לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-06-2005, 10:56
  karateka karateka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
יש לי נושא לדיון, אני לא יודע אם יענין את כולם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רק אמת שמתחילה ב "חברים - מה קורה כאן ?"

לפני יום או יומיים התחלתי את הדיון הזה עם "רק אמת" - איתך - לגבי איך נראים הילדים היום.

אני לא כל כך מבוגר, רק 26, וכשאני הייתי קטן היינו הולכים מכות בשכונה (ממש קטן עד גיל 8) היינו זורקים אבנים אחד על השני, מטפסים על העצים, קופצים מגבהים ונוחתים הכי רע שאפשר משפשפים את המקום שכואב והיינו ממשכים הלאה. בסך הכל יצאנו די בסדר - די עמידים היינו...

היום אני רואה את הילדים מסתובבים בשכונה והם עטופים בצמר גפן, אסור שהם יפלו מהנדנדה (ואני לא מתכוון לילדים מתחת לגיל 3 - גם אני ראיתי את התוכנית "כיצד להציל את ילדיך" בערוץ 2), אבל היום המצב קטסטרופאלי לפי דעתי, היום מסוכן להגיד לילד אתה עושה טעות כי אנחנו עלולים לחרוט בזכרונו שהוא עושה טעויות כרוני וזה יגרום לו לבעיות נפשיות...

אותו הדבר קורה גם בצבא, היום אסור להריץ חיילים כי זה מסוכן, אסור לצעוק אליהם כי הם יפגעו, ואסור להכביד עליהם כי זה לא בריא ! ועם להילחם הם יסתדרו? אבל זה לא הענין...
כמובן שפעם המצב היה ההפך הגמור, וגם לא היה טוב. הרבה פעמים היינו בסכנת חיים ואף אחד לא אמר לנו להיזהר, התעללות נראתה לגיטימית ואף אחד לא אמר לאף אחד להפסיק.

קיצוניות זה לא טוב, צריך את דרך האמצע (כך גם גורסת התורה הקונפוציוניסטית) - דרך אומניות הלחימה - אז אני כבר בחרתי, וגם אתם.
אז עכשיו הגיע הזמן להביע את דעתכם....

תמשיכו להתאמן ולחשוב!
צור.

נערך לאחרונה ע"י karateka בתאריך 16-06-2005 בשעה 10:59.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר