לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-05-2005, 23:13
  0mEr 0mEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.04
יודע מה? אני לא אומר כלום.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Chaosmantor שמתחילה ב "עופר ניסים, טיאסטו, יהל ועוד כמה פלצנים"

אני אף פעם לא עושה הכללות לדוגמא:
אני שונא את עופר ניסים לא בגלל שיש לי משהו נגדו אלא אני פשוט לא אוהב נוי יורק האוס אבל ALONE יצא מאוד יפה, אז אני אוהב את הקטע הזה ושומע אותו.
טייאסטו אותו דבר יש לו קטעים יפים ויש לו לא אבל בניגוד לעופר ניסים טייאסטו מתמחה בכמה סיגנונות: קלאב טראנס, פרוגרסיב טראנס, האוס ודאנס.

לכל אמן יש את הטראקים היפים ויש את הטראקים שלא, תלוי בטעם של מי ששומע.

אני שומע מה שאני אוהב גם אם אני בדרך כלל לא שומע את המוזיקה של האמן שיצר את הטראק, אני אף פעם לא פוסל שום טראק לפני שבחנתי אותו.

וחוץ מזה מה בעצם רצית להעביר בהודעה שלך?
אתה חושב שאם תרשום שאתה שונא את טייאסטו אז כולם יפסיקו לשמוע את טייאסטו?

"זה מוזיקה להומואים משעממת מאוד שאי אפשר להקשיב לה יותר מ5 דקות בלי להתאבד" לא נתת דוגמא מה זה בשבילך "מוזיקה אמיתית" מה שאומר שסתם זרקת משפטים.

וזהו כאן אני אסיים את ההודעה שלי ואני מאכל לך שתלמד להעריך כל סיגנון מוזיקה ואוליי אפילו תנסה אתה לצור טראקים כדיי שתבין כמה קשה זה לעשות טראק שאנשים אוהבים (אני לא יוצר אבל אני יודע לשמוע ואם צריך להוסיף אני גם יודע להשתמש בשמיעה סלקטיבית ואני שומע כל טראק וטראק גם של טייאסטו גם של עופר ניסים וכל השאר ואני מבין כמה הם עבדו על זה כדיי שזה יצליח).

ואגב, אל תצפה להרבה תגובות של אנשים שיגידו לך שאתה צודק כי האנשים פה יודעים להעריך מוזיקה ולהעריך עבודה של אמנים.

נערך לאחרונה ע"י 0mEr בתאריך 22-05-2005 בשעה 23:16.
חזרה לפורום
ישן 23-05-2005, 11:25
  Eli0r Eli0r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Chaosmantor שמתחילה ב "עופר ניסים, טיאסטו, יהל ועוד כמה פלצנים"

מצחיקול. אני מניח שלא עברת את גיל ה 13 עם הודעה כזאת.
מי שמסכים איתי שירשום 1? זה לא צ'אט פה חמודי..

בכל מקרה לשטויות שהוצאת מהפה..
מוזיקה להומואים?
עופר ניסים, תרצה או לא תרצה, הוא אחד מעמודי הטווח והמייצגים (לצערך, ולשמחתי אני מניח) את ישראל בכל מה שקשור לסצינת ה NY House.
DJ טיאסטו, נבחר פעמיים ברצף ל DJ הטוב בעולם. אישית אני לא חושב שהוא הדי ג'יי הטוב בעולם, הוא פשוט בשנתיים האחרונות בחר לעשות יותר כסף מאשר לתת את הנשמה במוזיקה, אבל אל תשכח שאנשים צריכים להתקיים איכשהו - והוא עושה את זה ע"י ניגון בדיסניוורלד. כל הכבוד לו שהוא הגיע למצב כזה, שהוא נבחר פעמיים ל DJ השנה בלי להיות כזה. פופולאריות היא קלף מנצח פה...

ויהל? מה רע ביהל?
הוא לא נופל, ואפילו יותר טוב מאסטריקס, סקאזי ובהחלט מ2 האלבומים האחרונים (רוב הטראקים שם) של אינפקטד.

אני מעריך את ארבעתם, אבל יהל ואינפקטד הם ברמה אחת מעל סקאזי ואקסטריקס, בין אם זה ביצירה או תיקלוט. יש להם כבר וותק, יש להם כבר מוניטין, ותאמין לי שהם יודעים לעשות את העבודה.

אז אתה יודע מה? אני שומע מוזיקה להומואים. אבל מצידי, תלך להזדיין.

חזרה לפורום
ישן 23-05-2005, 14:38
  m_j m_j אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
אתה טועה בגדול.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Eli0r שמתחילה ב "מצחיקול. אני מניח שלא עברת את..."

ציטוט:
ויהל? מה רע ביהל?
הוא לא נופל, ואפילו יותר טוב מאסטריקס, סקאזי ובהחלט מ2 האלבומים האחרונים (רוב הטראקים שם) של אינפקטד.

הוא נופל בהרבה מאסטירקס וסקאזי, הרמה שהנמוכה שיהל מציג בזמן האחרון היא מחרידה, הצלילים שהוא משתמש בטראקים שלו נשמעים כאילו הוא הוציא אותם מלופים מוכנים של פורטי לפוס (לא שאני מזלזל בפרוטי). בחו"ל, כרגע, סקאזי הוא אחד השמות הבולטים אם לא הבולט מכל אמני הטראנס הישאלים (יחד עם אינפקטד משרום כמובן). קראתי כתבה, נראה לי במעריב או ידיעות, על זה שכשסקאזי הגיע לHMV (למי שלא מכיר, HMV זאת רשת חנויות של דיסקים תקליטים וכו', בין הגדולות אם לא הגדולה בעולם) ביפאן, סגרו את החנות בשביל שהוא יחלק חתימות, רק שתבין עד כמה מעריכים אותו. הביקורות האחרונות שקראתי על יהל היו כל כך מגעליות.. שאני אפילו לא רוצה להזכיר אותם פה, בשנה האחרון הוא פשוט הדרדר בטרוף וחסר לעשות מוסיקה מגעילה.

אגב, בקשר לוותק.. סקאזי לא חדש בתחום בכלל, ואמנם וותק כנראה יש לו פחות מיהל.. אבל מוניטין.. תראה לי אחד שלא מכיר את הכמיכל קרו.

חזרה לפורום
ישן 23-05-2005, 15:01
  Eli0r Eli0r אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי StrAtoS שמתחילה ב "כן למה לא,יהל הוא מלך העולם למה לא...."

אני לא מעריך את יהל כדי ג'יי כ"כ. שראיתי אותו בקיץ לא הורשמתי ממנו, אבל כיוצר..

Yahel - Machine
Yahel - Groovy
Yahel - Neptune

שתראו לי קטעים של סקאזי שמתקרבים לרמה הזאת, אני אוריד את הכובע ואתן לו קרדיט.

עכשיו m_j, אני מצטער לבשר לך אבל סקאזי הוא בושה מהלכת בכל מה שקשור לפסיכודאלי.
עם כל הכבוד לזה שהוא ישראלי, הקטעים שלו הם קטעי מסיבות נוער נטו, לא יותר מזה.
לך לקהילות ב DC++ (מיקרודוטס), ב slsk (ברח לי השם..) והפורום TA (שאני חבר שם) ותרשום שם מה שרשמת פה. אני מבטיח לך שיצחקו לך בפנים, ואם היו יכולים - היו זורקים עליך איזה עגבניה או שתיים.

אבל חבל, אני טוחן פה מים. אני מנסה לשכנע פה "שפוטים" של מוזקית מועדונים שעשו מסקאזי אליל.
אני שומע קטעים של סקאזי, ואם הדיסק החדש שלו יהיה טוב אני גם אקנה אותו - אבל בשום פנים ואופן הוא לא מגדולי היוצרים בארץ...

חזרה לפורום
ישן 24-05-2005, 00:01
צלמית המשתמש של sh33p
  sh33p sh33p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.04
...

לדעתי סקאזי מייצרים מוזיקה לא יפה (ואפילו מגעילה הייתי אומר)... הרבה קוראים לזה מוזיקת כאסח אלקטרונית.
סקאזי ואסטריקס מייצרים לאחרונה מוזיקה למסיבות נוער, וכל ילד בן 4 מכיר אותם
פעם הייתי מעריך את אסטריקס בגלל הקטעים היותר ישנים, אבל אחרי הקטעים האחרונים בא לי להקיא
זה שיא המסחריות (בטח עוד מעט גם יעשו להם קליפים לערוץ 24)... ולגבי הקמיקל כרו... זוועה! תרשמו בכל פורום של מוזיקה אלקטרונית משהו על סקאזי ואסטריקס (וגם על יהל ואינפקטד) יצחקו עליכם, הם כבר לא כמו שהיו פעם, ככל שהיוצר מתפרסם ככה המוזיקה שלו נהיית מסריחה ומסחרית יותר... וזה אוכל על כולם, אם זה טיאסטו עופר או יהל

חזרה לפורום
ישן 24-05-2005, 12:20
  Eli0r Eli0r אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי sh33p שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sh33p
לדעתי סקאזי מייצרים מוזיקה לא יפה (ואפילו מגעילה הייתי אומר)... הרבה קוראים לזה מוזיקת כאסח אלקטרונית.
סקאזי ואסטריקס מייצרים לאחרונה מוזיקה למסיבות נוער, וכל ילד בן 4 מכיר אותם
פעם הייתי מעריך את אסטריקס בגלל הקטעים היותר ישנים, אבל אחרי הקטעים האחרונים בא לי להקיא
זה שיא המסחריות (בטח עוד מעט גם יעשו להם קליפים לערוץ 24)... ולגבי הקמיקל כרו... זוועה! תרשמו בכל פורום של מוזיקה אלקטרונית משהו על סקאזי ואסטריקס (וגם על יהל ואינפקטד) יצחקו עליכם, הם כבר לא כמו שהיו פעם, ככל שהיוצר מתפרסם ככה המוזיקה שלו נהיית מסריחה ומסחרית יותר... וזה אוכל על כולם, אם זה טיאסטו עופר או יהל

בולשיט. לפחות אל תהיה צבוע..
אני בן זונה אם אתה תגיד שהקטעים החדשים של ארמין הם מסחריים...רק בגלל שאתה אוהב אותו..
כנ"ל לגבי כל יוצר "אפליפטינג" (עלק) טראנס בשנה האחרונה. רובם נהיו מוכרים, ארמין במיוחד עם ASOT וכל פוץ ששומע את התוכנית נהיה מבין גדול בטראנס. (לא רומז שום דבר כלפיך אחי, חלילה, אתה איש טוב ואני מכיר אותך עוד מ TA)

בקיצור צריך להבדיל, יש את העניין של "התוואה לכסף". די ג'יי שנהיה Sell Out, לדוג' טיאסטו שהלך ותיקלט בפני מיקי מאוס. שמע, הוא רוצה את הכסף...
יש את העניין של מוזיקה מסחרית. זה שקטע טוב ומושמע ברדיו, ונהנה מסחרי, לא מפחית מערכו.
אני בטוח ב 100% שהתלהבת מ As The Rush Comes, ושהוא הגיע לרדיו בטח אמרת "לא, סתם קטע מגעיל". אני עד היום שומע אותו, מצידי שיעשו לו קליפ...
ויש את הדבר האחרון, ששוב אף אחד לא מבדל בינו...התמסחרות ומיחזור.
שיוצרים כמו Ozgur Can, Probspot ואני מפחד להגיד גם Hydroid ועוד כמה יוצרים, פשוט לוקחים את אותו צליל, ומשלבים אותו בחצי מהקטעים שלהם. זה משעמם, זה בשביל לצבור שם, זה בשביל לקבל עוד קצת כסף. לא בשביל שום דבר אחר...

חזרה לפורום
ישן 24-05-2005, 15:08
צלמית המשתמש של sh33p
  sh33p sh33p אינו מחובר  

...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Eli0r שמתחילה ב "[QUOTE=sh33p]לדעתי סקאזי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Eli0r
בולשיט. לפחות אל תהיה צבוע..
אני בן זונה אם אתה תגיד שהקטעים החדשים של ארמין הם מסחריים...רק בגלל שאתה אוהב אותו..
כנ"ל לגבי כל יוצר "אפליפטינג" (עלק) טראנס בשנה האחרונה. רובם נהיו מוכרים, ארמין במיוחד עם ASOT וכל פוץ ששומע את התוכנית נהיה מבין גדול בטראנס. (לא רומז שום דבר כלפיך אחי, חלילה, אתה איש טוב ואני מכיר אותך עוד מ TA)

בקיצור צריך להבדיל, יש את העניין של "התוואה לכסף". די ג'יי שנהיה Sell Out, לדוג' טיאסטו שהלך ותיקלט בפני מיקי מאוס. שמע, הוא רוצה את הכסף...
יש את העניין של מוזיקה מסחרית. זה שקטע טוב ומושמע ברדיו, ונהנה מסחרי, לא מפחית מערכו.
אני בטוח ב 100% שהתלהבת מ As The Rush Comes, ושהוא הגיע לרדיו בטח אמרת "לא, סתם קטע מגעיל". אני עד היום שומע אותו, מצידי שיעשו לו קליפ...
ויש את הדבר האחרון, ששוב אף אחד לא מבדל בינו...התמסחרות ומיחזור.
שיוצרים כמו Ozgur Can, Probspot ואני מפחד להגיד גם Hydroid ועוד כמה יוצרים, פשוט לוקחים את אותו צליל, ומשלבים אותו בחצי מהקטעים שלהם. זה משעמם, זה בשביל לצבור שם, זה בשביל לקבל עוד קצת כסף. לא בשביל שום דבר אחר...

חחח אליאור אחי זה נכון שאני אוהב את ארמין אבל לא בגלל היצירות זה בטוח.
וכן shivers זה אמא של המסחרי (וכן יש לו קליפ ) עוד מהפעם הראשונה ששמעתי את זה אמרתי את זה. לגבי ASOT
תאמין לי שזה לא עושה אותי מבין גדול, אני מאזין לתוכנית כי זה דרך טובה להתעדכן, כל תוכנית שלו מלאה באנריליסים וחוץ מזה שאני אוהב את דרך המיקסוס שלו (יותר נכון אהבתי) עכשיו הוא מכין תתוכניות באבלטון, ושומעים שהסט לא לייב.
בנושא ההבדלה בין מוזיקה מסחרית לתוואה לכסף, אני שונא את שני המקרים, תוואה לכסף זה המקרה היותר גרוע, והכי טוב אפשר לראות את זה על טיאסטו, פשוט תעשה השוואה של אז ועכשיו.
לגבי מוזיקה מסחרית, הדבר שהכי מפריע לי זה שאנשים שמקשיבים לזה פשוט אנשים מפגרים
ודוג' טובה זה ATRC, הייתי יכול להשמיע את הטראק לכל אחד מהחברים שלי והתגובות שלהם בטוח היו "מגעיל" "זה לא מקפיץ" "איכס" ........ אבל פתאום שזה ב99 פתאום זה הופך ל"איזה טראק פצצה"
כאילו בשבילהם כל מה שב99 או בMTV זה בן זונה, אבל אם זה לא שם זה לא קיים. יכול שזה רק החברים שלי ?! או שכולם ככה?
לגבי המיחזור ומסחריות, נכון יש יוצרים שבאמת מגזימים עם המחזור כמו אוזגור, פרובספט ועופר ניסים ולדעתי זה כבר מסחור, בשבילי כל יוצר שהפיק טראק אחד טוב והוא תפס ואז הוא ממשיך להפיק טראקים באותו סגנון ועל אותו בסיס רק כדי שהם יתפסו עוד פעם זה מסחרי (דוג' טובה = בני בנאסי), יש יוצרים ששומרים על הסאונד שלהם ועדיין מצליחים לגוון, תחשוב שזה קשה לשנות לגמרי את הסגנון בכל טראק ובכל זאת היוצר צריך לשמור על איזה סאונד טריידמרקי שילך איתו, פשוט לא להסחף עם אותו הסאונד יותר מידי. אני בטוח שגם אם אתה היית יוצר, היו לך אלמנטים שהיו הולכים איתך לכל טראק.

חזרה לפורום
ישן 24-05-2005, 17:50
  Eli0r Eli0r אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי sh33p שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sh33p
חחח אליאור אחי זה נכון שאני אוהב את ארמין אבל לא בגלל היצירות זה בטוח.
וכן shivers זה אמא של המסחרי (וכן יש לו קליפ ) עוד מהפעם הראשונה ששמעתי את זה אמרתי את זה. לגבי ASOT
תאמין לי שזה לא עושה אותי מבין גדול, אני מאזין לתוכנית כי זה דרך טובה להתעדכן, כל תוכנית שלו מלאה באנריליסים וחוץ מזה שאני אוהב את דרך המיקסוס שלו (יותר נכון אהבתי) עכשיו הוא מכין תתוכניות באבלטון, ושומעים שהסט לא לייב.
בנושא ההבדלה בין מוזיקה מסחרית לתוואה לכסף, אני שונא את שני המקרים, תוואה לכסף זה המקרה היותר גרוע, והכי טוב אפשר לראות את זה על טיאסטו, פשוט תעשה השוואה של אז ועכשיו.
לגבי מוזיקה מסחרית, הדבר שהכי מפריע לי זה שאנשים שמקשיבים לזה פשוט אנשים מפגרים
ודוג' טובה זה ATRC, הייתי יכול להשמיע את הטראק לכל אחד מהחברים שלי והתגובות שלהם בטוח היו "מגעיל" "זה לא מקפיץ" "איכס" ........ אבל פתאום שזה ב99 פתאום זה הופך ל"איזה טראק פצצה"
כאילו בשבילהם כל מה שב99 או בMTV זה בן זונה, אבל אם זה לא שם זה לא קיים. יכול שזה רק החברים שלי ?! או שכולם ככה?
לגבי המיחזור ומסחריות, נכון יש יוצרים שבאמת מגזימים עם המחזור כמו אוזגור, פרובספט ועופר ניסים ולדעתי זה כבר מסחור, בשבילי כל יוצר שהפיק טראק אחד טוב והוא תפס ואז הוא ממשיך להפיק טראקים באותו סגנון ועל אותו בסיס רק כדי שהם יתפסו עוד פעם זה מסחרי (דוג' טובה = בני בנאסי), יש יוצרים ששומרים על הסאונד שלהם ועדיין מצליחים לגוון, תחשוב שזה קשה לשנות לגמרי את הסגנון בכל טראק ובכל זאת היוצר צריך לשמור על איזה סאונד טריידמרקי שילך איתו, פשוט לא להסחף עם אותו הסאונד יותר מידי. אני בטוח שגם אם אתה היית יוצר, היו לך אלמנטים שהיו הולכים איתך לכל טראק.

לא אמרתי ש ASOT עושה אותך מבין גדול, אבל בכלליות יש מספיק אנשים שברגע שהם מתחילים להקשיב ל ASOT, הם נהיו גאוני הדור.
אני לא מקשיב ל ASOT מהבחינה הפשוטה שכל טראק שם נשמע לי כבר אותו דבר, ועם כל הכבוד לקידום שארמין הביא לאמנים - זה העלה לחלקם את השתן לראש והרס את הסצינה העכשווית..

וד"א עם אבלטון אפשר למקסס בלייב, זה פשוט דרך המחשב. מה גם שאני בספק אם הוא משתמש באבלטון (יש לך במקרה לינק שרשום בו שהוא משתמש בתוכנה?)

בנוגע ל MTV ו 99, בסדר, מה לעשות שלא כולם חשופים ורוצים להיחשף למוזיקה הזאת כמוני וכמוך.
לא כולם יושבים ומאזינים לתוכניות רדיו שמושדרות בהולנד. לא כולנו יושבים ב DC++ ומורידים קטעים בלי סוף...

בנוגע לצליל ה Trademark, ברור שיש כזה. לדוג' James Holden, שיש לו את הצליל המיוחד והשונה שלו, וגם אם הטראק (וזה ככה לרוב) יהיה שונה בצורה מושלמת מטראק אחר, עדיין תזהה ותאמין לזה שהולדן יצר את זה.

לדוג' James Holden -Nothing ו James Holden - Come To Me...

חזרה לפורום
ישן 25-05-2005, 14:12
צלמית המשתמש של sh33p
  sh33p sh33p אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Eli0r שמתחילה ב "[QUOTE=sh33p]חחח אליאור אחי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Eli0r
לא אמרתי ש ASOT עושה אותך מבין גדול, אבל בכלליות יש מספיק אנשים שברגע שהם מתחילים להקשיב ל ASOT, הם נהיו גאוני הדור.
אני לא מקשיב ל ASOT מהבחינה הפשוטה שכל טראק שם נשמע לי כבר אותו דבר, ועם כל הכבוד לקידום שארמין הביא לאמנים - זה העלה לחלקם את השתן לראש והרס את הסצינה העכשווית..

וד"א עם אבלטון אפשר למקסס בלייב, זה פשוט דרך המחשב. מה גם שאני בספק אם הוא משתמש באבלטון (יש לך במקרה לינק שרשום בו שהוא משתמש בתוכנה?)

בנוגע ל MTV ו 99, בסדר, מה לעשות שלא כולם חשופים ורוצים להיחשף למוזיקה הזאת כמוני וכמוך.
לא כולם יושבים ומאזינים לתוכניות רדיו שמושדרות בהולנד. לא כולנו יושבים ב DC++ ומורידים קטעים בלי סוף...

בנוגע לצליל ה Trademark, ברור שיש כזה. לדוג' James Holden, שיש לו את הצליל המיוחד והשונה שלו, וגם אם הטראק (וזה ככה לרוב) יהיה שונה בצורה מושלמת מטראק אחר, עדיין תזהה ותאמין לזה שהולדן יצר את זה.

לדוג' James Holden -Nothing ו James Holden - Come To Me...

אליאור אין לי בדיוק לינק אבל זה היה באחד הטרדים של ASOT , או תוכנית 195 או 196
מה גם שמתי לב לאחר ששמעתי את התוכנית בDI הורדתי מהרשת את התוכנית ששודרה
בפרש FM (שתי התוכניות משודרות באותה שעה, רק בפרש היא בהולנדית ובDI היא באנגלית)
שמתי לב שהמיקסים אותו דבר, אז כנארה שהוא מקליט באבלטון מראש ואז מוסיף תקול שלו, פעם בהולנדית ופעם באנגלית. ד"א זה לא בדיוק נכון שכל הטראקים שם אותו דבר
למשל בתוכנית האחרונה היו 2 טראקים שונים מכל הסט אחד מהם היה של אוליבר ליב שהיה בסגנון דיפ פרוג אפילו הייתי אומר דארק
ככה שארמין כן מגוון, רק הבעיה שהוא מגוון ב2 או 3 טראקים מקסימום.

חזרה לפורום
ישן 03-06-2005, 13:12
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי milmand17 שמתחילה ב "עוד משהו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי milmand17
חחחחחחחחחחחחחח ו dj yahel אני עוד שנייה מתאבד עם המוסיקה שלו חחחחחחחחחח איזה דראק גועל נפש חרא אין מילים פשוט גועלי חחחחחחחחחחחח ושיהיה בריא סקאזי חוץ מ2 טראקים טובים שלו אין לו זיייייייןןןןןןןןן ( i wish remix ו out of space ) באלוהים הבן אדם דורש בעיטה
קיום בין הטובים הם ה hypersonic וכמובן vibe tribe ומי שלא מסכים איתי ש ************************************************** ******************* חחחח.....

איזה גנון פה נפתח אלוהים ישמור..

1. Hypersonic הוא לא פחות מסחרי מסקאזי אז תפסיק לבלבל במוח
2. ומי אלה וויב טריב?! הרכב של מעפנים שהטראק היחידי שהתלהבתי ממנו זה הרמיקס שלהם לאינפקטד

בקיצור מה שאני באתי להגיד פה תכבד את מה שאנשים אחרים אוהבים ואנחנו נכבד אותך תפסיקו להיות תינוקות.

חזרה לפורום
ישן 01-06-2005, 23:06
  0mEr 0mEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.04
כל הוויכוחים פה הם חסרי טעם לחלוטין!

כל הוויכוחים פה הם חסרי טעם לחלוטין... האחד מנסה לשכנע את האחר שהדעה שלו יותר טובה,
אנשים תבינו: אם מישהו חושב משהו אז הוא ימשיך לחשוב ככה ולא משנה מה יאמרו לו אלא אם כן באמת יצליחו לשכנע אותו!!

לכל אדם יש את הסיגנון שלו ויש את הטעם שלו וחלק חושבים ככה וחלק חושבים אחרת...
אז למישהו אחד יהל נשמע טוב ולאחר הוא נשמע רע...למישהו אחד עופר ניסים הוא פלצן למישהו אחר הוא מוריד דמעות, ככה זה לכל אחד יש דעה אחרת וכל אחד אוהב סיגנון אחר.
אז לקבוע כאן מי הדי ג'יי/יוצר/לא משנה מה הכי טוב.... זה משתנה מאדם לאדם!

פותח האשכול היה חדש מאוד בפורום כשהוא פתח את האשכול ואני חושב שהוא הבין שהוא עשה טעות וזהו.

אז יאללה דיי לריב וניתן לאשכול הזה לשקוע בים האשכולות, כדאי שבמקום שנתעסק פה בשטויות כמו מי פלצן ומי לא, נתעסק במוזיקה ובהמלצות.
חזרה לפורום
ישן 17-11-2006, 15:39
  ffttvv ffttvv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.05.06

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Chaosmantor
אוקיי אנשים אני בדרך כלל לא נוהג לעשות את זה אבל אין לי ברירה
משהו מאוד מאוד מסריח קורה פה אנשים מתחילים לשמוע לי את עופר ניסים די ג'יי טיאסטו (הבן אדם הכי שנוא עליי בעולםםםםםםם) ויהל שעוד איכשהוא אפשר לשמוע 2 3 שירים שלו
הם הורסים את המוזיקהההההה זה לא מוזיקה מה שהם עושים זה בושה לאנושות שהם הגיעו למעמד כזה בכלל הם מתקלטים מנגנגים כותבים תקראו לזה איך שאתם רוצים כמו הומואים זה מוזיקה להומואים משעממת מאוד שאי אפשר להקשיב לה יותר מ5 דקות בלי להתאבד

כל מי שמסכים איתי שיכתוב 1
כל מי שלא מסכים שיכתוב 2

אוהב אותכם

!~Chaos-Mantor~!

2

לך לך לך שאני לא יבעט לך בראש לך
אל תזדיין תמוח
חזרה לפורום
ישן 17-11-2006, 20:07
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי d pro שמתחילה ב "דיי צודק"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי d pro
עופר ניסים די ג'יי טיאסטו... זאת באמת מוסיקה בלי רמה ... הם עובדים על אותה נוסחה (פשוטה קליטה לאנשים שלא מבינים במוסיקה) ויש המון כאלה בארץ (מדינת סובארו) מדיי פעם אני נתקל בקטע חדש..שלהם ואני לא מוצא הבדל מהקטע הקודם..
חבל כי דווקא עופר ניסים הוא מוסיקאי טוב בתקופת דנה וההתחלה של דנה.. אבל הוא מעדיף כסף על מוסיקה... בשביל זה הוא מייצר כזאת מוסיקה ....
במקום שמוסיקאים כמוהם שכבר מכירים אותם..יעשו מוסיקה יותר ברמה
ועכשיו כל הלא מבינים יבלבלו מוח.....

קודם כל,עופר ניסים אני פשוט לא אוהב את הסגנון שלו,בכלל אני לא אוהב האוס...
וטייסטו,יש שוני גדול בין הקטעים!לך תשווה את just be ל-lathel industry או love comes again....
לדעתי הוא טוב במה שהוא עושה,למרות ששאני לא הכי מעריץ שלו....
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:20

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר