לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2005, 19:43
  artishock20 artishock20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.04
משעמם ולא מעניין...

מזה תקופה ארוכה אני מוצא את עצמי במצב שמשעמם לי ושום דבר לא מעניין אותי
שום דבר לא מושך אותי וגורם לי לרצות להתעניין או לעסוק אוף אפילו לא לנסות
אני חוזר מהצבא בימי חמישי ומוצא את עצמי פשוט מחכה שהשבת תעבור ואני אחזור לבסיס
אני מוצא את עצמי מעביר את רוב השבת במחשב, ולא - אני לא עושה משהו מעניין במחשב
חוץ מלהוריד שירים ולשבת מול האיי סי קיו ולראות אנשים נכנסים ויוצאים - אפילו לכתוב לאנשים
לא בא לי - כי אני מרגיש שאפ אף אחד לא כותב לי אז כנראה שלא באמת מעניין אותו ממני
אין לי יותר מדי חברים, כמה בודדים ואני מוצא את עצמי מתרחק מהם יותר ויותר ולא מוצא בהם עניין כלשהו
בצבא המצב הוא קמצ שונה כי שם כולם חברים של כולם או יותר נכון חברים ב"שלום ביי" ככה זה לפחות אצלי, ואולי התעסוקה ועצם הימצאות האנשים שם על אף שהם לא באמת חברים שלי נותנת לי להרגיש טוב
או לא עצוב יותר נכון כמו בבית. בטח יבואו אנשים ויגידו נו מה אתה רוצה? אתה זה שבחור לשבת בבית ולא רוצה לעשות או לנסות כלום אז איך אתה רוצה שהמצב שלך ישתנה? ואני יכול להגיד לכם שאתם צודקים
גם אני חושב ככה - הבעיה היא שיש לי פער בין המחשבה לבין המעשה - וקשה לי לבוא ולשנות את "מעגל הקסמים" (אני אקרא לזה ככה לצורך העניין) - זה משהו שאני חושב עליו וכשאני מסתכל מהצד על עצמי אני מבין את המצב שלי, מודע אליו ואף יודע שצריך לעשות משהו - אבל אני פשוט לא מרגיש שיש לי את הכוח, הרצון והמוטיבציה לשנות את זה. אני לא יודע איך אני יוכל להמשיך ככה ולאן זה יוביל אותי המצב הזה .
אני מרגיש די חסר אונים ודי מיואש. אשמח אם יש למישהו רעיון או סתם משהו להגיד בנושא.

תודה,
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2005, 18:34
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
מבינה אותך מאד...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי artishock20 שמתחילה ב "משעמם ולא מעניין..."

למרות שאי אפשר להשוות בין המקרים, כי אחרי הכול אתה בצבא ואולי, ואולי בעצם כנראה, זו הסיבה...
אני יודעת ממקרים קרובים שצבא מאד משנה אנשים, הם משתנים בצורה מדהימה, ולפעמים אפילו מפחידה....מה שהם עשו לפני זה ונהנו ממנו בכלל לא מעניין אותם, הוא גם מאד מבגר...
אולי זה בדיוק מה שעובר עליך, מין תקופה כזו.....
אין לי רעיון מה אתה יכול לעשות כדי לצאת מהמצב הזה, אולי רק שתצא גם אם לא ממש בא לך, תכיר אנשים חדשים ואולי אז תרגיש שכן יש מישהו שמתחבר אליך ותחזור להתעניין בדברים, מי יודע?
אחרי הכול יש מצב שאתה מאבד עניין באנשים כי הם גם הם כבר לא מה שהם היו, או שהם כבר לא ממש מעניינים לך, מי יודע? ואם תמצא תחומי עניין חדשים שיאחדו אותך עם אנשים אז למה לא?

לא ממש עזרתי אבל בכל מקרה ...
שיהיה לך בהצלחה

ישן 22-05-2005, 02:34
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מעגל הקסמים = מעגל זדוני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי artishock20 שמתחילה ב "משעמם ולא מעניין..."

ארטישוק יקר
בעיתך מוכרת ואני מניח שלרובנו יש אותה במינון כזה או אחר וזה בעצם הנקודות החלשות שלנו, כדי שהנקודות החלשות שלנו יפסיקו להיות חלשות צריך לעבוד עליהם אבל זה דורש מאיתנו הרבה כח ומאמץ כך שאם זה לא משהו קריטי בשבילנו רובנו מעדיפים לא להתעסק איתם
עכשיו המקרה שלך על פה כמה פעמים ואפילו לאחרונה הוא הופיע פה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=55085
אתה מוזמן להתסכל פה ולעשות חיפוש ולראות מה אנו לאנשים
לדעתי יש לך יתרון אחד עליהם (או אולי זה רק נראה כך) בזה שאמרת שאתה יודע שזה תלוי בך ואתה יודע שרק אתה תוציא את עצמך מהמצב שאתה נמצא בו
אך במקרה הזה לדעת שאתה צריך לעשות דברים לא עוזר לך לעשות אותם ולכן קראת לזה (וראיתי בעוד מקומות ) מעגל הקסמים או מעגל הזדוני שפירושו בעצם לחזור על אותה תלונה שלנו מבלי לשנות אותה כמו הדוגמא המפורסמת על אדם שמן שרוצה להיות רזה אך מאוד מבואס מזה שהוא שמן ולכן בגלל הבאסה הוא לא עושה כלום למען חיטוב הגוף מה שגורם לו להמשיך להיות שמן ואפילו להשמין עוד יותר מה שגורם לו להמשיך ואף מגביר את הבאסה והתסכול מה שגורם לו עוד יותר לא לרצות לעשות שום דבר למען הגוף מה שגורם למצב להמשיך להיות ככה וכו וכו
כך גם המצב שלך אתה לא עושה כלום ומתוסכל מזה ובגלל התסכול אתה לא עושה כלום מה שמגביר את התסכול על זה שאתה לא עושה כלום מה שממשיך לגרום לך לאי עשייה וכו וכו (מקווה שהבנת את הרעיון)
עכשיו השאלה היא איך יוצאים מזה ופה צריך לפעול בשיטת תקיעת היתד בגלגל השיניים כלומר אפשר לדמות את המצב שהזכרנו כמו שרשרת עם גלגלים שיניים וכמו שאמרת:"הבעיה היא שיש לי פער בין המחשבה לבין המעשה - וקשה לי לבוא ולשנות את "מעגל הקסמים" (אני אקרא לזה ככה לצורך העניין) - זה משהו שאני חושב עליו וכשאני מסתכל מהצד על עצמי אני מבין את המצב שלי, מודע אליו ואף יודע שצריך לעשות משהו - אבל אני פשוט לא מרגיש שיש לי את הכוח, הרצון והמוטיבציה לשנות את זה" ולכן מה שצריך לעשות זה לא לחשוב יותר מידי על הנושא פשוט להחליט על כמה צעדים שאתה הולך לעשות כמו להתחיל תחביב חדש למשל ספורט כלשהוא או יצירת חברים חדשים / חידוש קשרים חדשים ודברים דומים אשר ישברו את השגרה ועל ידי כך ישברו את השרשרת ויזינו לחייך קצת משמעות והנאה. וכדי להמחיש לך עוד יותר עד כמה המצב שלך אבסורד אני רוצה שתדמיין שאתה עולה במדרגות נעות בכיוון ההפוך ולא מבין למה הן לא נגמרות ולמה אתה לא מגיע לקצה, האם גם אז היית ממשיך לנסות ולעלות ולעלות בכדי להגיע לקצה או שהיית מסתובב יורד מהמדרגות ועולה בצורה אחרת שתוביל אותך ללמעלה? המצב שלך מאוד דומה כרגע לבן אדם שמנסה לעלות במדרגות נעות בכיוון ההפוך
עצה נוספת לי אלייך שתפסיק לרחם על עצמך או לחפש סיבות למה אתה מסכן ולא אוהבים אותך:" כי אני מרגיש שאפ אף אחד לא כותב לי אז כנראה שלא באמת מעניין אותו ממני
אין לי יותר מדי חברים, כמה בודדים ואני מוצא את עצמי מתרחק מהם יותר ויותר ולא מוצא בהם עניין כלשהו
" לרחם על עצמך זה בטוח לא תורם לך בשום כיוון ורק מוריד לך את הבטחון העצמי

אשמח לייעץ לך גם בפרטי אם תרצה (ת.ד. איי סי קיו וכו)
ומקווה שתצליח לשבור את מעגל הקסמים ואשמח לשמוע עדכונים
שבוע טוב
שלך
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר