לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2004, 16:23
צלמית המשתמש של רועי 357
  רועי 357 רועי 357 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.04
סיכות היחס"ר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The Sniper שמתחילה ב "שאלה לגבי סיכות יחס''ר"

הסיכות לא באו להחליף את סיכות הפלס"ר הפלחה"ן והפלנ"ט זה בנוסף כמו סיכת לוחם למי שעבר את גיבוש היחטיו"ת ראיתי ליפני כמה ימים צנחן ששיך לעורב צנחנים והסיכה של היחס"ר והיא היתה מעל הכיס בצד ימין
אפשר לראות בסיכות עצמן איך הן מרכיבות את סיכות הפלס"ר הפלנ"ט והפלחה"ן (רק בשל גבעתי צנחנים) ושל הנח"ל רק את הפלס"ר
לכן הפלחי"ק לא עונדים את סיכות היחס"ר לגבי גולני יש קצת בעיה כי סיכות היחטיו"ת שלהם נראות שונות לגמרי אחת מהשניה הפלס"ר זה הנמר המעופף לעורב יש גם סיכת עורב גולני וגם סיכת לוחם פלנ"ט והפלחה"ן לה דומה לסיכת לוחם גולני רק ללא סכין הקומנדו וחוף מיזה תמיד גולני רוצים להישאר חטיבת חי"ר קצת שונה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2004, 12:00
  naffym naffym אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The Sniper שמתחילה ב "שאלה לגבי סיכות יחס''ר"

שוב לגבי גבעתי-
אין יותר סיכות פלוגות. יש רק סיכה 1 של היחס"ר שמוענקת בסוף מסלול.
הלוחמים של הפלוגות מקבלים את הסיכות שלהם בצורה לא רשמית ואסור להם לענוד אותה. אם רואים חברה שעונדים נגיד סיכת עורב בנוסף לסיכת היחס"ר הם חברה שאו עוברים על פקודות המג"ד או שהם היו ביחידה לפני שהיה החוק החדש ועזבו ומשרתים עכשיו במקום אחר.

לגבי שאר החטיבות- אני לא יודע לכן אני לא אומר כלום. אני כן רואה חברה מהצנחנים עונדים את הסיכות של הפלוגות בנוסף לסיכת היחס"ר. אני לא יודע אם זה תקני או לא.

לגבי גולני- אין סיכת יחס"ר לגולני כי כרגע יש כרע בגדוד: הפלס"ר לא מוכנים להצטרף לגדוד ורוצים את העצמעות שלהם בלי שהמ"פ צריך להיות תחת פיקוד מג"ד. אז כרגע אין סיכה של יחס"ר לגולני עד שיסדרו דברים ביניהם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:00

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר