לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2005, 02:33
צלמית המשתמש של amiraviv
  amiraviv amiraviv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.04
בחורות שיגעו אותי ~~~ בבקשה עזרו לי אני משתגע!

וואלה לא יודע כבר מה נסגר איתי מי שמכיר אותי יודע שסיימתי קשר של 5 חודשים לפני חדוש בערך היה קשה מאודדדד מאודדד מאודד אבל מה אני יגיד לכם התמודדתי ואני אפילו היום לא יכול להסתכל עליה ואומר מה עשיתי איתה....
עכשיו זאתי לא הבעיה שלי..
פתאום שנפרדתי מהחברה האחרונה שלי מלא אבל מלא בחורות פתאום רוצות אותי ואני משתגע מזה לא בא לי להכנס לקשר ואני בקשר עם בחורה מדהימה ההפך ממה שהיה לי נותנת לי חום ואהבה מפה עדדדדדדד לסוף העולם אבל לא יודע מה אין אני מרגיש ריק מאהבה פשוט לא בא לי והיא יפה והכל אבל לא בא לי חברה אני מרגיש שנחנקתי מאהבה אני מפחד לפגוע בה ובעוד מלא בחורות שרוצות אותי ובוא נגיד ככה אני לא יודע להגיד לבחורה אין לא רוצה לא מתאים לי קשה לי לפגוע בהם, לראות את הדמעות , הכאב, המבטים, אין אני לא יכול לעמוד בזה זה משגע אותי ואני לא יכול להגיד לה בואי נעצור פה שלא נמשיך הלאה ולא תפגעי אין אני חושב שאני מתחרפן, כל יופ בחורה אחרת מציעה לי לבוא איתה לפה ולשם ופשוט לא בא לי לאאא בא לי וחס וחלילה לא שאני לא אוהב בחורות או בצד השני חס חס חס וחלילה ממש לא... אבל בא לי להיות חופשי לעשות מה בראש שלי בלי מחויבות אני עוד מעט מתגייס לצבא עניין של 3 חודשים וזהו נשבר לי מבחורות כמה שלא תתן להם הן לא יודעות להעניק כמה שלא תהיה נאמן הן לא שומרות אמונים כמה שלא תקנה להם תבזבז עליהם תבלה איתן הם בסוף מוצאות איכשהוא לעקוץ אותך אז הגעתי למסקנה מה אני צריך את זה עכשיו..??? וואלה סבבה עברתי את זה עם כמה בחורות.. נהנתי עכשיו מה אני צריך את זה אחרי הצבא אני יכיר מישהי ייכנס לקשר אולי חתונה ילדים עבודה מסודרת ויאללה נגמר הכאב ראש.?
עכשיו מה עושים עם השיגעון הזה אומרים לכל הבחורות סלמאת? או מה? לא יודע מה לעשות אין אני נואש חבל על הזמן...
אפילו לחברים אין לי זין ואני עצבני אני מחפף אותם אני מוצא את עצמי מלא בחברה מסביבי ואין לי כוח אליהם אני מעדיף להיות לבד לשמוע שירים בבית להסתלבט עם האופנוע או לא יודע מה רק שלא יחפרו לי בשכל אנשים שייתנו לי להיות לבד!
קיצר מחכה לתגובות רציניות.... מאנשים שהגיעו למצב כמו שלי ועברו את זה או מזדהים...
אביבושששששש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2005, 08:00
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
אביב,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amiraviv שמתחילה ב "בחורות שיגעו אותי ~~~ בבקשה עזרו לי אני משתגע!"

רבים מאיתנו היו במצבך אני בטוחה- ואחת מהן זאת אני... נפגעת מהרבה בנות- אני מבינה את זה, אבל אתה לא יכול לוותר סתם ככה על האהבה ולהגיד בגלל כמה נסיונות רעים שזהו נשבר לך הזין ולא בא לך להיות עם בנות יותר... קצת סתרת את עצמך כשאמרת שבנות לא יודעות להעניק אלא רק לוקחות, והנה, כמה שורות לפני כן דיברת על הבחורה שנמצאת איתך כרגע ואמרת שהיא יודעת להעניק אהבה וחום בלי סוף... אז כבר אתה רואה שהתאוריה הקטנה שלך לא עובדת...
זה לא שאין בחורות טובות בעולם- יש המון- צריך לדעת איפה לחפש... מישהו פעם אמר לי משהו ממש חכם... כדי להגיע אל הטוב, צריך לעבור את הרע... כדי להגיע למתוק צריך לטעום קצת מן החמוץ... וזה בעצם מה שקרה במקרה שלך...צריך לעבור כמה מקרים רעים כדי להיות מסוגל לזהות את הדבר הטוב כשהוא בא.
זה שאתה לא רוצה להפגש עם חברים שלך זה אולי בגלל שאתה שקוע במחשבות ולא מבין מה קורה איתך ורוצה זמן לעצמך... אולי הלחץ של הגיוס (נשמעת קצת מוטרד) או הבנות ומערכות היחסים מעיקים עלייך כרגע ואתה צריך פשוט להיות חופשי מכל הדברים האלה.. כשיש הרבה דברים שקורים סביבך אתה לא יודע עם מה להתחיל להתמודד קודם ואז התסכול יוצא אולי בדרך של זעם על החברים או בלבול רגשי...
אל תמהר להתחייב, אך אל תמהר לוותר... יכול להיות שמה שאתה מחפש נמצא ממש לידך- אבל לפי מה שאתה אומר אתה מפספס אותו... או במקרה הזה- אותה...
תחשוב טוב טוב מה באמת מציק לך, מה באמת מטריד אותך... האם זה בעיות עם בנות? לחץ הגיוס?... חברים נודניקים?... עבוד על הנושאים האלה אחד אחד ואז תהיה שלם עם עצמך לגבי מה לעשות בהמשך...
בהצלחה
דניאל

ישן 21-05-2005, 10:44
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אביב היקר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amiraviv שמתחילה ב "בחורות שיגעו אותי ~~~ בבקשה עזרו לי אני משתגע!"

לפי ההודעות שלך פה נראה שנכוות קשה מהקשר האחרון שלך שאומנם היה קצר אבל כנראה אינטנסיבי ומאוד חזק ומכו שאמרו קודמיי אל תתן לקשר אחד (או כמה) להרוס ולוותר על הכל, אם עדיין כואב לך ואתה לא מחפש עכשיו קשר סבבה והפתרון לכל הבנות שמתחילות (שתאמין לי הרבה היו רוצים להיות במצב שלך שבנות מתחילות איתם כל הזמן ) זה או להגיד שיש לך חברה או ולדעתי זה אפילו עדיף פשוט להגיד שיצאת מקשר חזק כרגע ואתה לא מחפש להכנס לקשר חדש ורק רוצה לכייף אם היא רוצה סתם לבלות איתך בכיף ללא מחויבות או משהו כזה אז סבבה ואז אתה לא צריך לדאוג כיוון ששמת את כל הקלפים על השולחן ויכול לבלות בכיף ולך תדע מה יגיד יום ואולי תמצא אהבה חדשה יותר מהר ממה שאתה יודע

רק מה שאני יציע לך וזה חשוב אל תדחה את החברים שלך יותר מידי כי כמו שאמרו פה אם תתרחק יותר מידי הם יעלמו בסוף ותצטער על זה ותצטרך לעבוד קשה כדי לחזור אליהם, אז אם לא בא לך לצאת באותו רגע סבבה ותגיד לא מתאים אבל אל תעלם להם ובטח לא בשביל לשבת ואולי לתהות על מה שהיה עם הבחורה ודברים כאלו (רק ניחוש שלי)
אם בא לך להסתלבט לבד סבבה אבל אני מאמין שלבלות עם חברים זה תמיד נחמד ומקסימום להודיע להם מראש שלא מדברים על שום דבר שקשור ליחסים ורק מבלים כך שלא ישאלו אותך מה שלומך ואיך את מתמודד וכו

שיהיה בהצלחה ונשמח לשמוע ממך בהמשך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר