה, user name, system restore, שבלוח הבקרה. windows media player -(ניסיתי להתקין אותו מחדש.)ועוד כמה, פשוט הפסיקו להופיע ובמקומם מופיע דף לבן- כאשר עזרה ותמיכה למשל לא עולה בכלל.
אין לי כרגע את העותק של התוכנה כדי להשלים פרטים והאמת היא שאני רק רוצה שהשחזור יופיע כדי שאוכל לבצעו.
השחזור פועל כראוי ואין קשר לפעולתו או אי פעולתו,-בדקתי את כל האפשרויות של אחזרתו שניתנו באתר ואין זו הבעייה,אלא זה משהו אחר.
כמובן שהאופציה האחרונה שלי היא לפרמט וחשבתי שאולי יש פקודות שניתן להזין להפעלה בכדי שהעניין יחזור לתפקד.
כמו כן יתכן שאיזושהיא תוכנת ניקוי ניקתה לי יותר מדי, או איזשהוא סוס השתלט לי על המחשב. אינני יודע. בסריקות של addware and microsoft spyware לא התגלה כלום.
תודה לכל מי שיענה.
yashlag

נערך לאחרונה ע"י yashlag בתאריך 26-06-2005 בשעה 09:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-06-2005, 12:54
צלמית המשתמש של jot
  משתמש זכר jot jot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.02
פיגוע 1. תעלה את הלוג לאתר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yashlag שמתחילה ב "חלונות של מערכת windows שעולים ריקים- לבנים- בעיה חד פעמית שלא היתה מעולם."

http://www.hijackthis.de

לחץ על ANALYZE וצפה בתוצאות שלך
יש לך מלא TOOLBARS
העף אותם
בנוסף, יש לך msiexec.exe עולה מיד בהתחלה עם המחשב. זה מזיק רציני שמתחזה ל windows installer והוא קשה להסרה.
יש לך מלא activex ים לא מזוהים, הסר אותם.
אתה גולש דרך פרוקסי משום מה. זה אולי הבעיה הכי חמורה.
דף הבית שלך נחטף והוא לא סטנדרטי (בכמה וכמה רישומים) ואולי אתה עשית את זה, כך שזה לא קריטי.
גלוש עם FIREFOX ועזוב את האקספלורר החולה בשקט. אבל נקה אותו לפני שאתה נוטש אותו.
בטח הגדרות הסרביסים שלך שונו, חלק מהמזיקים רושמים עצמם בתור SERVICE. בטח יש סרביסים שאתה צריך כמו windows help שאינם פעילים או אינם מאופשרים וזה אולי חלק מהתקלה שלך.
יש מלא חומר על כל זה פה בפורום, זו הבעיה מספר אחת היום בחולונות - מזיקים. תוכנות מזיקות. באנגלית malware. רוגלות טרויאנים, תולעים חוטפי דף בית טראקרים עוגיות וכו'... והכי גרוע זה שהכל היום מגיע כאיום משולב. ז"א כמה רכיבים מכל מה שמניתי משולבים יחד ומגבים זה את זה לצרכי התגוננות, במקרה ותחליט להסיר אותם.
ז"א, כמו טיפול שורש, אם לא תסיר הכל הכל הכל הכל הכל כולל כל הגדרה וכל קובץ, סביר להניח שהבעיה תחזור מהר משחשבת, אולי אפילו בעליה הבאה של המחשב
תהנה בקיצור

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר