לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2005, 18:45
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
עזרה ידידות לאחר חברות

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי לשם משתמש זה בשם אנונימי בן 20 .
להלן ההודעה שהתבקשנו להעלות :

יש לי חברה לשעבר שכרגע היא ידידה שלי והיינו ביחד תקופה כשנה. המערכת יחסים שלנו ידעה עליות ומורדות ונפרדנו וחזרנו ותמיד היינו ידידים .
לפני כ3 חודשים היא התחילה לצאת עם אנשים אחרים ואני חש שמאז חלה התדרדרות ביחסים שלנו בתור חברים/ידידים.
יש לציין כי כשהיינו חברים היינו ממש קרובים וניתן היה לשוחח על הכל והכל היא סיפרה לי, אך אני חש שלאחרונה היא מסתירה ממני דברים או שהיא יוצרת קשר פחות מאשר היא יצרה פעם . וזה אני רוצה שנחזור להיות ידידים כמו פעם אבל אני רק מרגיש שאני מטריד אותה יותר ויותר שאני יוצר קשר.
אמרו לי בבקשה מה לעשות אני אובד עצות !

תודה מראש .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-06-2005, 19:14
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "ידידות לאחר חברות"

תקשיב דבר ראשון אתה צריך להירגע ,לנשום עמוק ולחשוב מהו שורש הבעיה!!

אמרת שהייתם יחד שנה והיה לכם הרבה מאוד עליות ומורדות...וגם שהיא לא מתייחסת אליך כמו בעבר אז אני רוצה להתייחס לזה לפחות בהתחלה.
כשהייתם יחד היא הייתה חייבת להתייחס אליך מפני שהיא חברה שלך והיא כנראה אהבה אותך לא אמרת את זה אז כך שאני לא יודעת.
כמו בכל מערכת יחסים היו לכם בעיות וריבים אחרת איך הייתם מסתדרים.
ויש לי שאלה לקחת בחשבון שהיא לא מתייחסת אליך כמו בעבר מפני שזוהי דרכה להתמודד עם העבר(כלומר מה שהיה בינכם)אולי היא רוצה להמשיך הלאה ואם היא תשתף אותך כמה שפחות יהיה לה יותר פשוט לשכוח אותך?
אמרת שהיא התחילה לצאת עם אחרים אולי גם זה היה במעשה של לשכוח אותך...לפי דעתי אתה קופץ למסקנות שאינך יודע לאן הן מובילות.
היא כנראה חשה שכמה שפחות היא תשתף אותך באנשים שאיתם היא יוצאת ככה יהיה לה יותר פשוט ואתה גם לא תיפגע.
זה טוב שאתה יוזם שיחות איתה,וזה ברור למה את חש שאתה מטריד אותה.
אבל אם באמת אתה חושב שאתה לוחץ עליה אז תרפה קצת..תן לה לבוא אליך ואם זה לא קורה אולי היא לא שווה את המאמץ.
לפעמים חושבים שאחרי מערכת יחסים אפשר להיות ידידים אבל ברוב המקרים זו טעות ובסופו של דבר יוצא שאנחנו אלה שרודפים אחרי הידידות הזו.אל תרדוף אחרי זה תן לידידות לבוא בעצמה.
אחרת אתה באמת תאבד אותה ואולי זה יהיה לתמיד.

מקווה שעזרתי אפילו אם קצת
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 13-06-2005, 19:26
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי

תראה, המצב שאתה מתאר הוא מצב די טבעי שיקרה לאחר מערכת היחסים- גם אם היא הייתה הכי פתוחה וכנה בעולם .
נפרדתם והסטטוס שלכם השתנה, היא פנויה ואתה פנוי לעשות ככל שעולה על דעתכם .
היא יוצאת עם אחרים וזה בסדר שכן אם היא מרגישה בשלה היא חייבת להמשיך הלאה, ואולי כדאי שתנסה גם כן .
עצם העובדה שהיא אינה משתפת אותך במה שקורה לה יכול לנבוע מכמה סיבות :
1. אולי היא לא יכולה לשתף אותך בקשרים רומנטיים כי היא לא רוצה לגרום לקנאתך .
2. אולי היא לא יכולה לשתף אותך כי היא מרגישה שיש לך עדיין רגשות כלפיה (בכל זאת, נפרדתם ויש מטען שמהווה איום על האפשרות שלה להמשיך הלאה, להכיר אנשים חדשים וללא ייסורי מצפון) .
3. אולי היא פשוט חושבת שמה שהיה נגמר תרתי משמע ולהתרחק יהיה הפתרון הכי טוב ופחות כואב לטווח הארוך .

אפשר גם להבין מדוע אתה מרגיש שלהתקרב יותר מדי יתפרש כ"הצקה" אך אני חושבת שעליכם לשבת לשיחה כידידים טובים ולהבהיר אחד לשני מה הייתם מצפים מהמשך הקשר הזה .
אבל... אם אינך חושב שיש פרטנרית לשיחה ברמה שנקלעתם אליה, הייתי ממליצה לקחת צעד אחורה ולתת לה לרדוף אחריך קצת (ואם זה יקרה סימן שאתה חשוב לה), לרוב זה עובד וכמה ימים דיסטנס לא יכולים להזיק, אולי רק להפך .

בהצלחה יקירי !
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 13-06-2005 בשעה 19:36.
ישן 14-06-2005, 19:07
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
זה קשה

וגם תלוי מאוד בקשר שפתחתם אחרי הפרדה, האם גרמת לה להרגיש רע בגלל שהיא יוצאת עם אחרים? האם לחצת עליה לספר לגבי האנשים האחרים? האם קיוות שהיא תהיה לבד יותר מאשר איתם (וזה השתקף)? האם נתת לה זמן להיות לבד?
בכל סוף מערכת יחסים (במיוחד מערכת יחסים של שנה) צריך את הזמן הזה לבד, אחרת יווצרו ריבים ותעשו טעויות, ייתכן שכאן הדרכים יפרדו לתמיד (תלוי איך זה נגמר), וייתכן מאוד שעוד חודש - חודשיים של ניתוק תוכלו לחזור ולדבר, זה אף פעם לא יהיה כמו קודם.. תקח את זה בחשבון.
בנוסף, אתה חייב לשמור על הפרטיות שלה, על הדברים הקטנים שהיו בניכם.. כל אלה שייכים רק לכם, ברגע שתספר משהו היא באמת תשנא אותך ותרצה לנתק איתך את הקשר לחלוטין, אנשים עושים את זה לפעמים בשביל להתגבר.. זה רק פוגע בהם בשלב מסויים.
אם אתה באמת רוצה להיות ידיד שלה שוב תן לה את הזמן, אם זה נגמר יפה היא כבר תחזור אליך (אם לא פגעת בה).. חופש זה דבר מאוד חשוב, ברגע שנותנים אותו מגלים שהתוצאות יכולות להיות מאוד מפתיעות.
תמי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר