לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-05-2005, 13:46
  RmSs RmSs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אוי זה אדיר... הבן של המורה שלי חתם על חוזה דוגמנות של 300,000$... :)

http://zone.walla.co.il/ts.cgi?tssc...=2700&id=718242

זה הבן של המורה שלי (זכר... מורה בן ) לאנגלית. זה המורה הכי שכונה בביצפר... הוא בכלל נכנס כאיזה מורה מחליף בתחילת שנה בגלל שהמורה שלנו עזבה אלוהים יודע למה, לא אמרו לנו. קיצר, יש לנו נגיד בוק-ריפורט לעשות מחר... אז הוא חילק לנו את דף יום מראש, אמר שמצידו נמציא סיפור או נעשה על סרט, העיקר שנגיש לו משהו כי אין לו ציונים לסוף שנה והרכזת לוחצת עליו. בכלל.... במבחן האחרון הוא שכח להגיד לנו את המילה ל-vocabulary אז הוא פשוט רשום את כל המילים על הלוח ואנחנו העתקנו מהלוח למבחן.... ואת ה-grammer אנחנו עושים ביחד איתו... וכולם מדברים חופשים במבחנים.. יענו צועקים מצד לצד של הכיתה... קטעים איתו

קיצר - לנושא - הבן שלו עשיר עכשיו בטירוף, והוא זיין מישהי בגיל של אבא שלו (47 - המורה לאנגלית).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2005, 21:34
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
כתבה רדודה כזאת לא ראיתי בחיים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RmSs שמתחילה ב "אוי זה אדיר... הבן של המורה שלי חתם על חוזה דוגמנות של 300,000$... :)"

במילה אחת - רייטינג. סקס, סקס, עוד קצת סקס ואליל נוער שיגרום לעוד כמה אנשים לרצות לחתוך את הורידים.
אז, נכככווווון |תנועה גלית עם הראש|. לבחור יש נתונים - גנים טובים, שפע של אזרחויות זרות, מראה ו(כפי שמרומז באופן בלתי מרומז בעליל בכתבה) גם ביצועים. גם השם - "מייקל לאויס"... כמה בלתי-פרובנציאלי...
אז מצאתם מישהו שאלפי בני נוער רדודים היו מוכרים את נשמתם בשביל להיות כמוהו. אז מה ?

מה שיותר עצוב - התגובות.
אלפי "חמוטל", התגלמות הנוער הישראלי המשכיל 2005, זועקות "תעשה לי ילד!!!!!!!!!!!!!1111" בקול רפה.
אלפי ערסים\קנאים\הומופובים מאבדים 75% מהדימוי העצמי
וכו' וכו'
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:49

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר