לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2005, 13:14
  fiford fiford אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.05
מה זה?!? החמאס תהפוך למפלגה פוליטית?! לא ניתן

אתמול נראה לי שמעתי בחדשות של ערוץ 2 ראיון קצר עם איזה נציג או שר חוץ (לא יודע בדיוק מה...) אם סילבן שלום אני חושב קראו לו משהו כמו נסור נראה לי (תקנו אותי אם אני טועה...)
ומה הוא לקראת סוף הראיון אם אפשר לקרוא לזה ככה רגע לפני שהוא נכנס למעלית כתבי חדשות ערוץ 2 שואלים אותו שאלות והוא אומר "אל תדאגו " "לחמאס אין שליטה על רצועת עזה..." וכולי...
ופתאום הוא אומר "החמאס בסך הכול תהפוך למפליגה פוליטית ברשות הפליסטנית " (או משהו כזה ) אבל מה שאני ממש בטוח שהוא אמר חמאס תהפוך למפליגה פוליטית !!!!

מה אנחנו עכשיו עושים עם זה??!!?
חמאס בתור מפלגה פוליטית במשטר דמוקרטי לעת עתה יכולה מאוד להזיק ... שלא יהיה בדיוק כמו עם היטלר ימך שמו

זה ממש לא טוב צריכים לפעול אסור לתת לזה לקרות שרון צריך לפחות לדבר עם בוש אי אפשר לתת למפלגת טרור שליטה דמוקרטית שקרוב לודאי תהפוך לטוטליטארית! אי אפשר לתת לזה לקרות!!!!

יש להם כבר מספיק מצביעים ותומכים גם ככה עם יהיה בחירות זה ייה גרוע מאוד !! ויוביל למלחמה

אני בטוח שממשלת ישראל תעשה משהו בדבר אבל שיעשו את זה מהר למען בטחון המדינה !!!!!!
ועתיד קשרי היחסים עם הערבים !!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2005, 14:16
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
זה לא נושא שהכי קשור לצו"ב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "מה זה?!? החמאס תהפוך למפלגה פוליטית?! לא ניתן"

חמאס נוסדה בתחילת אינטיפאדה ראשונה ע"י יקירנו אחמס יאסין (יש אומרים בעזרה ישראלית רבה בתחילת דרכה , כדי למתן ולהיות יריבה לתנועת פת"ח ) , וכדי לשרוד ברחוב הפלסטינאי הם יסדו סניפים אזרחים העוסקים במתן עזרה מוניציפלי לאזרחי עזה. עם הזמן , הצד "האזרחי" של התנועה גדל . המודל זה הוא די נפוץ .
מה שכנראה יקרה במידה והם כן יכריזו שביטת נשק עם ישראל הוא אותו דבר הקרה להרבה תנועות מרי - הוא תצמיח כנף יותר אגרסיבית שימשיכו את הלחימה . כמו שקרה בשביטת נשק בין שיין פיין (הייצוג הפוליטי של אי.אר.אי) לממשל אירלנד הצפונית , ודבר זה הצמיח כנף הנקרא "צבא אירלנדי רפובליקני פרובינציאלי" -PIRA .

בקשר לשאר דבריך שאמרת , הייתי אומר שיש בזה מין הצרות העין ישראלית טיפוסית . אל תשכח שרוב ראשי ממשלה שהיו לך עד היום נקראים עד היום טרוריסטים (ולא רק במדינות ערב) . אחד הגרוע שבהם , מנחם בגין , עשה שלום עם מצריים ולדעתי היה ראש ממשלה הכי מוצלח במדינה , לפני ששרון העביר אותו עד דעתו . בממשל שלנו עברו הרבה מאנשי המחתרות שחטאים רבים על הראש שלהם .
ישן 20-05-2005, 15:05
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
לא הייתי אומר ככה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Uri Leizin שמתחילה ב "תירגע"

אכן לדעתי אבו מאזן שוט ביד רמה יותר מאשר כל קודמיו , אך החמאס לא חשים איום קיומי כדי לעשות משהו בנידון . אבו מאזן נמנע מלהכנס איתם לאימות ישיר , והם מרגישים את זה - דוגמא רק מלפני כמה ימים הוא הצילום של מפעילי חוליית קאסם ושוטרים פלסטינאים שרק עומדים מעבר לגדר ומסתכלים (אגב , ראיתי את המצב הסוראלי הזה שמצד אחד מתנהל קרב בין צה"ל למחבלים , ומצד שני עומדים שו"פים ליד ומסתלים על כל זה ולא עושים כלום) . המנגנוני בטחון פלסטינאים במצב הנוכחי שלהם אינם יכולים לתת מענה רציני (וספק עם הם רוצים) לבעיות הרבות שעומדות בפניהם
ברגע שהם ירגישו כי הקרקע נשמטת מתחת לרגליהם, תפתח עוד מלחמת אחים מהסוג שהייתה לא מזמן בעזה .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר